Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Cześć Ascha słonko Ty nasze.... Fajnie że wróciłaś i mam nadzieje że już nie będziesz musiała iśc do szpitala aż do porodu :) A Ty po tej wizycie u lekarza od razu do szpitala poszłas? Kiki a gdzieTy sie podziewasz? Pisz jak po weekendzie? Nasza Sisi pewnie tez zmęczona po pracy.... Asia numer 2 co u ciebie? Ewa śliczne zdjęcia dodałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś popijam czerwone winko bo w weekend nawet nie mogłam łyczka wziąść bo antybiotyki miałam. A dziś byłam na kontroli i tylko krople mam na suchy kaszel. A piłam je o 17 a więc teraz mogę lampke winka wypić :) Zadra i Nulla odezwijcie się do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzisiaj dzien dziecka!:) Ja dzisiaj bylam pokupowac ciuchy ciazowe,fajne uczucie. Jak wrocilam to maz od razu chcial zagonic mnie do wyra ale ja mam juz dosyc lezenia i zrobilam zupe warzywna z makaronem;) Niestety nadal zle sie czuje,zle wygladam,mam lekkie krwawienia z nosa. Zastanawiam sie czy od razu nie wziasc jutro rzeczy do szpitala w razie jakby wyniki byly zle i chcieli by mnie zrowu zatrzymac:( Przerabane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha fajnie że już jesteś :) Ale fajne te rzeczy ciążowe, co nie? Kupiłam na lato białe spodnie bo ciągle w tych dzinsach chodze a tu lata nie ma ;( A apetyt mam jak koń ;) ja chyba ze 30kg przytyje. Ja dzisiaj placek drożdżowy upiekłam, taki puszysty, pyszny mi wyszedł :) Fragolka tego winka to ci zazdroszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Aschaa miło że wróciłaś:) Ja za 1,5godz jadę do ginka na wizytę a tu taka paskudna pogoda nie chce mi się:( Po za tym nic nowego nie słychać nie mam o czym pisac a bzdur nie będę pisała jakoś nie mam nastroju ;) Odezwę się potem Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Ascha - tak bardzo się cieszę Twoją radością, dwójka dzieciaczków na raz cóż za radość!!... Przynajmniej podwójna... I chociaż bidulko nacierpisz się to jednak dzieci będziesz miała!!! Życzę Ci bardzo dużo zdrówka i spokojnych 7,5 miesiąca! Sama też marzyłam po tej mojej hiperstymulacji o ciąży mnogiej, ale finał finałem jest taki, że u mnie pecherzyki nie popękały - jednak, bo w ciąży nie jestem. Już dziś odstawiłam dupka i czekam na @, ale niewykluczone że torbiele pozostały i się utrzymają w tym kolejnym cyklu, ale to się zobaczy, kolejna wizyta przed owulacją. Kiki kochana napisz co lekarz powiedział, mam nadzieję, ze dobrze zareagowałaś na clo i teraz bedą rezultaty Twojej walki z tą pieprzoną endometriozą. Zaciskam mocno kciuki Fragolko a z Tobą to chyba muszę "ręcznie" porozmawiać :P co to mi jest za picie alkoholu?? Przecież Ty mozesz być w ciąży!!! Po owulce jesteś dobry tydzień z tego co kalkuluję, więc moze teraz dzidzia się zagnieżdża w Tobie :) czego Ci życzę z całego serca! Muszę Wam zdradzić, ze Fragola jest dla mnie jak najbliższa przyjaciółka, jak bliska sisotra! Kochana zawsze wysłucha, pocieszy i rozweseli, skarbik mój kochany .... całus dla Ciebie :* Sisiulek kochana co u Ciebie? Kiedy masz podejście do następnego inv? Trwa dobra passa, więc czas ją wykorzystać :) Agnes poproszę o kolejną fotkę brzuszka:) który to już tydzień?? Ewuś a Ty skarbeńku co porabiasz? Który to u Ciebie dzień cyklu? Katarynka dalej się gniewasz?? Mioże czas najwyższy przemówić? Pogadać, wybaczyć, zapomnieć :) Pozdrawiam Aniołku daj znać Dziewczyny, mimo dzielących nas różnic, łączy nas jedno CZEKANIE, jak nie WALKA o DZIECKO! Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka, obyśmy mogły następny dzień dziecka obchodzić z naszymi pociechami!! Kargul jak tam Twoja pociecha? Czy w USA jest obchodzony dziś dzień dziecka? Pozdrawiam wszystkich!! Sorki jeśli zapomniałam o kimś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę wyszedł bełkot z tego co wyżej, ale trudno mi dziś ogarnąć myśli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu podpisuje sie pod twoim postem nogami i rekoma :) Zycze milej nocki i trzymajcie kciuki zeby mnie jutro nie zatrzymali w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Ja tylko na sekunde zamelduje się i uciekam do łóżka. Dziś niby nic wielkiego nie robilam a jestem jakaś zmęczona :( Maniu miło mi się zrobiło jak czytałam twojego posta.Dziekuję 👄 Ascha to fajnie ze juz szukasz ubrań ciażowych.Ja nie w ciąży a też szukam zawsze rozmarów XL... Kochane nie wiem co pisać. Moze jutro cos mądrego napiszę :D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i żeby nie było konieczności leżenia w szpitalu! Całus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i żeby nie było konieczności leżenia w szpitalu! Całus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu cieszę się że Ci się zdjęcia podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Asche juz zyczyłam zeby poszla do szpitala ale jak juz bedzie miala rodzic. A no i codziennie sie modle o dobrzy przebieg ciazy i zdrowie dla ciebie ascha.A wiec musi byc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu powiem Ci że kiepsko :( Wczoraj byłam na inseminacji. Dzisiaj z ciekawości pojechałam zobaczyć czy pęchęrzyk pękł i nic z tego, nawet pregnyl nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, bardzo tam ładnie Fragolciu. Ale jak chyba przeczytałaś humor mi już odfrunął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś współczuję, u mnie była ta sama reakcja, ale może powinniście spróbować kilka cykli bez wspomagaczy? Ewuś czy ty masz konto na 28 dni? tam łatwiej jest śledzić czyjeś wykresy i dzielić się informacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie, a wiesz u mnie te okresy są tak cudowne że szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wierze ci... Kurde przechlapane to nasze zycie!!!! Ciagle coś zle i nie odbrze.Ciagle leki itd...Normalnie masakra! Ewcia trzymaj sie kochana.Ja juz uciekm bo bardzo zmeczona jestem.Caly dzien biegem...Milo ze w koncu cos sie tu ruszyo.Pozdrawiam was. pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na naturalnym cyklu nie zabardzo, bo ja bez tabletek praktycznie nie mam żadnego cyklu, a na dokładke do mojego pco M wyszły kiepsko wyniki nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×