Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tytena

gdzie najtaniej kupic kosmetyki w internecie?

Polecane posty

Gość sąsiadka z podwórka
hmm w internecie warto polować na różne bony rabatowe. ja ostatnio kupowałam kosmetyki z bonami z alerabat i całkiem fajna cena wyszła!!:) a kosmetyki z linii naturalnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Osobiście to polecam ekologiczne kosmetyki zwłaszcza osobom ze skórą szczególnie wrażliwą. Ja mam cerę wybitnie przetłuszczającą się także, zwykłe kosmetyki nie dawały rady. Dopiero organiczne kosmetyki przyniosły mi ulgę i stały efekt. Co do sklepów, to ja najwięcej rzeczy kupiłam ze stronki www.naturadlapiekna.pl . Asortyment od A do Z, czyli olejki, maseczki, glinki, peelingi, woski..czego dusza zapragnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerrw
Niezłe kremy do twarzy sprzedaje firma www.eleri.pl – nie wiem, czy kojarzycie taki sklep internetowy? Można obejrzeć asortyment na ich stronie, mają dobre podejście do klienta, bo możesz zapytać, czy krem będzie pasował do twojego typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam stronę Bellemonde http://bellemonde.pl/ Znajdziesz tam kosmetyki bez parabenów i konserwantów samych najlepszych marek. W dodatku często można trafić na atrakcyjne promocje ;) Sprawdziłam i zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogeria http://drorganickosmetyki.pl/. Szeroki wybór kosmetyków, wszystko z naturalnych i ekologicznych składników składników. Kosmetyki z najwyższej półki jakościowo. Można zamówić przez internet jak i kupić w drogeriach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Bardzo skuteczne kremy wyszczuplające do ciała i na twarz mają na stronie www.beatwell.pl . Ja się masowałam dwa razy dziennie przez miesiąc, i po miesiącu zakładam spodnie, a tam duży luz w talii! Byłam w lekkim szoku, od razu wyskoczyłam do CH na zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzankaa
Warto zmienić trochę nawyki kupowania kosmetyków w sieciówkach, jest coraz więcej sklepów internetowych z prawdziwego zdarzania, które mają o niebo lepsze kosmetyki, np naturalne, a sa w tych samych cenach. ZObacz sobie manufakture kosmetyczna ManufakturaKosmetyczna.pl warto kupić coś na próbę i zobaczyć działanie kosmetykow naturalnych w twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Mam problem z nadwrażliwą cerą i tylko dzięki kosmetykom organicznym utrzymuję w ryzach zaczerwienienia. Koszty faktycznie są niższe w www.perlanegra.pl niż w zwykłych drogeriach. Nie warto zwracać uwagi na wielkość opakowania, ale na wydajność. We wskazanej przeze mnie ofercie jest naprawdę pod tym względem rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotye
Moim zdaniem faktycznie w internecie można o wiele taniej zrobić zakupy kosmetyczne niż w stacjonarnych drogeriach co ważne za oszczędamy również swój czas. Ja kupuje naturalne kosmetyki na www.topdrogeria.pl Są bardzo dobrej jakości i ceny są jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do www.hurtowniadms.pl bardzo szybka realizacja, miła obsługa dobry kontakt. Mają kosmetyki naturalne min Maroko z certyfikatami jak i Clarene,Bielende, Apis i wielle innych ceny są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi2904
polecam kosmetyki ze strony www.hurtowniakosmetyczna24.pl z jakości na prawde jestem bardzo zadowolona, a do tego nie musiałam długo czekać na przesyłkę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Likwidacja perfumerii.  poema.sklep2.pl Kosmetyki gosh, lumene, misslyn -minimum 20% Wody tylko oryginalne (nie wszystkie na stronie sklepu) od polskich dystrybutorów.   zapraszam na stronę sklepu :  poema.sklep2.pl Chętnie sprzedam w ilościach hurtowych (cena do ustalenia) Na sprzedaż też meble sklepowe. Zainteresowanych zapraszam po więcej informacji na e-mail-  poema@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuczeesana
ja korzystam z usług http://www.topdrogeria.pl/ przede wszystkim ze względu na duży wybór kosmetyków naturalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co dla ciebie znaczy tanie, dla mnie chodzi o stosunek ceny do jakości i jak w przypadku sklepu http://www.taovital.pl/ może ceny nie są jakieś super niskie ale kosmetyki są w 100% naturalne, dobrej jakości, sprowadzane z Anglii więc wydaje mi się, że można zainwestować:) przynajmniej raz, na próbę na przykład. Różnica w zależności od składu danego kosmetyku potrafi być kolosalna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feeeelicjaaaa
ja kupuję zawsze na stonce trena.pl - mozna tam dostac kosmetyki na ktore nawet w wiekszoci drogerii nie ma co liczyc i na dodatek w rozsadnej cenie. szczególnie jesli chodzi o kosmetyki do włosów. Mam kręciołki, więc musze się z nimi nieźle namęczyć żeby na co dzień wyglądały tak, jak bym tego chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka33nww
Dużo ciekawych kosmetyków i naturalnych suplementów masz na stronie www.beatwell.pl. Ja stąd zamówiłam tydzień temu specjalny koncentrat na odchudzanie, trochę przypominający syrop – Detox-Spalanie-Odchudzanie. Wystarczy, że biorę jedną łyżeczkę 3x dziennie. Więcej nie trzeba. Syrop jest przez to bardzo wydajny. Działanie ma być trzyetapowe, czyli najpierw detoksykacja, później spalanie i chudnięcie. Już czuję jak mi spadł apetyt, zwłaszcza na słodkie. Zważę się po miesiącu i zobaczę jaki będzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała znaleźć jakieś miejsce, gdzie będę mogła kupić kosmetyki sprowadzane z zagranicy. Mam na myśli głównie kosmetyki z Maroka i z Rosji, ale wszelkie inne też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy pod względem i jakości i cen jest dla mnie sklep internetowy i-style.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojazielarnia.pl oferuje kosmetyki naturalne z zagranicy. Rosję i Maroko mają na pewno, nie wiem jak z innymi krajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zalezy ci na kosmetykach profesjonalnych to trena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsze drogeryjne kosmetyki w sieci jakie znalazłam to na trena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaanimojejkochanej
A ja nie lubie internetowych sklepów, trzeba długo czekać na dostawę. Tak w normalnej drogerii mam wszystko od ręki, mogę się też poradzić. Ostatnio zaopatrzyłam się w krem biodermic z kwasem hialuronowym. Nie kojarzyłam wcześniej marki, a krem jest naprawdę spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super oferty z różnych drogerii, internetowych i stacjonarnych, można znaleźć w aplikacji mobilnej shopyou shop-you.pl/app?utm_source=kafeteria&utm_medium=kosmetyki&utm_campaign=znizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×