Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość katarynkaaaaa
Kiki:)) A moze jak zaadoptujecie,to zajdziesz w ciaze...tak czesto siue zdarza...Adopcja to b trudna decyzja...:)Kochana nic sie juz nie martw...Zycze Ci z calego serduszka zdrowka i usmiechu na twarzy..U mnie polipy-dosc duze w macicy..bede miala zabieg i zobaczymy co z tym sie da zrobic...Ale jestem dobrej mysli-NIE MAM WYJSCIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaa
kIKI A ILE NIE MIALAS okresu? Jakie leki bralas??jak u Ciebie z hormonami?? Tzn jedyna przeszkoda jest endo u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynkaaaaa :) nie mialam okresu prawie 2 niesiące.leki glownie luteine waginal dostinex na tarczyce.ja mam zaburzony cykl nie mam owulki miedzy innymi właśnie przez endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon55
katarynkaaaa? a jaki to zabieg ?to nie laparoskopia?a ty przypadkiem nie nie masz podejrzenia albo gin że ty możesz mieć endom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Nie ja nie mam endom.Bylam u 2 lekarzy,bo 4 lata temu mialam 1 torbiela endometrialnego i balam sie,ze moze sie odnowic..Ja mam polipy w blonie sluzowej macicy-a wiec tam gdzie sie zarodek zagniezdza..Podobno to przyczyna nieplodn.Lekarz powiedzial,ze to naturalna antykoncep-jak wkladka :)) Mam po prostu b grube endometrium,ktore trzeba zluscic;)) Kochana Kiki jejku mam nadzieje,ze po tych lekach wszystko sie dobrze ulozy!!A zaden lekarz przez 5 lat nic nie zauwazyl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
POwiem Ci,ze ja juz nie ufam lekarzom..dlatego zmienilam ginka..Tamten mowil,ze wszystko jest ok,a w ciaze nie zachodzilam..Dla tamtego grube endometrium bylo calkiem ok,dla tego struktura endo byla zastanwiajaca...Tak wiec histeroskopia mnie czeka:)) Ale podonbno to trwa krociutko:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynaaa ja też mam taką nadzieję ze wciąż ją jeszcze ma!!!!!! 2006r mialam 1 lapar i zdiagnozowali że mam polic zes jaj w tym że brak owulacji 2009 czyli teraz 2 lapar zdiagnozowal 3st endom wczesniej leczyl mnie na 1 diagnoze bo zaraz po tej 1 lapar zmieniam gina a on zaufal tej pierwszej diagnozie stąd to 5lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
jejku kochana nie zrozumialam-policystyczne jajniki ci stwierdzili w 2006,tak?? Czyli 3 lata byly zle leczone czy sie po prostu odnowilo??? Jejku mialas ciagle te 3 lata jakies objawy???Kurcze powinno sie karac lekarzy za zle diagnozy-zepsuli 5 lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
ZADNYCH!!!!tylko bardzo silne bóle brzucha takie bóle że wtedy nie szłam do pracy w ten dzien no i takie slabiutkie plamienia to był mój okres oprócz tego bóle głowy wymioty oslabnięcia tak wyglądało co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Kiki droga sle Ci mnostwo buziakow..Ja sie codziennie modle o ta nasza mala istotke..Tak mnie wykancza to czekanie...jejkus...Ale wierze,ze kazda z nas bedzie miala wkrotce bobaska;))BUZIaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Bidulka:(( JA tez mam okropne bole w okres..w ogole to ja tez sie boje ze ci dwaj lekarze nie widza u mnie endo...Matko jak ja sie boje zlej diagnozy!!Moze powinnam isc jeszcze do innego...jak ten lekarz mi nie pomoze do grudnia to chyba ide do kliniki jakiejs...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
ja też cię sciskam i caluje no i wciąż nie trace nadzieii tylko ona mi pozostaje i trzyma mnie przy zyciu tylko jak to życie wygląda?? nawet teraz siedzę i rycze bo jestem sama........ :( trzymam za ciebie!! dziś nie w pracy? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
kochana nie smuc sie-ja Cie doskonale rozumiem:(( Ja tez czesto placze,ale dlatego rzadko wchodze na neta,bo oczywisice wklikuje w google rozne przyczyny nieplodnosci i mrozi mnie,czuje,ze nigdy nie zajde;(( Ale coz...Ja wiem,ze musze sie pogodzic -cokolwiek bedzie;(( :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
mamy jeszcze naszych mezow:))Musimy sie nimi tez cieszyc:) Kochana ja to se chyba zakupie jakiegos pieska,albo wezme ze schroniska,bo moze wtedy przestane msylec o jednym!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
mamy jeszcze naszych mezow:))Musimy sie nimi tez cieszyc:) Kochana ja to se chyba zakupie jakiegos pieska,albo wezme ze schroniska,bo moze wtedy przestane msylec o jednym!!!!:) Kiki a skad jestes??Ja z Bielska-B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
mój gin mi zabronil czytania na ten temat mój mąż tak samo zawsze jest awantura jeśli widzi że siedzę na tych stronkach ale ja nie wiem czy ja się pogodzę z tym że nigdyyyyyyyyyy....... nie ktoś kiedyś napisał że i tak kiedyś ta miłość między nami zgaśnie zatraci się w tym naszym moim myśleniu :) mieszkam kolo Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
mój gin mi zabronil czytania na ten temat mój mąż tak samo zawsze jest awantura jeśli widzi że siedzę na tych stronkach ale ja nie wiem czy ja się pogodzę z tym że nigdyyyyyyyyyy....... nie ktoś kiedyś napisał że i tak kiedyś ta miłość między nami zgaśnie zatraci się w tym naszym moim myśleniu :) mieszkam kolo Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Moj maz tez jest bb na mnie zly jak siedze w necie i czytam:) Ale ja juz mu postanowilam nie mowic i nie dtreczyc go tym :))Pozyjemy zobaczymy:)) Poza tym na necie i na kafe czesto pisza bzdury i wyolbrzymiaja wszystlko:))) Ja jak czytam na temat chorob,to mam wrazenie ze na wszystko choruje:)dlatego ostatnio Maz zabiera mi kompa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Moj maz tez jest bb na mnie zly jak siedze w necie i czytam:) Ale ja juz mu postanowilam nie mowic i nie dtreczyc go tym :))Pozyjemy zobaczymy:)) Poza tym na necie i na kafe czesto pisza bzdury i wyolbrzymiaja wszystlko:))) Ja jak czytam na temat chorob,to mam wrazenie ze na wszystko choruje:)dlatego ostatnio Maz zabiera mi kompa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
dokladnie mam to samo.a gdzie twoj mąż ?? moj w pracy do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
czemu juz cie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynkaaa???? ;) bedziesz jutro?to pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
hej KIki..Jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
jestem jestem czekam na ciebie od wczoraj jakis problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
co tak pozno?? zaraz ide spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
kurde ciagle sie mijamy :((( Napisz mi prosze jak Twoje samopoczucie..u mnie raz lepiej raz gorzej,raz nadzieja jest,potem pryska,ale generalmnie nie wchodze na kafe bo sie tylko doluje...Kikus co u Cuiebie jak tam leczenie przebiega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
nie ma kiki??? :( ja dzis bylam na zakupach...spodobal mi sie nowy zapach-Chanel zielony Chance..ojej jaki cudny..Jak bedzie przyplyw gotowy to se go kupie;)) Co u Ciebie??ja odliczam dni do wizyty!!! Jeszcze 2 miesiace i 2 dni i wreszcie rusze z miejsca i bede sie szykowac na histeroskopie i HSG;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
witam cię katarynkaaaa!!! :) nie wytrzymam znowu się mijamy nie wiem już kiedy jesteś a kiedy cie nie ma :( moje samopoczucie mam trochę lepsze ale wtedy co pisalam to 4 dni mialam takego doła że hej naszczęscie trochę mineło.co do mnie to mam początek nowego cyklu 7d i czekam chciałam sobie kupic testy owulacyjne to nigdzie nie ma w aptece.ja bylam wczoraj w galeri krakowskiekiej bo przecież obniżki cen.pozdrawiam napisz kiedy będziesz ja dopiro w niedzielę wieczorem zajrze bo będę miała gości.papa :) buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
Oj Kikus w niedziele dopiero bedziesz...ok..Ciesze sie,ze samopoczucie u Ciebie lepsze;)Ja tez dzis zaliczylam dola...ale coz juz jest lepiej..Pomogla mi msza swieta;)) Nie ma jak to modlitwa!! Kochana pozdrawiam Cie serdecznie..Ja jestem wsciekla na mojego lekarza ze tak pozno mam wizyte u niego:( Ale czy mam wyjscie? Ok zycze milego weekendziku i staraj sie staraj bo pewnie owulka niedlugo zawita:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynkaaaa!czemu tak rzadko tu jesteś? ja w tym tygodniu to raczej rzadobędę alezajrzę tutaj pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×