Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Kiki to szalejesz w te wakacje. Jak ostrzygłaś Tadka? Ascha moja siostra jeszcze jest w niedziele wyjeżdża :( napewno będzie pusto i smutno,znowu nie będzie do kogo się odezwać. U nas też już po upałach,codziennie burze i deszcz.Ja tam nie narzekam na pogode bo upałów nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) tak juz pracuje caly tydzien i normalne ze po 2 zmiany(musze szukac innej pracy) ,dzis dopiero mam wolne ufff ale taka zmeczona ze nie chce mi sie nawet obiadu gotowac:( wieczorem znajde czas to siade spokojnie do kompa i wiecej napisze. Pozdrawiam was wszystkie :) ps u nas bardzo zimno ..br okna pozamykalam a i tak siedze skostniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane!!! Jestem już w domku na dobre...:) Wczoraj bylam u gina umówiłam się na tą inseminacje -zobaczymy?! Ja Tadka obcielam na krótko ponieważ on ma na razie puch zamiast włosa a on bedzie srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi kochana to ci dają wycisk w tej pracy! jak masz okazje to zmień ale pewnie u was tak samo ciężko z pracą jak wszędzie? Kiki to będziesz miała chodzące srebro :) Ja już spakowałam siostrzyczkę,teraz sie stroimy na grila :) Jutro odwiozę siostre i zostane sama :( A co u was laski? Malutka jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wlasnie dziewczynki jak wy się czujecie? Ascha Agnieszka Malutka? :)mam nadzieję że wszystko u was w jak najlepszym porzadku.... Siska nie pracuj tyle!!!! Fragola smutno jak się zostaje "samej" wiem co to znaczy bo ja wyjechałam od siostry i mam dola ale lepiej nic na ten temat nie będę pisala! :( Eewka a u ciebie jak tam sprawy? <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Martwie sie ze Malutka nic nie pisze!:( Sisi to nie masz w umowie ile godzin tyg.pracujesz? Czy jest tak jak w gastronomii ze nie ma regol?:( Kiki piekna opalenizna;) Fragola ale ci piesek urosl az myslalam ze to nie on! Aga co u Ciebie? Ja sie obiadam codziennie owocami i pije mleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie nic nowego, nudy jednym słowem. Mój syn wyjeżdża w środę na kolonie i zostane sama w domu, bo wszyscy pracują i wracają popołudniem :( Ewcia tak jak pisałam nasza firma od dachu zadzwoniła i powiedziała, że przyjdą w środę lub czwartek (mieli być na 100% jutro). Już brak słów na nich!!!! Ascha mi przeszedł napad na jedzenie, wręcz odwrotnie, jak patrze na to samo jedzenie to mi się nie chce nic. Teraz idę 20.08 do gina, ciekawe ile mały juz waży? Ascha Ty już robisz jakieś zakupy dla maluchów? Chyba cos pisałaś, że tak. Ja nie mogę, ile tych rzeczy potrzeba, a ty podwójnie musisz mysleć :) Ciekawe co z Malutką? Sisi uciekaj z tej roboty bo się zamęczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Jestem jestem, tylko za bardzo nie mam kiedy pisac bo pracuje po 12 h;(( Teraz od czwartku bede miala wolne i jedziemy na kilka dni do Zakopanego ze znajomymi. Ogolnie czuje sie ok, przyzwyczailam sie do tego ze codziennie mi niedobrze i miewam zgage. Tylko najbardziej niepokoja mnie te bole,ciagniecia i klucia w brzuchu. Nie wiem czy wy tez tak mialyscie (Asha? Aga?) . Zmykam szykowac sie do pracy:/ Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Tak Ascha jest jak w gastronomi,umowe mam na 4 godz dziennie. Raz kilka miesiecy temu zgodzilam sie na zastepstwo i tak sie zaczelo.....teraz to juz samowolka ,zyc nie daja ciagle dzwonia zwlaszcza ze sezon urlopowy,ale mam gdzies takie wolne skoro przed i po tygodniami pracowac nalezy za innych.Ja juz wyliczylam ze w 2 tygodnie przepracowalam wiecej niz caly miesiac na moim placu:( Dziewczyny widze ze macie orchidee:)Piekne kwiaty,niesamowite....tez choruje na jeszcze jedna ale szkoda mi pieniedzy,sa u nas troche drogie,moja kwitnie juz tylko z dwoch galazek z trzeciej kwiaty oblecialy i nie wiem czy pusci nowe;P Ewa mielismy tez cyrki z dachem hi hi,moj wujek wziol zaliczke(jesli mozna tak powiedziec bo to byla prawie cala kwota jaka chcial za polozenie blachy) i tyle go widzielismy ,pozniej dwa dni szukalismy go po roznych "melinach" znalezlismy ale w stanie nie byl,skonczylo sie na tym ze moj sam z bracmi polozyli ten dach....stracilismy pieniadze i nerwy a wujek do dzis dnia sie nie pokazuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze wszystko u ciebie oki Malutka:D Tez zmykam do pracy,milego dzionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Malutka cieszę się że wszystko w porządku u Ciebie :) Pojedziesz sobie do zakopanego,odpoczniesz a jak wrócisz to będziesz się cieszyła ciążą :) Sisi to naprawde masz zapierdziel,oszczędzaj się i walcz o swoje!!! A co do orchidei to ja sobie kupilam na początku lipca i chyba za dużo ją podlewałam bo zgniły korzenie :( A tą co teraz mam dostałam od Mani :) Jakoś mi się na razie trzyma,kupiłam specjalne odżywki i staram się żeby jej nie zmarnować. Słyszałam że z kwiatami trzeba rozmawiać :D Nie wiem ile w tym prawdy! Sisi co i le dni podlewasz swoją? Długo już ją masz? U nas w kwiaciarni orchidea kosztuje 25/35 euro. A ja kupiłam w normalnym sklepie za 10 chyba albo za 7 nie pamiętam dokładnie. Ale się rozpisałam o kwiatkach :p No ale co nam zostało?! O dzieci sie staramy i nie mamy to chociaż kwiatki możemy sobie kupić i oko cieszyć. Idę coś porobić bo w te wakacje się rozleniwiłam strasznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam od grudnia,podlewam raz w tygodniu (nie za duzo) najpiekniej kwitnie na oknie w sypialni,raz przestawilam na 3 tygodnie na stolik i zmarniala. Obetne sucha galazke i poczekam moze jeszcze paczki pusci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja dokladnie poogladalam,w doniczce stala "stara "woda widocznie za duzo ja podlalam przed urlopem,moze to powod ze tak zmarniala. No nic poczekam ,moze dojdzie do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ale lejesz do niej wodę czy wstawiasz ją do wody? Ja mam przy samym oknie stolik i ona stoi na tym stoliku,od strony wschodniej ją trzymam. Sisi bardzo chętnie poczytam jakies wskazówki... Ja słyszałam że jak uschnie to można na 3 pędzie obciąć i powinna na nowo wypuścić. Ja trochę w necie czytałam ale to nie to samo co ktoś z własnego doświadczenia powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Aga ja kupilam pare spioszkow i recznik z kapturkiem do kapieli. Mialam kupic wozek uzywany ale sie wachalam bo byl ciezki i doszlam do w niosku ze jupic moge nawet po porodzie bo zima nigdzie nie bede spacerowac z dziecmi,wazniejsze sa siedzenia do samochdu. Nie wiem jak to sie nazywa w Polsce?:( Malutka ja mam caly czas lekkie bole i nie czuje sie za dobrze,stale jestem zmeczona i troche mi niedobrze,ale nie wymiotuje. Na poczatku mialam nawet mocne bole i skurcze w szpitalu ale lekarze mnie olali i powiedzieli ze to przez to ze macica rosnie. Co do Orchidei to moje ulubione kwiaty:) Jedna kwitnie mi na okraglo,az czasami obcinam kwiaty zeby sobie odpoczela. Nie lubia za duzo slonca,u mnie stoja na oknie od strony polnocnej. Podlewam 1-2 razy w tyg. Nigdy nie zostawiajcie wody zeby stala w doniczce,ja zawsze wylewam nadmiar,chyba ze sa upaly. Podlewam do doniczki gora. Sisi tak bylo zawsze u mnie w pracy albo za malo godz,albo za duzo. A jak kolezanki sie dowiedzialy ze nie mam dzieci to bylam wrecz zmuszana na zastepstwa:( Jestem w szoku jacy ludzie sa podli jesli chodzi o pieniadze! Jak dostana zaliczke to juz ich nie zobaczysz!:( Dziewczyny jak tam z powodzia? Jest tylko na pol-zach czy was tez dosiegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a to prawda że jak słonko pada na liście to żółkną? Chodzi mi o orchideę :) A jak np.obetniesz kwiaty to wypuszcza ci nowe? Używasz jakiś odżywek? Sorry za te pytania ale bardzo mi się spodobała ta orchidea i chce sobie jeszcze dokupić. Czekam na odpowiedzi a tym czasem uciekam pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola co du zoltych lisci to mysle ze przyczyn moze byc kilka. Ja uzywam czasem zwyczajnych odzywek w patyczkach,ale rzadko. Kwiaty obcinam razem z galazka ale nie za nisko,zaraz gdzie koncza sie kwiaty,nie przy samej ziemi.Czasem kwiatki wyrastaja ze starych pedow,czasem wyrastaja calkiem nowe galazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! pisałam do Was raz, ale przestałam bo chciałam doczytać Was do końca. I tak zrobiłam. Przeczytałam wszystko, Kiki - ja miałam bardzo krótkie i skape okresy, na usg wyszło mi 2 torbiele. Nie miałam laparoskopii tylko od razu operacje. Na operacji wyszło ze mam liczne zrosty, 3 torbiele endometrialne na prawym jajniku, i 1 na lewym. nie wiem jaki to był stopień. Teraz od maja biore zastrzyki Depo-provera.Kończe we wrzesniu i mam dostac jeszcze tabletki anty zeby przywrócic płodność i cykl. Pojawił się niestety problem, który bardzo mnie boli. Maz powiedział mi ostatnio ze nie chce dzieci. Oszukał mnie, oszukiwał mnie od samego poczatku, gdybym to wiedziala to chyba nie bylibysmy małżeństwem.Ale zobacze jak sytuacja sie rozwinie. Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja nie wiem, faceci to naprawdę są z innej planety ale nie przejmuj sie Groszku, może to chwilowe u Twojego męża. Ja dziś ugotowałam zupę pomidorową, już mi brak pomysłów na te obiady. A poza tym nudy. Wczoraj leżeliśmy z moim M i patrzeliśmy na mój brzusio, co ten mały wyprawia to szok! Taki artysta, że nie wiem. Ascha u Ciebie będzie podwójnie, to dopiero widok :) Taki mały człowiek a tyle energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Czesc Groszek-sytuacje z mezem masz nieciekawa,zycze aby jak najszybciej wszystko sie poukladalo;) Fragolka Ascha wszystko o kwiatach napisala....ja nie mam az tyle doswiadczenia, wiec juz nic nie dodam:) Ascha nie wiem czy przeoczylam,wiesz juz na kiedy termin? U Agnieszki to juz z gorki:) dziewczyny co tam nowego u was? Acha ,moich okolic nie zalalo ale zawsze jezdzimy przez podtopiony Zgorzelec:( Teraz zamkneli tam przejscie graniczne,dobrze ze juz do domu wrocilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki:) Groszku nie przejmuj się myślę że to jest chwilowe u twojego męza oni sami nie wiedzą czego chcą ;) Ja dzisiaj rano dostalam @ tak też myslałam -ale niestety zatrzymałaa mi sie i nie mam-dziwne? Ja też nie mam pomysłów na obiady a tak w ogóle to mi sie nie chce gotować ale cóż jak trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Groszku nie wiem co bym zrobiła na twoim miejscu :( Jacy ci faceci to świnie!!!! Dziewczyny dziękuję wam za porady odnośnie orchidei :) Ja dziś kupiłam sobie jeszcze jedna :p Tym razem białą :D chyba chora jestem na punkcie tych kwiatków... Kiki a może to nie @@ tylko jakieś plamienie jednorazowe :D ja też na dniach powinnam dostać @ :( nie wiem nawet który mam dzień cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku faceci nie wiedza czego chca. Na razie bierz leki a jak bedziesz gotowa zaczac starania to sytuacja z mezem moze sie zmienic na lepsze:) Jak nie to czeka was powazna rozmowa. Sisi ja mam termin na 20 stycznia,ale prawdopodobnie bede miala cesarke i kilka tyg przed porodem dadza mi nowy termin. Moj brzuch rosnie tak szybko ze nie sadze zebym wytrzymala do stycznia,mam przeczucie ze bede rodzic na Boze Narodzenie. Aga chodzilas do jakies szkoly rodzenia? Wiem ze to Twoja 2 ciaza ale u nas kazdy robi jakies kursy. Fragola ja tez mialam hopla na punkcie kupowania Orchidei u nas tez kosztuja 7 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ty sie umowilas na inseminacje w tym cyklu? Czyli jak Ci sie na dobre rozkreci@ to zaczynasz stymulacje?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ascha jak mi sie rozkręci to zaczynam stymulację więc inseminacja wypadnie mi koło poniedziałku wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się jednak nie myśleć o tym co ma być to bedzie nie chce się tak mocno rozczarować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki no to bedziemy trzymac kciuki ale bez stresow:) O dziwo ja przy icsi mniej sie denerwowalam i niecierpliwilam niz przy iui. Myslalam sobie co ma byc to bedzie. I modlilam sie o dziecko jesli mialo byc mi dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha nie chodziłam do szkoły rodzenia i prawdopodobnie będę miała 2 cesarkę bo mały leży poprzecznie i nie chce się odwrócić więc nie mam szans na naturalny poród. Im bliżej tym większego mam cykora bo już wiem jak to jest ;) Kiki to będziemy trzymać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×