Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość 72zazdrosnica72
Mam takie samo zdanie jak kargul Nie możecie być zazdrosne i nienawidzić każdego kto ma dziecko.... Co by było jakby tak np.Ascha czy jakaś inna z tego topiku zaszła w ciążę,jej tez byście nie nawidzily bo ma dziecko? Jakieś to dziwne.Moze zacznijcie najpierw leczyć się u psychiatry a dopiero później u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak się pogrążylam w pewnym sensie ja sama do tego doprowadzilam no i oczywiscie inni też się do tego przyczynili wszystko jest w takim stopniu że nic mnie już nie cieszy nawet dobre zakupy nowe meble fryzura itp NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie sobie spokój z tym kargulem szkoda czasu na takie błaznowanie jakby ta osoba była powazna to w koncu napisałaby coś co ma sens a nie napierdalała się z każdej z nas to ktoś nie zrównoważony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiają mnie takie osoby które bez zaproszenia wypowiadają sie na temat który jest dla nich obcy. LUDZIE DAJCIE SPOKÓJ Z TĄ KRYTYKĄ INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem fragola że to trochę trwa zanim się coś wystuka ale ja już jestem taka nerwowa że nie chce mi sie czekać\ zaraz spadam NA WSPÓLNĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sio pomarańcze i Kargul.Mam to w dooopce,co myślicie-a innych dzieci to bachory!!! TYlko dzieci z tego topiku,to dzieci :D:D:D:D hahaha Kargul Ty psychologu jeden-nie lubie psychologów!!!!! Mam gdzieś innych,skoro nie umieją uszanować pary bez dzieci i głupie podteksty walą :p Poza tym won stąd!!!To tak na marginesie. Kochane chyba zaczynają się u mnie strategiczne dni,choć od operacji minęło już-dopiero 2 tyg,to trzeba coś postanowić :P Kiki kochanie ja mam podobnie jak Ty.. Asha no właśnie i tego się boję,że powiem fryzjerce jedno,a ona swoje!!! Dziewczynki ja dziś zrobiłam amerykańskie ciasteczka z przepisu mojej siostrzyczki.Podobno tam wszyscy takie jedzą:) Mają do mnie wpaść znajomi,więc trzeba ich czymś poczęstować:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że sobie poszłyście . KIKI kochana nasza założycielka najlepszego topiku na kafe,bo najfajniejsze i najładniejsze laski tu siedzą :p A zazdrośnicy umieją tylko pieprzyć "trzy po trzy"!!! Kochana nie przejmuj się nimi,ja to nawet lubię,gdyż widocznie boli te osoby coś,ciekawe co?? :D:D:D:D A Kargul jest na bank po psychologii,a znam osobiście 2 osoby takie-jedna to BULIMICZKA,a drugi GEJ!!!Także nic tylko studiować psycho :D hahahaha SZewc bez butów chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataryniaaaaaa a z czym te ciastka? Bo ja mam kumpla amerykanina i pewno by sie ucieszyl z ciasteczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o buuuuuuuuu , nie było mnie przez chwilke a tu sie dzieje .....lol A JA MAM POMYSŁ CZEMU NIE ZAŁOZYCIE SOBIE prywatnego forum oczywiście nie na Kafeterii? Przeciez to normalne ze Kafe jest ogólnodostepnym portalem i wielu ludzi Was czyta , co dziś sie potwierdzilo , co wy tak sie oburzacie i linczujecie ludzi , kto nie zWami to przeciwko Wam eeeeeeeeeeeeee , ale ja was nie kopnę moim , kopytkiem , nie ubode , nadstwię mojego krowiego policzka WALATA ŚMIAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARAKTA , nie zaliczam sie ani do homoseksualistów ,ani bulimiczek , generalnie nie mam żadnych zburzeń związanych z jedzeniem , identyfikuje sie z płcią , -także spoko nic mi nie dolega , teraz możesz odetchnąć z ulgą o buuuuuuuuu , nie było mnie przez chwilke a tu sie dzieje .....lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka juz po serialu? Zdziwilas mnie ze u was fryzjer tyle kosztuje? U nas sa rözne ceny,gdzie indziej napewno bym 2 razy tyle zaplacila. Tak samo jest z restauracjami mozesz obiad za 4 albo 20 euro zjesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty Fakolinka a moze to PMS jednak , bo jakas taka nerwowa jesteś , moze cos sie w fazach popierniczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra wyciągnęłaś to ze mnie : tak lubię cie i dlatego czytam to forum , jeteś mi droga i najbliższa więcej cukru czy starczy ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w usa , ca robie kariere mam psa , zajebistego psa wy takiego nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge bo dopiero , idzie na grooming e tym tyg a teraz nie widac gdzie ma dupe gdzie glowe bo tak zarosla , ale jak bedzie juz piekna po fryzjerze to wam pokaze , cos a'la pudelek , słodziak Minnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja heja:D Asha te ciasteczka są z masła orzechowego!Jak chcesz jutro wrzucę rano przepis! Kargulek czy Ty nie masz co robić?jak chcesz oceniać ludzi z racji swojego zawodu,to otwórz gabinet :D Fragolinko daj znać czy ziółka pomagają,właściwie zastanawiam się na co one są? Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu tak jednak przyjadą z tym psem,ale na szczęście będą mieszkać w pensjonacie w Szczyrku!Ja nie chciałam u siebie pieska,ale takie rozwiązanie ostatecznie mnie satysfakcjonuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krogulcu ja to nie wiem czego Was uczą na psychologii,ale WY wszysycy macie swój świat!!! Dziwni się stajecie po tym kierunku,dlatego zawsze odradzam ludziom studiowania psycho!!! :( Niemniej jednak kurczę lubię Cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie dzis to mało roboty , generalnie dziś mam wolne , pierole wszytko w czapkie ;) w brzuchu burczy , pojedzone jeszcze nie było , what to do , zaraz sie pewnie wybiore na miasto na jakis lunchyk ehehhe Jestem freelancer , wolny strzelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem na ile chcą przyjechać.Sczyrk jest 15 km od Bielska,także będziemy się ciągle widzieć! Ja bardzo ich lubię,tylko ten piesek-wiecie,nie moje mieszkanie,wynajmuję je,więc boje się psa tzrymać tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam jeżdze wszędzie z psem , tylko jak za granice to nie , ale tu wszedzie , jest czysta , miła i grzeczna wiadmo po kim to ma LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee , juz i tak sie źle czuje ze wiecie gdzie mieszkam hihihhhheiie , bo jeszcze mnie znajdziecie po IP w tym moim USA lol ;) ahahhaha nie powiem wam , jestem przeciez tu intruzem nie? a jak przyjdzie ta YesYes78 czy jak jej tam to przeciez mi dopierniczy no same tak mówicie , to ja sie boje heeheh juz i tak codziennie mnie kopiecie , a ja mam delikatną wrażlwą osobowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w takim razie Krogulcu jak nie masz dzieci,to zapraszymy do siebie:D Tylko bądźże już milsza/y!! Moje drogie ja lecę na wieczorek we dwoje..hihihi Muszę posprzątać po kolacji. Zyczę WAm słodkich snów!Asha 3mam kciuki za jutrzejszą wizytę w klinice!!!:* Ciekawe jak tam Sisi:) Kiki,Fragolka,Mania,Nulla,Zadra BUZIAK :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×