Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tytena

gdzie najtaniej kupic kosmetyki w internecie?

Polecane posty

Gość gość
Jest wiele różnych sklepów, jednak moim ulubieńcem jest zdecydowanie ten- www.aptekamirowska.pl. Znajdziecie tam m.in. dermokosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach. Kupuje u nich również suplementy diety dla siebie i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chcesz kupować kosmetyki przez internet to polecam Ci przejrzeć ofertę apteki Melissa :) ja tam dodatkowo kupuję jeszcze leki, więc zazwyczaj udaje mi się załapać na darmową wysyłkę (wtedy to już w ogóle bardzo się opłaca) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Floslek, kremy dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia | Smart Nest
Ja mam kilka sprawdzonych miejsc, ale generalnie to kombinuje ;) Mam listę swoich ulubionych kosmetyków i po prostu poluję na ich najlepsze ceny. Właściwie nigdy nie kupuję ich w cenie regularnej, bo robię sobie takie małe zapasy. O najlepszych sposobach na to gdzie kupować kosmetyki napisałam cały wpis, łącznie z listą sklepów: http://smartnest.pl/gdzie-kupowac-kosmetyki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzone kosmetyki przez Internet do dla mnie przede wszystkim peelingi Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupuje kosmetyków w necie w tamtym roku byłam na targach beauty days i się obkupiłam ile wlezie. Tańsze kosmetyki były to bardziej się mi opłacało je brać i widziałam co biorę. W tym roku też się wybieram na targi mają być od 21-23 września w Nadarzynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmiraa
bardzo rozbudowaną ofertę na dobrej jakości kosmetyki znajdziecie też w hurtowni Mimari. To produkty profesjonalne, często stosowane także w gabinetach kosmetycznych. Ja kupuję tam najczęściej produkty Eldan Cismetics lub Novasilk do pielęgnacji stóp i dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze doradzają przy wyborze kosmetyków naturalnych w e-naturalne.pl. O tyle ciekawa sprawa u nich, że nie musisz brać gotowych kosmetyków, ale zrobisz własne preparaty bez problemu. Wszystko jest w katalogu, zaczynając od olejków zapachowych, a kończąc na olejach. Po co ci dużo składników w kosmetyku, jak chodzi po prostu o wydajność, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Floslek, najlepsze kremy dla całej rodziny. Kupuję dla wszystkich członków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L'biotica najlepsze maseczki na twarz świata, zwłaszcza ta różana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka firma jak Noble Health, ja z ich kosmetyków jestem zadowolona. No dobra...powiedzmy, że pisząc – ich kosmetyki, mam na myśli tylko kolagen w kremie bo nic innego jeszcze nie kupowałam :) Ale kolagen mają świetny, jest naturalny morski i to się czuje na skórze – super odświeżenie, straciłam kilka latem jak nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorówka - w czasie promocji Rossmann, Hebe, Natura, ewentualnie jakieś miejscowe sklepiki. Pielęgnacja - tylko ze strony www.hedoni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka_92
W ostatnim czasie zamawiałam również ze strony www.hedoni.pl Polecam! Bardzo fajne kosmetyki w szczególności polecam maskę z apisa: https://hedoni.pl/kosmetyki-apis/153-ekstremalnie-nawilzajaca-maska-zelowa-z-gruszka-i-rabarbarem-aquaxtremtm-5901810001308.html?search_query=ekstremalnie+nawilzajaca&results=64 Jest świetna, cudownie nawilża suchą skórę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bepanthen, Cefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki! Malujecie się? Jest konkurs nawww.facebook.pl/novacebydgoszcz <- wystarczy zrobić sobie makijaż, może być nawet tusz do rzęs, polubić fanpage strony i czekać na nagrody. Główna nagroda to paczka z GOLDEN ROSE, i nagrody pocieszenia usmiech.gif ! Zapraszam do udziału! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kosmetyki tylko kupuję w internecie, już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w stacjonarnej drogerii :D zamówienia najczęściej robię tutaj: https://www.apteka-melissa.pl/ bo ceny mają naprawdę korzystne :D a jeśli chcesz kupić jeszcze taniej to zapisz się do ich newslettera, a będziesz na bieżąco z promocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanished
I ja i moje koleżanki zamawiamy tutaj https://www.apteka-melissa.pl/ :D I kosmetyki i jakieś inne potrzebne rzeczy, czasami są bardzo atrakcyjne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnny
Czemu nie prosto od producenta? Ja kupuję prosto z Floslek, mają swój sklep i najlepsze kremy dla całej rodziny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej, ja kupuję tak cudowne maski na twarz od l'biotica. Ta ze śluzem ślimaka to poezja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo fajnych kosmetyków kupiłam ostatnio z firmy Miyo :) Mają swoją stronę internetową, ale tez sprzedawane są stacjonarnie w Auchan :D Są tanie i dobre jakościowo. Mi bardzo przypadł do gustu ten bronzer https://www.miyomakeup.com/pl/twarz/sun-kissed-powder Ma fajny odcień brązu, nie jest pomarańczowy jak większość tańszych bronzerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savec
Kilka razy robiłam ostatnimi czasy zakupy na DOZ bo całkiem niedrogo wychodzi i nie musze wychodzić z domu. Mam wszystko w jednym miejscu, a dostawa mniej niż 5zł :) Dwa dni i towar jest u mnie albo inpost albo jak ktoś woli DHL. Kosmetyków i nie tylko spory wybór, więc czemu nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makintoszka
No to faktycznie tanio wychodzi. A to jest cena niezależnie od wielkości zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiezdnawojna
Ja najczęściej do zakupów online wybieram internetową aptekę Melissa :) Ekspresowa przesyłka, nigdy nie miałam problemów żeby się dogadać z kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszan
Ja wolę doz, tylko tam mają ulubione kosmetyki botame. Kremy do rąk, peelingi i masła do ciała tylko tej marki używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postumentka
kszan na dOZ jest taka ilość kosmetyków, że możesz też innych spróbować. Chociaż Botame rewelacyjny jest szampon nawilżający Kwas Hialuronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacierajka
Ten szampon Botome właśnie kwas hialuronowy kiedyś zobaczyłam u znajomej i potem dzielnie go szukałam. Dopiero jak jej o niego zapytałam powiedziała, że on jest do kupienia tylko na DOZ . Jesli chodzi o użycie jest świetny, bo nawilża i odbudowuje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×