Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hey. Co tam u was dziewczyny ciekawego? Ja nie wiem co piać ale jakbyście miały jakis temat to chętnie się przyłącze do dyskusji :) Tak sobie dziś siedzę i myśle jutro nasza 4 rocznica ślubu a ja tak naprawdę nic nie mam :( Nie mówie już o potomstwie :( Jak ten czas leci.... Przez wakacje na chwilę udało mi się zapomieć o dniach cyklu o jakimś tak bólu,a teraz jak jestem sama to już zaczynam na nowo się załamywać :( Widocznie jest mi pisane takie a nie inne życie... Sorry za te moje smuty ale chyba @ mi się zbliża! Pozdrawiam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka nie smutaj :) Będzie dobrze! My odwieźliśmy syna na kolonie, dopiero pierwszy dzień a mi tak pusto, smutno jakoś. Cały czas myślę jak on tam sobie radzi, to jego pierwszy samotny wyjazd. Zachowuję się pewnie gorzej niż on ;) A te dupki od dachu znowu nie odbierają telefonu, dzisiaj lub jutro mieli przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola masz udane malzenstwo a to juz polowa sukcesu. I napewno Cie wkurze jak napisze ze jeszcze jestes mloda;) Aga nie wiedzialam ze mialas cesarke. Ja prawdopodobnie tez bede miala przez blizniaki i dobrze bo bede miala pewny termin i moge na pewniaka powiedziec mamie kiedy ma przyjechac. No na pewniaka to nie ale pewniej niz mialabym naturalnie rodzic. Najbardziej sie boje ze nie bede mogla karmic piersia bo nie urosly mi za bardzo:( Ale zobaczymy:) wczoraj przeczytalam cala ksiazke o ciazy,porodzie i pielegnacji blizniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Co tam u was ciekawego słychać? Aga myślę że każda mama przeżywa jak dziecko pojedzie gdzieś samo. Moja siostra nie mała a ja też się bałam o nią. Ja nabieram dopiero sił po wakacjach i wracam do normy! Ascha i co ciekawa była książka? Dowiedziałaś się czegoś ciekawego? Ja na razie mam fioła na punkcie orchidei i też tylko czytam coś w necie... Już nawet piesek mnie przestał interesować :p Kiki,Sisi,Malutka i reszta co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha mi też dużo nie urosły ale mam nadzieję że pokarm będzie. Poprzednim razem karmiłam a rozmiar się wcale nie zmienił, to chyba od tego nie zależy. Moja koleżanka z 2 dzieciaków miała inaczej, pierwszą córkę karmiła 2 lata a drugiego prawie wcale nie karmiła a piersi miała przy 2 jak mega balony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) Kurde nie wiem co robić sierpień się kończy miałam że wyrobie sie z inseminacją i będę ją miała ok 23a tu w dalszym ciągu nie mam @ samo lekkie plamienie a na @wcale się nie zapowiada chciałam wyrobić się przed wrześniem a tu 30 i31 idę juz do pracy czy ja zawsze muszę się denerwować może luteinę powinnam wziąsć ale to 32dc?????????????? Nie wiem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja sie nie znam na luteinie,sadze ze ona moze ci jeszcze wszystko pokrecic. Mialas wczesniej cos takiego? dlugie cykle i plamienia przed @? Moze to efekt zastrzykow i organizm jeszcze sie przestawia. Wspolczuje,bo ja tez nie lubie niepewnosci i jak moje plany ulegaja zmianie:( Ja dzisiaj bylam u fryzjera zrobilam sobie pare pasemek bo mialam juz straszne odrosty. Mam wrazenie ze pomalu czuje ruchy dzieci,zwlaszcza tego wiekszego na dole. Zawsze rano czuje jak moj brzuch sie rozluznia i jakby ktos laskotal mnie od srodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha !!!ale ci dobrze!!!!!!!!ale wam dobrze kiedy my to poczujemy???czy poczujemy???? Mówię ci mam takiego nerwa wszystke moje plany powoli szlak trafia!!!! Ascha przyzwyczailaś się że będziesz miała od razu dwójeczkę dzieciaczków to wszystko za te lata które się staraliście a tu taka radość od razu dwójka ale super ja jeszcze do tego czasu nie moge w to uwierzyć :) Malutka mam nadzieje że bedzie już tym razem wszystko ok i urodzisz synusia albo córeczkę:) Agnieszka to już normalka ona najstarsza cięzarówka :) ;-P A my sierotki!!!!Ja fragola sisi eewka i pozostałe dziewczyny trzeba czekać......może sie uda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cykli Ascha to wiesz bylam już nastawiona że dostanę w 28dc tak jak 2 cykle wczesniej tak zresztą to teraz wyglądalo mała plamka i koniec jakies brudzenie i do widzenia ... No cóż czekam!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki obyś nie doczekała tej inseminacji tak jak ja :) Może myślałaś jak ja o insemce a tu nagle ciach trach i naturalna ciąża :) Oby tak było kochana. A moje dziecko płacze na kolonii, chce wracać do domu, szok!Serce mi pęka jak go słucham w telefonie, zastanawiamy się z mężem czy go nie zabrać, a chcielibyśmy z drugiej strony żeby wytrzymał. Ascha a który to tydzień u Ciebie? Ja też czułam wcześnie ruchy, coś ok 14 tyg, takie leciutkie fale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kiki życzę ci tak samo jak Aga żebyś już nie musiała robić tej inseminacji :D Ale by super było. Ascha to napewno jakieś ruchy już są jak do tej pory nic nie czułaś a teraz coś sie dzieje...Kurde ale macie fajnie laski... Aga a daleko twój synek jest na tych koloniach? Źle mu tam czy poprostu tęskni za domem? Długo tam ma być? Ja dziś nie wiedziałam co napisać. Wczoraj byliśmy z mężem na romantyczej kolacji :) Fajnie było i naprawde romantycznie. Teraz też jedziemy do znajomych na godzinkę bo co robić w domu? Sisi ty dalej tak ciężko charujesz? Odezwij się. Ewa a co u Ciebie? Elektryk dotarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoluś on strasznie tęskni,mówi, że chce do domu i już. Też lubię takie romantyczne kolacje, ostatnio byliśmy w kinie i też na kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka a ty miałaś mieć inseminacje?i zaszłaś???nie wiedziałam ale jaja!!! Wiem że życzycie mi ale to trzeba jakiegoś cudu !!! Pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie moge uwierzyc ze beda blizniaki. Boje sie ze nie dam rady z dwojka naraz -karmic,przewijac. U mnie juz 16,5 tydz. Dzisiaj dzwonilam w sprawie wynikow z tarczycy. Powiedzieli ze jest ok i nadal mam brac ta sama dawke hormonu,wyniki od razu poszly do ogolnego:( wiec nie wiem dokladnie Fragola zazdroszcze romantycznych wieczorow i nocek;) No coz nie mozna miec wszystkiego. Aga widac ze syn jest bardzo wrazliwy ja bym go przywiozla jakby sie nie polepszylo jego nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja często nie mam tak romantycznie a z racji ze wczoraj mieliśmy czwarta rocznicę ślubu to było romantycznie :) Aga jak nie macie tak daleko to powinniście pojechać po niego bo się chłopak zrazi i nigdzie nie będzie chciał jechać. uciekam spać dobranoc laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Fragola zapomnialam ze wczoraj mieliscie rocznice:( Zycze Wam wszystkiego najlepszego duzo milosci i zrozumienia na nastepne romantyczne lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha dziękuję za życzenia. A rocznice mieliśmy 12 sierpnia :) u nas dziś deszcz leje,a ja się ciesze bo już te upały mnie wkurzały. ja chłodniej to aż człowiek inaczej funkconuje. A co tam u was laski? Kiki jak tam twój @@@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A co tu takie pustki? Pewnie każdy korzysta resztą wakacji? U nas to juz prawie jak październik,ciągle pada :) Ale ja nie narzekam.... Malutka jeszcze nie wróciłaś z tego urlopu? Aga jak tam twój synek? Pozdrawiam was i miłej niedzieli życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj byliśmy na roczku chrześniaka męża a potem jednak pojechaliśmy po syna, nawet już jeść nie chciał z tęsknoty. Ale jak nas zobaczył wszystko mu przeszło ;) I niby taki duży już a przeżywa rozstanie. Dzisiaj spał jak zabity do 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to super że masz już synka pod swoją opieką :) Dobrze że chociaż trochę wytrzymał... Nie ma to jak w domu.... Ascha co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego. Pogode mamy deszczowa i siedze w domu. kupilam sobie sernik i zaraz ide jesc:) Dobrze Aga ze odebralas syna. Ewka,Malutka,KIKI co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Niestety cuda się zdarzają ale nie u mnie wczoraj dostałam @ :) :( umówilam się na 25 na usg dziwny ten okres ....owulacji na pewno nie było U nas leje!!! Właśnie koleżanka z mężem pojechali od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki nic sie nie przejmuj,bedzie dobrze;) Dziewczyny u nas caly dzien leje,od poniedzialku nie mam juz nadgodzin..odmowilam,problemu niby nie bylo ale zobaczymy ile to potrwa...jeszcze sie nie przyzwyczailam do wolnego popoludnia hi hi mam chec odespac ale w dzien nie potrafie zasnac:( Co tam u was? Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co tu tak pusto??? U nas też chłodniej ale ja nie narzekam, żeby tylko tak nie padało bo w końcu ekipa przyszła robić dach. A poza tym nudy, jutro idę do lekarza, pobierze mi wymaz na tego paciorkowca GBS. A co u was dziewczyny? Ascha jak się czujesz? Malutka nie idziesz na zwolnienie? Chcesz długo pracować? Kargul co tam w wielkim świecie? Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Wrocilam juz z tego krotkiego urlopu no i odrazu do pracy:/ Ale dzis mam wolne i obijam sie w domku, kompletnie nic nie robie:) Siedze tylko pod kocem:D Ide dzis do lekarza i znowu sie straesuje:( Ogolnie czuje sie dobrze, nie mam zadnych palmien. Tylko jest mi niedobrze (calymi dniami) ale wymiotowalam tylko dwa razy. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Ascha, Aga, Mania, Fragola, Kiki, Eewka, Sisi trzymajcie sie cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi wreszcie sobie odpoczniesz po tych nadgodzinach;) U mnie nic nowego,jutro mam termin u gina moze zdradzi mi plec. Malutka wszystko bedzie ok,ponoc jak kobiecie niedobrze to dobrze wrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale ci fajnieeeeeeeeeeeee i jeszcze parka!!!!!moje gratulacje :)buzka Ja nie najlepiej sie czuje bo zażywam clo ale jeszcze 2 dni!!! U nas piękna pogoda słoneczko:)po za tym nic nowego ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wrazenia pomylilam niki. Bylam na miescie kupic zelazo bo mam duzy niedobor. To przez to ze nie lubie miesa:( Kiki ciekawa jestem jaka masz dawke clo? Widocznie dziala jak ci jajniki dokuczaja. <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha biorę clo 1 tabletkę i pregnyl 2 ampułki (10tyś) Coś się dzieje bo czuję jajniki -ostatnio 3mies temu jak miałam stymulacje to tez jedną tabletką i pregnylem myślałam że umrę tak to działało i dlatego powtarzamy tak samo ale tnz że nie brałam dawno 2 tabl :) <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×