Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justaaaaa

ja w sukni- jakie dodatki?

Polecane posty

Gość nie jestem stylistką
Pierwszy bukiet - bardzo ładny, aczkolwiek postulowałabym zastąpienie kantedesek eustomami lub ograniczenie się do samych frezji z różami. I przydałaby się podkreślająca odcień róż wstążka związująca łodyżki kwiatów. Drugi bukiet - jak dla mnie NIE, jakiś taki nieuporządkowany, "kosmaty", chaotyczny, poza tym przypomina mi koło od malucha na podnośniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffff
nie jestem stylistką-- co ty pierdolisz? kamizelka dla faceta to obciach? obciach to facet w garniturze bez kamizelki... jakby mu czegoś zabrakło:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie jestem stylistką
twoje porównania mnie rozbajają:D i kształat, myślę że powinien być podłużny..suknia w kształcie litery A i tren..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
w kamizelce z pewnością czegoś facetowi zabraknie; klasy na pewno!!! Porównaj wyglad faceta w garniturze z kamizelką i bez; z odsłonietym goresem koszuli (przy braku kamizelki) sylwetka smukleje, tors jest optycznie wydłużony. Efekt optycznie bbbb pozytywny zwłaszcza do zdjęć. O kwstiach passe czy en vogue tym razem się nie wypowiem, skoro wiesz lepiej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
uwaga na wydłużone bukiety!!! najczęściej przybierają kształt tzw. kropli, bardzo juz opatrzony, poza tym najcześciejwykonywany przez florystki w formie ciężkiego, masywnego wiechcia :( Kulka też juz opatrzona, może pomyśl o "bukiecie w formie bukietu", bez przekombinowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie jestem stylistką
z tym że kamizelka skraca faceta to się zgodzę.Mój "misio" jest niewiele wyższy ode mnie i do tego ma brzuszek.W kamizelce nie wyglądał rewelacyjnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffff
o matko... ''misio'':o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem stylistko - yyy nie chodzilo mi o szal i bolerkotylko o szal i długi welon ? Czy to bedzie za duzo jak myslicie? A jesli ja nie mam trenu w sukni, to czy taki długi welon dobrze bedzie wyglądał?? no i powiedzcie do bialej sukni z oragntyny z leciutko srebrną koronką który bukiet bardziej bedzie pasował: http://www.green-line.com.pl/gfx/gal/bukiety_slubne/bukiet_slubny_28_1.html http://www.voila.pl/452/lxn6g/?1 oba jak cos przewiązane srebrną wstązką boje sie zeby ten pierwszy bukiet mi nei ochlapł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kamizelek, u mnie mąż miał mieć ale nawet pani w salonie odraziła, no a on sam nie cierpi kamizelek nawet tych od garnituru ale za to zamiast krawatu w którym mąz wyglądał przeciętnie (akurat nie bylo zadnych dosc "strojnych") poleciła nam plastron który w sumie wygląda jak krawat tylko jest krótszy czy jak mąż rozepnie marynarkę lub ją zdejmie czy to nie bedzie smiesznie wyglądało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
kotka - nie obraź sie, ale ten bukiet niezbyt fajny... cięzki, napakowany, napuszony wielkimi różyskami jak stara sowa ;) taki kształt na 100% rozciągnie Ci talię do rozmiarów solistki chóru gospel "XXXL ladies" ;) Forma kropli jest zreszta oklepana do imentu... olivia - szal + welon to zdecydowanie za dużo, będziesz wtedy miała na sobie tyle warstw materiału, że zaczniesz wyglądac jak wędujący stóg sianka... bolerko + welon to opcja dopuszczalna, aczkolwiek bardzo skróci Ci sylwetkę; jeśli plastron, to mężowi marynarki nie wolno będzie rozpinać, bo zacznie tak wyglądac, jakbyś mu w furii krawat brzytwą przyciachała ;) bukiety ładne, zwłaszcza pierwszy - smukły i niebanalny, a bardzo prosty i elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tez bardzo fajny , wlasnie tez myslalam o polączeniu bordowych róz z kremowymi gozdziki, i juz nie wiem na co sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaablaaa
przeczytałam dzisiaj cały temat i wydaje mi się, że jeśli chcesz bordo to właśnie coś takiego pasowałoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa mam wrazenie ze sie placzesz w wielu stylach, nie czytalam calego tematu dokladnie ale z grubsz wyszlo na to ze masz kwiecista suknie, chcesz kwiat we wlosach z welonem i jeszzce jakies bukiety typu wachlarz zakladajac ze mialabym taka suknie jak z pierwszego twojego posta to bym wziala za bukiet cos smuklego lekkiego i malego podobnie z naszyjnikiem, wachlarz jest fajny jak masz suknie bez zdobien, waska itd.. kwiat we wlosach tez jest fajny ale jak suknia niepzreladowana i drobny welonik, najlepeij przy fryzurze typu romantyczna panna mloda z rozpuszczonymi wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee.........
sliczna sukienka!! Jakiś delikatny naszyjnki i więcej żadnych cudów. Welon jest oki- BĘDZIESZ ZACHWYCAJĄCĄ PANNĄ MŁODĄ wszystkiego najlepszego..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka ladna,ale kochana zrob cos z biustem,jakis staniczek modelujacy albo co,bo na zdjeciach wyglada strasznie,co do dodatkow to wydaje mi sie ze cos skromnego,delikatna srebrna zawieszka i kolczyki,tez nieduze,bo sukienka jest bardzo strojna,wiec zebys nie przesadzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam maly biust a sukienka na mnie za duzo , poprostu ze mnie spadala , a jak sciagnelam rąmiączka od stanika to już wogole i dlatego to tak wyglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka
miała suknię podobną do Twojej, Justa. Do tego żadnego welonu, tylko rozpuszczone włosy, a we włosach żywy kwiat, bez żadnych flakoników, rzecz jasna. Wiem to na pewno, bo widziałam, jak ją fryzjerka czesała hehe .... Na szyi miała długie koraliki. Wyglądała bardzo ładnie. Mam nadzieję, że też będziesz pięknie wyglądać w dniu swojego ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa a po co ci welon? super do tej sukni by pasowal sam kwiat we wlosy i rozpuszczone :) dziewica to raczej nei jestes skoro masz dzieciaka wiec welon to nawet srednio wypada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo szczerz mowiac czuje sie zbyt golo bez welonu a poza tym o wiele ładniej mi w zwiazanych wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altowiolistka01
Symbolem dziewictwa jest wianek, nie welon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaasne... welon to symbol czystości i niewinności, wianek symbol dziewictwa i panieństwa :) a pzrecież to to samo :D jak dla mnie to idiotyczne wogole stroic sie do slubu w baila suknie z welonem jak dziecko w brzuchu albo co lepeij ma kilka lat :/ mozna brac slub ale bez takich wyglupow, jak sie chce byc panna mloda to tzreba brac slub zanim sie rodzine zalozy, moj szef w zeszla sobote tez mial taki slub z biala suknia i welonem a zyja ze soba 9 lat, dziecko ma 3 lata :/ porazka w oczach pracownikow, wszysyc sie smiali... justaa jak rozpuscisz wlosy to jzu nei bedziesz taka naga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altowiolistka01
Welon Panny młodej, jak i wiązanka ślubna, mają nawet dłuższą historię, aniżeli suknia ślubna. Welon, który był żółty w starożytnej Grecji, a czerwony w starożytnym Rzymie, miał swój początek wieki temu. Zwykle zakrywał Pannę Młodą od stóp do głów i miał oznaczać od najwcześniejszych czasów podporządkowanie kobiety jej mężczyźnie Zgodnie z historią został zapoczątkowany, kiedy narzeczony i jego przyjaciele „pojmując ją”, rzucili koc na głowę Panny Młodej. Inni utrzymują, jakoby welon zapoczątkował swoją historię w czasach kiedy rodzice wybierali partnerów swoim dzieciom, wtedy twarz Panny Młodej miała być pod osłoną, aż do końca ceremonii. Oznaczało to, że po zobowiązaniu się Pana Młodego do przyjęcia za żonę wybranej przez rodziców kobiety, czekał on aż do ostatniej chwili by ujrzeć jej twarz i nawet jeśli okazał się on być zawiedziony wdziękami swojej oblubienicy, nie miał już drogi odwrotu. Niektóre kultury wyznają zasadę jakoby welon miał chronić Pannę Młodą od wszelkiego czyhającego na nią zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altowiolistka01
A ja np. welonu mieć najprawdopodobniej nie będę, rozumiem że wyjdę na panienkę lekkich obyczajów? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wedlug ciiebie tylko dziewice mogą miec zalozony welon , wiec nie tylko matki sie wygłupiaja ale inne panienki ktore tymi dziewicami nie są - czyli więkscos PM a ja tez slyszalam ze welon ma za zadanie chronic pm przed spojrzeniami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altowiolistka01
Ładna z Ciebie dziewczyna, justaaa:) naprawdę ładnie Ci w tej sukni:) w katalogu wydawała mi się brzydka, a tutaj okazuje się że na żywo wygląda naprawdę super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×