Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tytena

gdzie najtaniej kupic kosmetyki w internecie?

Polecane posty

Gość godzienka
Ile ten szampon Botome na DOZ kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacierajka
Literówke zrobiłam, bo te kosmetyki to Botame. Zobacz sobie na doz masz spory wybór. Jeśli o cenę chodzi to zamawiając on line płaciłam 19,90zł a dostawa to tylko 5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Jacek

www.tiande.tk

Naturalne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakalandia
Dnia 29.11.2018 o 21:00, Gość godzienka napisał:

Ile ten szampon Botome na DOZ kosztuje?

Często zamawiam z apteki doz ale nie wiedziałam wcześniej tego szamponu. Już dorzuciłam do sprawdzenia do koszyka. Zamówie pewnie zrobię po nowym roku bo juz tez kosmetyków trochę mi się kończy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaterka

Apteki internetowe teraz to fajna opcja. Kosmetyki są tańsze niż stacjonarnie i w jednym miejscu jest całkiem spory  wybór. Korzystałam już z kilku, między innymi z doz i też mi się podoba. Jest tania dostawa, - 5zł , przez co nie muszę zbierać dużych zamówieć. Mogę nawet drobiazgi zamawiać na bieżąco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalukaja

Też stawiam na apteke. Jednak dermokosmetyki najbardziej do mnie przemawiają. Ostatnio pobrałam sobie ich aplikację i przyznam że to mega wygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaa

Bardzo fajna jest ta aplikacja, normalnie zamawia się szybko i sprawnie a ona jeszcze wspomaga to. Najbardziej podoba mi się szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakby tak najpierw złuszczyć stopy porządnie skarpetkami złuszczącymi? a potem jakiś mocno nawilżający krem z mocznikiem + kilka kropel gliceryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annemaso

Najtaniej to pewnie będzie z hurtowni. Ja kupuję w hurtowni BeatyNova już od jakiegoś czasu. Głównie ze względu na ceny jak i wybór samych kosmetyków. Nie było jeszcze sytuacji, żebym nie dostała u nich tego, czego akurat szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munta
Dnia 30.11.2018 o 21:43, Gość zacierajka napisał:

Literówke zrobiłam, bo te kosmetyki to Botame. Zobacz sobie na doz masz spory wybór. Jeśli o cenę chodzi to zamawiając on line płaciłam 19,90zł a dostawa to tylko 5zł.

A jak się ten szampon zachowuje? One są jakoś na przetłuszczające się włosy też. Chciałabym spróbować i może faktycznie to dobry pomysł zamówić on line skoro przesylka na DOZ jest tak tania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Koleżanka z pracy pokazała mi stronę warsztatpieknacompl i przejrzałam sobie kosmetyki i zaczęłam stąd je zamawiać. Są maseczki w płachcie, żele do ciała, kremy itd. Ceny są konkurencyjne a produkty wysokiej jakości. Czasem sobie jedną przesyłkę bierzemy i ja zamawiam albo koleżanka. Już i inne dziewczyny z pracy tą stronkę podpatrzyły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budryk

Testuje od kilku dni doz.pl aplikację i powiem wam że dośc przejrzyste. Nie kupowałam wcześniej u nich więc zastanawia mnie ta dostawa. Serio za 5zł można zamówić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zakochałam się w tych perfumach, .testerownia24h.pl/pl/p/YVES-SAINT-LAURENT-BLACK-OPIUM-90ML-EDP/61 waniliowe z dodatkową, delikatną nutką drzewa kaszmirowego. Czuję się w tych perfumach super. Zostałam przy nich, a wcześniej wymieniałam na różne marki. Może to akurat też twój zapach, więc polecam przy okazji. A tester znacznie tańszy, więc nie ma sensu przepłacać moim zdaniem.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Bardzo fajny sklep z kosmetykami (również naturalnymi) to www.ekstrakosmetyki.pl powiem Wam dziewczyny, że super ceny i ostatnio nawet jak zrobiłam zakupy to gratis dostałam  😄  niby zwykła szminka a jak cieszy 😄 i co u nich lubie to to, że ceny sa o wiecej niż połwe niższe niż w stacjonarnych drogeriach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze najtańsze kosmetyki są najlepsza. ja szukałam czegoś na swoje zmarszczki to później się przeżegnałam, bo krem "naturalny" sprawił, ze byłam cała w krostach i ogólnie pory były zapchane. teraz szukam czegoś dobrego, co będzie działało, ale wole mieć coś sprawdzonego i może nawet być droższe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za niecałą stówkę masz jeden z najwyżej ocenianych zapachów dla kobiet parfumstore.pl/17-wody-toaletowe. Trzeba tylko z umiarem stosować, bo naprawdę mocny, ma w sobie to coś. Raczej dla młodych kobiet, bo nuta cytrusowa się wyróżnia, taka mocno odmładzająca. Czuję też czerwoną pomarańczę, a uwielbiam po prostu. Na około pół roku mi wystarczy taka buteleczka, więc 100 złotych to wydają się śmieszne pieniądze. Nie wiem, czy gdzieś znajdziesz tańsze testery perfum przyznam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy22

ja kosmetyki kupuje w Avon a odkąd mam założone u nich konto https://start.avonpolska.pl/zalozkonto to jest to dużo wygodniejsze oraz szybsze  lubię ich kosmetyki - fajny skład, zapach i opakowanie na plus  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie często można znaleźć to taniej. Może to śmieszne, ale mi się udało to zauważyć na stronie empiku. Oni mają pełno tam tych zakładek i kiedyś zawędrowałam w "zdrowie i uroda", tak jakoś się to nazywa. Mój ulubiony podkład była 20 zł taniej niż w drogerii, a skoro i tak zamawiam książki to się skusiłam. Czasem warto pokombinować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka9

Widziałam, że w drogeriach można znaleźć wiele kosmetyków eko. Naturalne mają dobry skład i nie będą podrażniały skóry. Jest to ważne, żeby nie brać jakichkolwiek kosmetyków, ale odpowiednich dla siebie. Też krem witaminowy do ciała HB mi się sprawdza i dobrze nawilża skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola

Markowe kosmetyki posiada z pewnością ezebra.pl ponadto ceny sa naprawdę przyzwoite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Zobacz sobie kosmetyki na stronie https://www.beesthetic.pl/. Kiedyś przypadkiem trafiłam na tą markę i jestem zachwycona jakością kosmetyków do ciała. Między innymi dobre serum i peeling Age Prevent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja z internetowych najbardziej polecam ezebre. Ceny maja najnizsze, dostawa ekspresowa, a produkty oryginalne, a nie z jakiegos najgorszego sortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Taaak, ezebra wypada najlepiej 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola33

Sa jeszcze kosmetyki naturalne i myślę, ze o takich przede wszytskim warto pomyśleć a nie o takihc, które naszpikowane są chemią, peg- ami wszelkiej maści czy slsami.  nawet do tatuażu kupuje naturalne kosmetyki, jak chociażby Tattoo Butter Lovein, który polecono mi tutaj oraz w studio tatuażu. Też jest w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ziarenko grochu w aplikacji mi pomaga e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159 pod cerę wrażliwą. Grunt, aby równo rozprowadzić. Efekt porównywalny, jakby ci wprowadzili sporą ilość kwasu hialuronowego w salonie medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Najtaniej kosmetyki zamówisz ze strony drogerii ezebra.pl . Mają olbrzymi wybór , dobrych kosmetyków i to w bardzo korzystnych cenach . Najlepsza drogeria jaką poznałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi

Na ezebrze mają mega korzystne ceny i duży asortyment , ja polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka
Dnia 5.12.2019 o 12:34, Gość Malczi napisał:

Na ezebrze mają mega korzystne ceny i duży asortyment , ja polecam 

to prawda, zamawiam na ezebrze odkad pamietam, mega spoko drogeria internetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×