Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość katarynkaaaaaaaaaa
zadko tu bywam,bo internet wprowadza mnie w dola...:( Wiesz KIki ja tez mam ciagle obawy...ale czasem tez wejde..Pisz co u Ciebie-kiedy kolejne stranka i w ogole jak przebiega leczenie;) Buziaki wielkie i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
witaj dzisiaj mam 10dc juz niedługo owulka ciekawe czy będzie ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
jejku jak sie ciesze-juz 12 dc u Ciebie..:))) U mnie 26 dc zastanawiam sie czemu nie mam okresu-tzn w ciazy na 100 nie jestem,ale czy 1-2 dzien pozniej niz normalnie to juz nieregularne miesiaczki?? Nie wiem juz sama..ale czuje okres wiec wiem,ze jest tuz tuz... Kiki napisz mi jak owulka0-czy sprawdzasz tymi testami czy tak jak ja mierzysz tempke/??? BUZIAKI 3mam kciuki moja kochana KIKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
Kiki pisz co u Ciebie;)Ja dostalam okres dzis..:D wiem,ze to zabiegu bede miala okresy :) To sie juz nie zamartwiam :* Napisz jak staranak:** 3mam mocno kciuki za CIEBIE aby sie udalo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
jejku mam dola !!!! :( :( mierzę temp dziś 13dc temp 36.3 nie robie testów bo nie mogę dostać w aptece a jak są to po 80zł............. dziś przytulanki!! :) zobaczymy czy w ogóle owulka będzie? mam mało śluzu a to nie dobrze:( odezwij się ja mało tu zagłądam bo mam doła przez ten internet.... buziaczki dla ciebie trzymaj się!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas na maxa
ja tez sie staram od 2-3 lat .Bez zabezpieczen!!!!!! I co miesiąć rozpacz.Czasem mysle ze jestem gorsza od zwierzat-one maję dzieci!!Taki suki niektóre na smietnik wywalają...a my które chcemy nie.Juzz mi rece opadają szczególnie ze bratowa z apare miesiecy urodzi i jesst 2 lata po slubie a ja 8 i nic-koszmar!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutas ja jestem 9 lat po slubie i nic.ale sie nie zalamuje.bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas na maxa
właśnie sie wybieram do innego -bo ci wcześniejśi to konowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas na maxa
poprostu przykro mi.I zagłądam juz do wózków mam.Takąteorię sobie wyrobiłam ze moze jak jakąś mame dotkne to na mnie przejdzie heh he wiem głupie ale jest mi cholernir przykro z ete które nie chce to zaliczają wpadke i maja nawet po dwoje a my nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaaa
dziewczyny kochane PISZCIE!!! My mamy tak samo-4 lata zyje bez zadnych zabezpieczen i niccccccccc!!! Jutro ide do gina-wypytam wszystko i wrecz zmusze do zabiegu,ktory mialam miec za kilka miechow..Tez juz psychicznie nie moge...Dodatkowo net doluje mnie i rozumiem KIKUS ze nie wchodzisz tu-ja tez juz nie wchodze tak czesto,bo zaraz rycze.. Dziewczynki a ile macie lat i skad jestescie??piszcie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
moze wiesiolka Kiki na sluz??? Poczekaj jeszcze i moze tempka skoczy...:) a najwazniejsze,ze sluz jest!!! Kochana moja Kiki co ja moge?Jedynie modle sie za Ciebie i za inne pary bezdzietne,by wszyscy mogli cieszyc sie dzidziusiami.. POzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynkaaaa!co to jest ten wiesiolek ?gdzie się to kupuje i co to jest?jutro jadę do gina na wizyte 14dc temp 36.2 zobaczymy 1rzadko tu jestem bo nikogo tu nie ma a zresztą co ja mam pisać już brak sil.powinnaś nalegać na silę u tego swojego gin a moze będzie coś szybciej?nie wiem co mam pisać maprawdę :)trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
kiki ja Cie rozumiem!!! Wiesiolek kupuje sie w zielarskim sklepie...idz i popytaj..Moze jakies ziolka na wyregulowanie spraw hormonalnych..znajde to przesle Ci linka-mnostwo dziewczyn po tym zaszlo w ciaze,a mialo wlasnie nieregularne okresy!!! Zapytam kolezanki i przesle Ci linka-mozna kuypic przez allegro..buzka 3maj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
dzięki katarynkaaa!!:) ja dzisiaj byłam u gina są 3 pęcherzyki 13,14,18 owulki jeszcze nie mialam .robilam test jeszcze nic czekam!zobaczę do 20dc.temp dziś nadal niska36.3 śluz jest gin powiedzial że nie zły .pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaaaa
ojej jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D oby owu byla!!! No i koniecznie sie staraj mimo wszystko :D Ja jutro dzownie i umawiam sie na histeroskopie-trza usunac mi polipy ,bo one prawdop blokuja zagniezdzenie zarodeczka;)) Wiec pewnie wrzesien bede miala operacje;)) 3mam kciuki za NAS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
trzymam ja też!!tylko to nam pozostalo :) na najblizszy czas!trzymaj się katarynkaa do jutra!buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
dzięki wielkie katarynkaaa :) może skorzystam za ok 3miesiące. ja mam dziś 17dc dalej nic gin powiedział ze jeżeli nie będe miala owulki to od 20dc luteine do 25dc.Od następnego cyklu zaczynam brać zastrzyk także przez 3mies nic z tego bo ani okresu ani owulki nie będzie wszystko wstrzymane.ja mam doła chyba zwariuje!! :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
ojoj no to kuruj sie kochana!! jej oby bylo po Twojej mysli!!! nie zalamuj sie prosze!!! nic to nie da :O badz dobrej mysli(wiem,ze latwo sie mowi) ... :* 3maj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
już nie wiem co mam pisac temat mi się wyczerpał malo nas na tym topiku no nie?zostałyśmy tylko my dwie:( no coż ileż można???tylko ty mi dotrzymujesz jeszcze towarzystwa!!! co porabiasz tak ogólnie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaaa
no Kiki ja ogolnie nie pracuje...bo maz ma b specyficzna prace i czesto sie przemieszcamy...takze ksiazki,utrzymywanie domu,studia podyplom(mam nadz od pazdzirnika zaczne) no i starania w kierunku szkraba...Poza tym zwiedzam Polske i swiat:)) szukam przy okazji pracy,ale teraz jest z tym maskara.Kiedys to chociaz oddzwaniali i zapraszali na rozm. kwalifik,a teraz NIC!!! Kryzys:( Sle buziaczki :)Napisz mi tez co TY porabiasz :* papa milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 101
Cześć! przeczytałam Wasze wypowiedzi, pomogły mi, lecz ja mam trochę inną historię, mam nadzieję że coś mi poradzicie odpowiecie...Staramy się z mężem o dziecko i kochaliśmy się w dni płodne, po kilku dniach po stosunku zaczęłam czuć różne objawy takie jak: bolesność sutków, bolesność brzucha, częste wizyty w toalecie, mdłości, słabo mi jest, senność, nie mam siły, żyły mam widoczne na całym ciele, zmienił mi się apetyt, mam powiększoną pochwę, większą ochotę na seks, jestem wyciszona nie mam ochoty na rozrywkowe życie, zawsze mam regularne cykle co 30 lub 31 dni, w tym cyklu 25 dnia cyklu dostałam krwawienie, które trwało ok 1,5 dnia, było słabsze, a w czasie oczekiwanej miesiączki żadnego krwawienia nie było, zrobiłam test 31 dnia cyklu i wyszło że nie jestem w ciąży, czy jest szansa że jestem? może było za mało hcg w moczu dlatego wynik był błędny? mam taką nadzieję...następny test mam zamiar zrobić za kilka dni.proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
witaj Mela! nie wiem co ci odpowiedzieć na to .ile się już staracie? ja też mialam takie objawy jak ty też myślałam ze jestem ale nigdy się nie doczekałam.ja mam wszystkie choroby śwwiata poczawszy od zaburzeń hormonalnych polic no i endometrioze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynkaaa.ja obecnie nie pracuje zaczynam pracę od wrzesnia w przedszkolu .byłam na L4 z powodu laparoskopi od kwietnia siedzę w domu i nie pracuję dlatego już mam dosyććććććććććććć.uwierz mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaaa
Kiki to masz super,ze masz prace...mi wlasnie tego brakuje...:( Aha-mam operacje 1 wrzesnia-usuwanie polipow z macicy!! Jestem dobrej mysli:)) Sle buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty Kiki
badz dobrej mysli!!!!! Natura jest czasem niezbadana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kiki,czytam czeston wasze wypowiedzi i njestem myslami z wami.napewo topik sie rozkreci.ja zagladam na rözne strony z tym tematem ale jakos wszedzie czuje sie jak intruz pomomo ze mam podobne problemy z zajsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
asha pisz z nami:)) My same jak na razie jestesmy:)) Napisz skad jestes,ile sie juz staracie.. :( Buziaki i 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie od dluzszego czasu.Jestem po 5 inseminacjach i stracie 8 tyg.plodu.Mam 33 lata,niedoczynnosc tarczycy i pco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×