Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Co do endometriozy to dwa razy mi zagladali do brzucha i wszystko ok;) Okresu nie mam bolesnego tylko troche za duzo krwawie. Mam niedoczynnosc tarczycy,pco,chaos w hormonach to chyba wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi za kazym razem wychodza inne kwiatki w hormonach raz jedno jest nie w normie potem jest ok ale dochodzi co innego. Miesiac temu meskie byly ok a tarczyca sie pogorszyla,teraz na odwröt. Tak sie zastanawiam czy sprawdzanie hormonöw podczas brania clomifenu ma sens?przeciesz organizm jest sztucznie stymulowany i nie dziwota ze wszystko siada jak sie clo odstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam pco leczyłam sie 2lata aż tu odkryli endometrioze i przezo to wszystko brak owulki zaburzenia hormonalne tarczyca i wszystko co moze być to mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz o möj makaron? Na za malo szybkich plemniköw 2 zamiast 25 %: Ale tych srednio szybkich jest pod dostatkiem;) Musze go kopnac w tylek zeby nie palil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietasz kiki wyniki z tarczycy i ile bierzesz mg tabletki? Bo ja sobie sama podwoilam dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha za każdym razem inny wynik tzn jest lepiej tylko nie wiadomo po czym? poprawila się liczba tych dobrych bo miał mało troche lepiej ale dalej kicha!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo teraz jedna,choc lekarz kazal mi pöl! Na poczatku mialam tsh 9,potem 3,ostatnio 4 i sie wkurwilam i podwoilam sobie dawke bo zaden lekarz nie chcial podjac takiej decyzji. Babka w klinice powiedziala mi ze trzeba miec ponizej 2,5 zeby zajsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzes na topiku ktos möwil o mezu makaron;) I mi sie spodobalo.Pasuje lepiej do mojego meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jestem no nie Ascha nie ma drugiej takiej jak ja ???? normalnie pobijam wszystkich we wszystkim jestem poprostu nr1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie kiki ze chociaz piszesz;) Fragola ja mialam taka ochote na ziölka,ale musze odpuscic bo jak oni mi co rusz badaja hormony to nie moge mieszac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak ta czarna owca :( tylko ja w rodzinie jestem taką zakałą nikt nie miał takiego problemu wszyscy zachodzą rodzą znowu zachodzą rodzą i tak się posówają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbawiłam się normalnie tym pisaniem dobrzeże chociaz jeszcze głupio pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty fragola,mloda jeszcze jestes i zadnych powaznych problemöw zdrowotnych.Chyba 10 lat mlodsza ode mnie. A dzieci to nie wszystko.Wlasnie tak gadam sobie z moim makaronikiem i on tez stwierdzil ze kazdy ma depreche ostatnio ci bez dzieci i z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do jutra>jutro mnie kolezanki odwiedza więc coś sobie wypijemy i pewno będzie wesoło :)pa całuski dla was ................ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwiw sie ze jeszcze nikt obcy nie wtracil sie do rozmowy z rada ze musimy szybciutko udac sie do psychologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja nie wiem o co ci chodzi? Przeciez wszystko ok u ciebie. Skonczylas tabletki i zaczynasz dzialania. Masz @regularnie,nic cie nie boli wiec o co chodzi? Ze nie mozesz juz teraz zajsc?ze musisz poczekac w niepewnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypije jutro zdowie za nas wszystkie nieszczęsliwe które rozpaczliwie dążą do jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub sie bierze na dobre i na zle,w zdrowiu i chorobie. Ja wtwoim wieku slub bralam i w wieku 26 lat zaczelam starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola tyś młoda jeszcze wszystko przed tobą a my takie schorowane stare z ciągłą deprechą co o nas powiesz kochana?ty okaz zdrowia w stosunku do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×