Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość KIKI09
witamy cię ascha33 dolącz do nas :) ja też gdzie bym nie zajrzala to wszystkie staraczki mlode dziewczynki ktore probują zajśc i sie im udaje a my nadal nie !!!dlatego dolącz do nas..... ja staram się 5lat :( może rozkręcimy ten topik dziewczyny!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
ja tez staram sie dlugggo ,ale teraz czekam na operacje bo mam polipy w macicy!! pozniej czeka mnie HSG-wiem,ze mam zrosty i boje sie bardzo... Asha skad jestes??? Dziewczynki kochane milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tak samo czuje sie dziwnie na innych topikach.Dziewczyny zaczynyja starania,albo juz dlugo pisza i sa zzyte.No wiec ja jestem z niemiec.Robilam kilka inseminacji.Ze wzgledu na separacje z mezem zaprzestalam staran i teraz pröbuje na nowo z nowym parnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam w tym cyklu clomiffen,niedlugo ovulacja i bede pröbowac zajsc.choc szanse niewielkie ze wzgledu na moje zaburzenia hormonalne.Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
jesli chodzi o mnie to też mam zaburzenia hormonalne no i brak owulki!! dzis 19dc i nicccccccccc totalna kiszka.jesli chodzi o te topiki to masz racje zresztą te dziewczyny które starają się długo to nie pasują do tych co maja za sobą 2;3nieudane cykle :)piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
macie zupelna racje..takie laski nie rozumieja nas-ktore staraja sie juz dlugo!!! Ja juz sama nie wiem co mi dolega bo niby problemow z hormonami nie mam-te polipy sa,ale nie moge zajsc juz tak dlugo..Poza tym obawiam sie ze mam niedrozne jajowody! Ale to dopiero bedzie na 100 pr wiadome po hsg..Mniejsza o to..Laski ja to se kupie chyba pieska bo zwariuje;)) Pozdrawiam piszcie co porabiacie;)) Ja wieczorkiem na rolki wychodze-uwielbiam jedzic;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki ja tez nie mam owulacji przez zespölpolicystycznych jajniköw,dlatego biore clomiffen na owulacje.Ty niz nie bierzesz? A co do droznosci jajowodöw tez myslalam ze jest zle ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
Kochane wiec kazda z nas ma inne problemy,ale podobne marzenie :)) Ahhh czemu innym tak latwo to przychodzi :( ale i na nas przyjdzie czas ...zobaczycie... MUSI :o innej opcji nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
asha a powiedz prosze jak bylo u Ciebie?Czy tez jak u mnie i Kiki,ze lekarz nie zdiagnozowal od razu problemu??Ja 4 lata myslalam,ze jest ok ze mna wszystko,ale niestety okazalo sie ze mam polipy w macicy- i to definitywnie blokuje zagniezdzenie sie zarodka.. Zmienilam wlasnie w kwietniu lekarza,bo tamten nie widzial tego problemu.No i za niecaly miech operacja..Ahhh ci lekarze.. Mam nadz,ze jajowody beda ok,bo podobno polipy sa takie wredne ze lubia sie odnawiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
ascha33 :)dokladnie mam to samo co ty zesp polic jajn bralam na to clostinbegyt(na owulke ipregnyl)jezeli miałam inseminacje.Teraz jestem na niczym jestem po laparoskopi juz 2 teraz w czerwcu mialam i obecnie mam endometrioze 3stopnia... teraz od 2dc będę miala zastrzyk 3razy co 28 dni czyli przez 3miesiące także nie będe probować przez ten okres ale będę z wami :) katarynkaaa!! :) ja też sobie chyba kupie pieskaaa i całe moje uczucie na niego przeleje bo zwariujeeeeeeee :( Jesli chodzi o te laski to prawda one nas nie zrozumieją nigdy >>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
haloo!jest tu kto?znowu jak ja jestem to nie ma nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaaa
Kiki w czasie kiedy pisalas bylam na rolkach:)) Powiem Ci,ze ja pytalam swojego lekarza o endometr i on stwierdzil,ze wlasnie zastrzyki sa najlepsze.. Takze Kiki na dobrej drodze jestes... :* Zaraz na Pulsie moj ulubiony serial(Wszysycy kochaja Reymonda) :D Polecam..mozna sie posmiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
fajnie było na rolkach?miłej nocki :) do jutra pa! jesli chodzi o te zastrzyki to mam nadzieję ze pomogą są podobno dobre ale endometrioza się odnawia co jakiś czas .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
Kiki rolki to super sprawa:) Tak samo jak piesek..chcialabym miec,ale przy naszym trybie zycie-na walizkach-jest to niemozliwe!!!!! KIki moje polipy tez lubia sie niestety odnawiac:( Mam nadz,ze na jednej histeroskopii sie skonczy... Buziaczki,milego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
mam cię!!!:) katarynka będziesz potem cos brać nas te polipy zeby się nie odnawialy??? ja biorę distreptaze to sa czopki na to żeby mi się znowu zrosty nie zrobily! a tak dokladnie to sk~ąd jestes ?wiem ze pytalam ale skleroza no wiez w tym wieku???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
nie mam pojecia czy cos mi ginek da na te polipy!!! Zrosty wiem,ze mam bo po laporosk mi powiedzial,ale nie wiem czy takie,ze blokuja jajowody???To HSG wykaze.. Jestem z Bielska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Kiki ja wiem,ze na zrosty borowina jest dobra:)Moja mama miala niedrozne jajowody-zrosty(ok30 lat temu)i miala w sanatorium 2 miesiace oklady z borowiny:)I ..pojawialm sie na swiecie;) Takze moze taka niedroznosc jest dziedziczna??? Boje sie co HSG wykaze,ale trzeba pasa zacisnac i isc do przodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
masz rację katarynkaaa trzeba isć do przodu i nie myśleć za wczesnie szkoda sie dolowac ale ja to wcale nie myślalam ze mam tą endom nawet mi do glowy nie przyszlo myślalam ze mam niedrożnosc a tu widzisz co ???Zycie potrafi naprawde platać figle :) glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja na poczatku bralam clomifen i jak nie pomoglo to lekarz zrobil mi badanie hormonöw i laparoskopie.wszystko bylo ok.tylko troche zrostöw i pco.robilam 5 razy inseminacje.To bylo 6 lat temu.Teraz biore znowu clo i zastrzyki na owulacje bo moje pecherzyki nie chca pekac.jak nie wyjdzie to znowu musze sprawdzic hormony,i bede robic in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
mnie niestety nie stać na in vitro!!!bo też bym się zdecydowala zwlaszcza że moj mąz ma slabe żolnierzyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
witam witam :) no super że dolączylaś do nas!!im więcej tym lepiej -zawsze rażniej no nie? :) napisz coś o sobie skąd jesteś ile sie starasz i wczym jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie okolo 7 lat (z przerwami) 1 ivf nieudane 2 lata temu + 1 kriotransfer(poznan) pochodze z lubuskiego ale obecnie mieszkam w austrii,wiec chce teraz tutaj sprobowac.Pewnie to troche potrwa:( ale po tylu latach jestem bardziej cierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
sisi a co jest przyczyną?jaką diagnozę masz stwierdzoną? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche juz mam za soba: 3 laparoskopie ,histeroskopie,operacyjne wyciecie cysty,badanie droznosci jajowodow.... jestem po konizacjii szyjki macicy.maz ma slabsze nasienie...ale nie na tyle by nie moc zajsc naturalnie(tak twierdza lekarze) Po 2 letniej przerwie chce znow sprobowac...jutro umawiam sie na termin,nie wiem jak to bedzie bo lekarze nie polacy:( Boje sie jak cholera...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalna przeszkoda jest wyciecie szyjki tak mi sie paskudnie zrosla koncowka po zabiegu ze przez 2 lata chodzilam "doslownie" zszyta od srodka.Jakims cudem przy 3 probie lekarz dostal sie do srodka(od pochwy)..ale tak sie pozrastalo ze wejscie do macicy to jeden wielki zrost(powykrzywiany) nie mam naturalnego sluzu szyjkowego(ze wzgledu na jej brak) ktory ulatwia plemnikom przetrwanie:) i to jest chyba ten najwazniejszy powod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ale nie zalamuj sie ...my juz prawie 10 lat po slubie..i dzidzi nie ma...widzisz jeszcze masz czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
no powiem ci ze powazna sprawa!!! ja jestem po3 inseminacjach i 2 laparoskopiach no i w między czasie wywolanie owulki clost+pregnyl.to już 5 lat .teraz bedę miala 3mies przerwę bede miala zatrzymanie okresu i owulki zastrzykami no i jeszcze mąż????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
jestem 5 lat po slubie i 5 w związku =10lat to przez te lata przecież moglam wpaść no nie??? ale nie !bo już wtedy pewno byly problemy ale skąd moglam to przewidziec no nie jak nczlowiek był jeszcze mlody!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)mogę się przyłączyć do Was? Ja staram się już 3 lata o dzidziusia,mój mężuś ma leniwe żołnierzyki...przymierzamy się do pierwszej inseminacji...jestem pełna nadzieji...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×