Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość berenika38

jaki krem ujędrniający pod oczy?

Polecane posty

Gość berenika38

szukam dobrego kremu ujędrniającego pod oczy dla skóry normalnej. mam 38 lat i zauważyłam, ze skóra wokół oczu stała się bardziej wiotka - stąd moje pytanie. będę wdzięczna za jakieś namiary na dobre kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym słowem
uwielbiam firme flos lek.Uzywam róznych kremów tej firmy ale najbardziej lubie komplex multiwitaminowy serii ovalalift .Jak dla mnie rewelacja.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncopy
flos lek też mam, dobre są.. do właściciela topiku.. nie ma czegoś takiego jak ujędrniające kosmetyki do oczu! opanuj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana kobita
dobre - jedrne okolice ja uzywam od dłuższego czasu kremy ziaji i stwierdzam, że sa super masz tam cały zestaw do roznych potrzeb skóry rewalacja na dzien krem pod oczy liftingujacy drższe kremy przegraly z ziają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja995
z kremów pod oczy na mam neoscope 40+ dla wrażliwej cery, od niedawna. to jest krem pharmaceris dla cery dojrzałej (krem do twarzy też mam). pierwsze efekty widoczne już pi pierwszym zastosowaniu! szok! no ale przede wszystkim - nie uczula - dla mnie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaaa
też mam ten żel pod oczy neoscope 40+ - fajnie uelastycznia i nawilża skórę pod oczami. no i co ważne można się po użyciu od razu umalować - makijaż nie spływa ani nie waży się na tym kremie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajog
skóra pod oczami jest szczególnie wrażliwa( jak pergamin) dlatego smarując ją kremem, trzeba robić to bardzo delikatnie, ja stosuję przeciwzmarszczową, ujędrniającą odzywke Nanobase. Kilkudniowa kuracja wieczorem, i drobne zmarszczki się spłucą i skóra będzie jędrniejsza. polecam. dostaniesz w aptece, jest jakości Vichy tylko o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja995
hmm, Betkaaa, mam bardzo podobne odczucia do Ciebie. w sumie to jeden z niewielu kosmetyków do którego nie mam żadnych zastrzeżeń. może nawet kupię jakieś inne kosmetyki pharmaceris - jeśli wszystko jest tak fajne jak te kremy to chyba czas na porządki w kosmetyczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anasan
Może ktoś poleci cos innego tak do 200zł ,czy to prawda ze kremy kupowane w salonach kosmetycznych sa lepsze,mocniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka
Wiecie co,lepiej moze zamiast takich drogich kremów isc sobie dwa razy w miesiącu na taki zabieg http://www.elite.waw.pl/pielęgnacja-skóry-okolic-oczu/ Chyba przyniesie nam to wiecej pozytku i korzysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina nina
Witamina E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxsimma
ja stosuje voluplus ,to olejek ,jest bardzo wydajny wystarczy klopelka ,polecany jest zeby mieszac z innym skladnikiem ja stosuje solo ,efekt naprawde jest zadowalajacy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry krem nie musi kosztować 200 zł. Ja kupuję świetny krem pod oczy hb w salonie kosmetycznym i ostatnio zapłaciłam za niego ok 30 zł. Więc skoro lubisz tyle przepłacać, no to powodzenia Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosna
Pewnie że nie musi - za krem od Hildegard Braukmann płacę ponad 50 zł, a jednak efekt dał znakomity - mocno wygładził skórę w tym miejscu, jest ładniejsza, zmianę widać po starych fotkach. Próbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallix
Pod oczy to nie mam pojęcia, ale wyżej padło ogólne pytanie o krem ujędrniający do ciała to ja Wam powiem, że odkąd zaczęłam używać kremu Maternea jest to właśnie ujędrniający krem do ciała to zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry spróbujcie sobie, a na pewno nie będziecie zawiedzione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaratam3
Ja mam takie płatki pod oczy z eveline Gold Lift Expert, dobrze się sprawdzają w awaryjnych sytuacjach, używam ich tez jak mam trochę więcej czasu i mogą pozwolić sobie na nałożenie maseczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że 90 zł to trochę ale krem pod oczy Resibo u mnie zdziałał cuda. Stosuję go od jakiegoś czasu i widzę znaczną poprawę. Nie polecam kupować tych tanich kremów znanych marek, bo mają straszny skład. Najlepiej tez kupić ten krem w aptece, żeby nie naciąć się na jakieś podróbki https://www.apteka-melissa.pl/produkt/resibo-06-krem-pod-oczy-15-ml,22810.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam krem przeciwzmarszczkowy z Bielendy z tej nowej linii z miodem Manuka, mleczkiem pszczelim i pyłkiem pszczelim. rewelacyjna jest ta nowa linia Royal Bee Elixir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszego niż Gold Peptides od Eveline. Serio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam jedno, nie ma czegoś takiego jak kremy, które redukują zmarszczki. Jak już to opóźniają starzenie się skóry. Poza tym nie zapominajmy, że pierwszym i to najważniejszym etapem pielęgnacji jest oczyszczanie skóry. Co do kosmetyków, to wszystko zależy jaki macie budże4t. jeśli chcecie już takie z górnej półki, to takie oferuje QMS Medicosmetics, niemiecka marka, która jest głównie w klinikach medycyny estetycznej i SPA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry krem mam z Bielendy z linii Ujędrniające Peptydy. Mega fajne , nie drogie kosmetyki przeciwzmarszczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×