Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tytena

gdzie najtaniej kupic kosmetyki w internecie?

Polecane posty

Gość danke33
Zerknij sobie tutaj – http://vivatsklep.pl . Moim zdaniem najlepszy sklep internetowy z kosmetykami. Moja znajoma kiedyś mi go poleciła. Przy zakupach od 99 zł przesyłka jest całkiem za darmo. No i co najważniejsze – mają bardzo duży wybór kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vertt
Za namową koleżanki, zamówiłam sobie krem na zmarszczki mimiczne w sklepie www.perfumy-kosmetyki.com.pl . Z pierwszych efektów jestem zadowolona. Moja mama kupiła tam sobie suplement diety z dodatkiem aloesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania kosik
Kupuję najczęściej bezpośrednio od producenta i za każdym razem udaje się kupić porządne kosmetyki. Głównie Hildegard Braukmann. Zresztą akurat ich produkty ciężko trafić na mieście - ja jeszcze ich nie widziałam, a to faktycznie porządne, naturalne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastoaniołów
Mogę Ci polecić eko drogerię green dream. Mają bardzo duży wybór kosmetyków do twarzy, ciała i włosów. Wszystko jest naturalne. A ceny możesz sprawdzić na stronie greendream.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apteka gemini jest najtańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derre
Ja zawsze robię zakupy online. Z wyborem nie mam problemu bo zawsze podają dokładne opisy. Nie muszę wychodzić z domu, paczkę dostaję do ręki. Cenię sobie wygodę zakupów. Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie. Polecam sklep drogerix, to ich strona: www.drogerix.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quark
sklep internetowy floslek.pl Sensowne i tanie kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
ale po co kupować najtańsze kosmetyki, różnei to może być z ich jakością poza tym bardzo często można kupić kosmetyki w dobrych promocjach ja ostatnio kupowałam kosmetyki rimmela w 50% promocji, kupiłąm maskarę wake me up x2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ConstableOdo
efektima.eu. Tanio ale z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisinka
nie znam tego sklepu, ale osobiscie wolę kupować w sklepach stacjonarnych, bo mogę przynajmniej obejrzeć produkt, albo natrafić na jakąs fajną promocję, ostatnio kupiłam maskarę rimmela 2 w cenie 1 praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisinka
no tak ale według mnie żeby kupić na portalach aukcyjnych kosmetyk to trzeba go już dobrze znać, nie kupiła bym w ten sposób nic w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupuję na tej stronie! Widzę, że jest nas więcej. Ten sklep jest dobrą alternatywą dla znanych drogerii. No i ceny mają duże bardziej atrakcyjne. Mam nadzieję, że więcej osób zainteresuje się ich ofertą i zacznie kupować taniej. Od jakiegoś już czasu robię zakupy w sklepie internetowym www.drogerix.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję tu www.sklep.profarm.com.pl przynajmniej nie sa drogie i sa dobrej jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdanowaczek
Ja zawsze zamawiam na Allabea.pl - jest to hurtownia internetowa która zrzesza sprzedawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsf
Hej koleżanki! Odkąd kupuję kosmetyki w sieci, polubiłam eksperymentowanie. Ostatnio korzystam z oryginalnych koreańskich kosmetyków ze http://skin79-sklep.pl i naprawdę szczerze polecam ze względu na super ofertę i krótkie terminy realizacji, a przede wszystkim to, że są to zupełnie naturalne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsza
Najtaniej, ale zakładam, że rozsądnie tak? Zobaczcie np. tutaj - http://www.kremus.pl/ Mowa o kosmetykach naturalnych, na różne potrzeby, na różne przypadki. Radzę dobierać kosmetyki nie szukając najniższej ceny, tylko jednak efektów ich działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ezebra jest tanio i kosmetykizameryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddda
Ja kupuję kosmetyki w sklepie www.e-naturalne.pl. Mają bardzo duży wybór naturalnych preparatów pielęgnacyjnych – kremy, glinki i błota, masła do ciała, kule do kąpieli, fajne pudry. Można tutaj kupić również składniki i zestawy do samodzielnego przyrządzania kosmetyków (łącznie z zestawami laboratoryjnymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w internecie poluje tylko na kosmetyki do tatuazu. Dobra lidokaine znalazłam na www.naporost.pl zawsze gdy mam sobie cos robic to wysylam paczkomatem pod swoj blok i sie niczym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyuu
Polecam Ci sklep www.e-naturalne.pl. Jakoś przypadkiem na niego trafiłam i okazało się, że mają bardzo fajną ofertę kosmetyków naturalnych. Już kilka razy robiłam zamówienie i na pewno będę dalej kupować właśnie tutaj. Przede wszystkim nie trzeba sprawdzać każdego preparatu, bo tutaj rzeczywiście opierają się one na bazie ekstraktów roślinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ezebra kupowalam i jest tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swd
Ja używam takigo kremu strefamlodosci.com.pl (wraz z serum na dzień, krem jest na noc) jestem wręcz zachwycona, również efektownym opakowaniem, myślę, że to czyni te kosmetyki idealnymi na prezent). Myślałam, że już tylko botoks mi pozostał, ale jednak da się usunąć zmarszczki za pomocą kremu :) Ten jest tak skuteczny, bo bazą przy produkcji preparatu był jad węża! Nie miałam pojęcia, że nawet takie specyfiki są wykorzystywane w kosmetyce :) I to naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×