Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sasiadka z naprzeciwka

Ja mam 23,a on po 50,to jest moj sasiad i.................

Polecane posty

Gość krasnal300
Czy w sexie wiek gra rolę? Wykorzystaj jakąkolwiek sutuację. Może on też byłby chętny tylko nie wie jak się do tego zabrać (onieśmiela go być może różnica wieku). Jak nie możesz zaprosić na kawę, zaproś na piwo, będzie śmielej. Kilka niewinnych aluzji co na ten temat myśli. Jeżeli zacznie się tylko wachać, możesz być pewien że przy dobrej woli pójdzie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę nic zdrożnego w różnicy wieku,nawet dużej różnicy.Ale jak przeglądam wypowiedzi to mnie krew zalewa na młokosów podpowiedzi.Uważają że sami by podu....pily,ale młode osoby.Jednak nie ma granicy w jakim wieku już nawet kończy się rozmowa o kontaktach erotycznych. Sąsiadka z naprzeciwka---nie powinnaś zwracać uwagi na wypowiedzi "podciepów",ale możesz sprawdzić co się stanie gdy zapytasz....kto chciał by moje fotki i kto by chciał mnie przelecieć...Życzę,żebyś zrealizowała swoje marzenia.ucałowania również od starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Z kolei moja partnerka, sąsiadka ma 26 lat , ja mam 55 jestem wolnym bez zobowiązań jak to dzisiaj modnie pisać. Łączy nas przyjaźń i sex ,poświęcam dużo czasu byśmy mieli dobry sex , śmietana , czekolada rozpuszczona to norma . Ja strasznie lubię zalać dziewczynę płynną czekoladą tak że całe wargi i łechtaczka są w czekoladzie i zaczynam zlizywać gdy dobiorę się do łechtaczki ona wariuje od razu ma tak silny orgazm że pierwszy raz mnie wystraszyła , miałem obawy czy się ocknie z odrętwienia . Przyznała że nikt nawet jej partner nie bawił się nigdy ssaniem łechtaczki i dlatego dla niej to nowość.Strasznie uwielbiam ssać podgryzać delikatnie jej łechtaczkę i słuchać jęków pojękiwań z rozkoszy jakie wydaje , strasznie mnie to kręci . Myślę że jestem dość doświadczony w miłości czyli akcie miłosnym. Zabawiamy się tak od dwóch lat a ona nie ma zamiaru poszukać sobie na stałe faceta w podobnym jej wieku . Ja zaczynam się denerwować troszeczkę gdyż mam na oku śliczną też kobietę lecz wdowa ma 38 lat i też jest wygłodniała miłości a umie wiele i nie zna wstydu w tych sprawach a ja to uwielbiam gdyż nie uznaję żadnego skrępowania jeżeli decydujemy się uprawiać sex. Może panie napiszą co myślą o tym i jak same poddają się kochaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś super facetem, jestem mężatką od 18 lat, ale taki gorący i namiętny seks jak Ty opisujesz to miałam tylko kilka razy. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodnik40
Witaj Wiadomość do: gość 2017.05.16 Jesteś super facetem, jestem mężatką od 18 lat, ale taki gorący i namiętny seks jak Ty opisujesz to miałam tylko kilka razy. Pozdrawiam Cię. Jeśli chcesz powrócić do takich stanów daj znać: jerzy.proz@onet.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak marzy upośledzony
Rozwodnik40 eby spotkać takiego idiote jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani mężatka od 18 lat , piszesz że rzadko masz dobry sex . Szanowna pani mężatko , w małżeństwie dobry sex zabija rutyna , nikomu nie chce się zainicjować coś nowego sprośniejszego nawet lecz coś innego .Nie wiem czy ty rozmawiasz z mężem bez skrępowania o seksie dlatego trudno radzić komuś by coś zmienił. Ja gdy poznam dziewczynę kobietę i dogadamy się by uprawiać najlepszą rzecz na świecie jakim jest sex , od razu zaznaczam , chcemy mieć wspaniały sex zaczynajmy od szczerych wyznań co oczekujemy od siebie , na co mamy zgodę partnera , wstyd zostaje zapomniany. Jeżeli mam wyciągać od partnerki prawie siłą bo się wstydzi to nie zaczynajmy się kochać . Na tym forum też siedzą i piszą wszelkiej maści dewianci którym sprawia przyjemność czytając zwierzeń i z tym trzeba się liczyć niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra :D:D:D:D rutyna to kolegow sobie zapros na gang bang :D:D:D szmato bez wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety idiotów mamyaz nadto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani po 40
A u mnie jest odwrotnie. Spotykam się z młodym, przystojnym, nieśmiałym mężczyzną a sama jestem dojrzałą panią po 40. I jest cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc22:22. Krypto reklama owszem piękne zdjęcia lecz ty się reklamujesz czyli zarabiasz w ten sposób ,nie neguje tego twoja sprawa lecz piszesz co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedz się jakiego ma maila. Potem wysyłaj mu zdjęcia c.y.c.k.i. c.i.p.k.ę. ale bez twarzy. Napisz mu: jestem twoją sąsiadką. Wysyłaj dość często, bo dużo spamu wchodzi i może z automatu kasować i niezauważy jednej wiadomości. Pewnie się zorientuje, że to ty. No ale zdjęcia bez twarzy ? Zawsze będzie sobie myślał, może ty, a może nie. Zobazysz że będzie Cię kręcić to. W razie czego możesz powiedzieć że to nie ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wyżej, wtedy zwrócisz jego uwagę na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest że większa różnica wieku kręci niektórych i niech korzystają z tego póki jest czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciągnij mu w windzie znienacka. Powinno być OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×