Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tytena

gdzie najtaniej kupic kosmetyki w internecie?

Polecane posty

Gość gość
Od jakiegoś czasu prowadzą swój gabinet kosmetyczny i zdarza mi się kupować kwas hialuronowy poprzez serwis www.e-naturalne.pl Dobra obsługa, można dopytać o szczegóły, widać, że po drugiej stronie pracują osoby zorientowane w temacie, które mają doświadczenie w branży kosmetycznej. Sam kwas mają wysokogatunkowy, ale w niezłej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broother
W Internecie trzeba kupować bezpośrednio na sklepach producenta. Polecam efektima.eu, tam kupiłam serię Capillary Control i jestem bez reszty zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję na ekobieca.pl. Chyba już z 5 lat tam robię większość kosmetycznych zakupów... Zawsze znajdę u nich to, czego potrzebuje, a nawet jeśli nie ma czegoś, to można napisać i oni zawsze starają się pomóc:) Szczególnie polecam ich dział z kosmetykami azjatyckimi, ja ostatnio odwiedzam go najczęściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd pamiętam miałam problemy z cerą. Jak chodziłam do szkoły to problemem był trądzik, teraz mam sporo przebarwień i w ogóle nie wygląda to za dobrze. Od niedawna zaczęłam stosować bardziej profesjonalne i naturalne kosmetyki i powiem, że efekty powoli można zauważyć. Co do sklepów gdzie takie naturalne rzeczy mają na stanie, to choćby www.e-naturalne.pl jest dobrze zaopatrzone. Nie trzeba długo czekać na wysyłkę, przy większym zamówieniu dostawa jest bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam że większość osób, które zagląda na ten temat, miewa problemy z trądzikiem, ja także należę do tej grupy. Czytam wasze komentarze i coraz bardziej skłaniam się ku kupnie jakiegoś dobrego suplementu. Do tej pory stosowałam kremy oraz maseczki domowej roboty, które niestety jeszcze bardziej podrażniły mi skórę.. Jakie suplementy polecacie? Powiem szczerze, że trafiłam na ranking i nie wiem co tu wybrać: http://strefatradziku.pl/najlepsze-tabletki-na-tradzik-bez-recepty/.. Pomóżcie w podjęciu decyzji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od jakiegoś czasu robię zakupy drogą internetową. Nie marnuje w ten sposób swojego cennego czasu na odwiedzanie sklepów stacjonarnych w poszukiwaniu promocyjnych kosmetyków. Ostatnio najczęściej odwiedzam sklep Nocanka i zamawiam tam między innymi produkty z serii Natura Sibertica (http://www.nocanka.pl/natura-siberica-m-465.html ) i lakiery hybrydowe Semilac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiine
Fajne jest Hebe, zwłaszcza jak szukacie czegoś do włosów. Miałam stamtąd wiele kosmetyków od Chantal, które odmieniły moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleaver777
Ja polecam Efektimę (efektima.eu), z fajnymi polskimi kosmetykami. Mam stamtąd ostatnio całą serię Mama Care i jestem w nich zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Settled
Ja kupuję bezpośrednio od producenta w jego sklepie, bo tak najtaniej. Acha i tylko z polecenia, nie z reklam. Tak właśnie trafiłam na Floslek, najlepsze remedium na moja trudną i suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styk
a na hybrydy Semilac widziałyście gdzieś jakieś nowe promocje? planuję powiększyć kolekcję i zdążyć przed Sylwestrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd pamiętam miałam problemy z cerą. Jak chodziłam do szkoły to problemem był trądzik, teraz mam sporo przebarwień i w ogóle nie wygląda to za dobrze. Od niedawna zaczęłam stosować bardziej profesjonalne i naturalne kosmetyki i powiem, że efekty powoli można zauważyć. Co do sklepów gdzie takie naturalne rzeczy mają na stanie, to choćby www.e-naturalne.pl jest dobrze zaopatrzone. Nie trzeba długo czekać na wysyłkę, przy większym zamówieniu dostawa jest bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.imperkosmetyki.pl :) najtaniej w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspominacie tu o lakierach hybrydowych, ja swoje też kupuję przez internet. Spróbujcie sobie Mollon, świetna jakość, bardzo się przekonałam do tych lakierów. Trzymają się az do zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinaiwiesia
Dobre kosmetyki do pielęgnacji twarzy znajdziesz na pewno tu: http://beautyoil.pl/ <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shovvels
Skóra, zwłaszcza ta ciężko pracująca znajdzie wytchnienie we Floslek. Genialne rzeczy dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam ze strony www.zrabatowani.pl. Często można ,,wyhaczyć'' fajną promocję na różne artukuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupujecie lakiery do paznokci?? Ja mam sprawdzony sklep kosmetyczny online effectivenails.com Rewelacyjne żele do paznokci i lakiery hybrydowe mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrapka1989
Sprobuj na zrabatowani.pl nie dosc ze szybko wszytsko zalatwisz, dowiesz sie o promkach to dodadkowo odzyskaszs pieniadze - cash back baby! Lepiej byc nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najleiej to czyta te wszystki blogerki, ja sledzę je na brand sabbath i kosmetyki mam jakieś 30 pro tenaiej dobra stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trrzy
U producenta. U Efektimy znalazłam skarpetę Pedi - Spa, która po dobrych kilku dekadach przywróciła moje stopy do normalnego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkurzy
Zgadzam się, do skóry tylko Floslek, mają kremy dla każdego, w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eebe
Do włosów Chantal: ich cudowne odżywki i szampony znajdziecie na przykład na Hebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłam taki sklep kosmetyczny Kontigo, i teraz głównie u nich zamawiam bo nie dość że duży wybór to dobre ceny. A mają też ciekawą akcje - kosmetyki dla mojej urody - http://kosmetykidlamojejurody.pl/ I biorą w niej udział dziewczyny z Top model <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio w tym sklepie https://ambrozja24.pl/ zamówiłam sobie całkiem spory zapas kosmetyków ;) Mają nawet spoko ceny no i przeogromny asortyment, także trzeba trochę czasu poświecić żeby dobrze sobie wszystko przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej jest tam, gdzie sprzedają podróbki. Naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×