Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tytena

gdzie najtaniej kupic kosmetyki w internecie?

Polecane posty

Gość gość
Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie! Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna! Zapraszamy do zapisu już dziś! ul. Szewska 17/1 Kraków Pozdrawiam - Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy mamy w Tarnowie dwie siedziby Cosmedici (jedna jest np. w galerii Tarnovia) to tylko tam kupuję kosmetyki i jestem kosmiecznie zadowolona z efektów. Moja cera nigdy nie prezentowała się tak dobrze. Szczerze polecam, bo mają fajne ceny i super marki, można to sprawdzić na cosmedica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak działa internetowa drogeria ze strony www.e-naturalne.pl. Full oferta, mają praktycznie wszystko od olejków, przez kremy po fluidy, peelingi, algi i tak dalej. Do tego robią szybką wysyłkę, a jak zamówienie jest za co najmniej stówkę, to ślą za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetykaKoszykowa
Likwiduję swój sklep internetowy z kosmetykami i mogę oddać za darmo wszystkie próbki. Jeżeli jesteście zainteresowane poddajcie swój mail, a my w swoją kolej z wami sie skontaktujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos moze kupowal juz w sklepie www.sklep.profarm.com.pl poszukuj***ardzo dobrej jakosci olejkow aromaterapeutycznych i widze, ze posiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w drogerii internetowej www.superkoszyk.pl. Mają fajne promocje często, więc warto być na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne zakupy robię na efektima.eu Ostatnio trafiłam tam na całą serię Mama Care i jestem zakochana bez reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avitanna
A ja kupuję na floslek.pl Jedna z najlepszych kosmetycznych ofert dla każdego rodzaju skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla bardzo trudnej, alergicznej skóry mogę polecić sklep.alqvimia.pl Jedyne co mnie nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama7
Sprawdź ofertę, którą znajdziesz na stronach sklepu pod adresem www.e-naturalne.pl Jak potrzebuję dobrej jakości kosmetyków naturalnych to najczęściej z niej korzystam. Sklep oferuje nie tylko bogaty asortyment ale konkurencyjne ceny i można często trafić na atrakcyjne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy trafiłam na ofertę sklepu internetowego, którą znajdziesz pod adresem www.nocanka.pl wszystkie kosmetyki zmawiam drogą online! Jestem zachwycona żelami marki Semilac, które możesz kupić po bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SendRoses
A ja słucham znajomych i potem testuję ich rady. Tak trafiłam np.: na całą, cudowną serię Mama Care Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twice777
Wszystkim posiadaczkom trudnej, suchej lub alergicznej skóry mogę z czystym sumieniem polecić wszystko co od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andy Sharon
A tu się zgadzam, bo reklam nie warto słuchać tylko się radzić tych, co przetestowali. Jeśli chodzi o włosy, tak znalazłam fantastyczną ofertę Chantal. Jest tutaj coś dla każdych włosów, także dla moich sianowatych, kręconych i strasznie gęstych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitten303
Jeśli o mnie chodzi to ja kupuję od pewnego czasu na Kosmetyki Reflect i szczerze polecam tę stronkę. Są tam nawet popularne lakiery semilac w bardzo przystępnej cenie. Posiadają duży wybór kolorów. Ogólnie mają bardzo rozbudowaną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakotkidwaaaa
Natura! Uwielbiam :) Kiedyś kupowałam stacjonarnie, ale ostatnio coraz częściej zamawiam online www.drogerienatura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeOver
Co do Mama Care to się zgadzam. Naprawdę takich kosmetyków brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enterprise
Efektima jest cudowna, zgadzam się. Ostatnio trafiłam na CAPILLARY-CONTROL , taki krem na moje wiecznie pękające naczynka. Pierwsza rzecz co mi pomogła po 100 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagrania
Fajny jest Floslek. Dobra oferta, dla każdego rodzaju skóry i każdego problemu. Cena super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o kolorowe kosmetyki to w http://kosmetykomania.pl/ jest ogromny wybór różnych marek. Do tego ceny też ok i sporo promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikś9
Ja kupuję ostatnimi czasy na stronie http://www.kosmetyki360.pl/ i jestem zadowolona. Szybka dostawa, fajne produkty oraz opinie o sklepach np. o douglas itd. Także można wybrać produkty odpowiednie dla siebie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fersss
Nie wiem jakich kosmetyków szukasz z serii Bania Agafii ale sporo ich widziałam pod adresem www.nocanka.pl. Internetowy sklep Nocnaka należy do moich ulubionych witryn i często tam zamawiam nie tylko lakiery Semilac ale nawet naturalne kosmetyki z serii Natura Sibertica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie kosmetyki :) Te specjalistyczne do pielęgnacji twarzy i ciała zamawiam zazwyczaj w Melissie. Mają duży wybór i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że takie marki kosmetyków jak na przykład Natura Sibertica czy Bania Agafii znajdziesz na http://www.nocanka.pl/babcia-agafia-m-464.html . Jak tam zazwyczaj zamawiam lakiery hybrydowe Semilac ale oferta sklepu jest tak rozbudowana, że nie będziesz mieć problemu z wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×