Gość Iloooona Napisano Czerwiec 28, 2009 Nic nie mam na sobie.. bo goraco, czekam na kogos. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość millea Napisano Czerwiec 28, 2009 na Poludniu też skwar - tylko cienka krótka bluzeczka na ramiączkach bo w łóżku sobie leżę przy zasłonietych oknach Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Czerwiec 28, 2009 na stole? :D mam dwie kanapki ;) i żubra Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 szkoda ze ten ktos nie przyjdzie ....ubierz choc okulary przeciwsloneczne bo bedzie Ci zimno :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
brum 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 Czerwony dres, skarpety i jeżynowe wino w szklance :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość koloretewek Napisano Czerwiec 28, 2009 mam też na sobie kapcie z flauszu kupione na rynku, stare i rozdeptane, w jednym podeszwa oderwała sie w połowie śmierdzą troche Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Iloooona Napisano Czerwiec 28, 2009 teraz siedze topless i grzebie sobie... ;) Fajna sprawa. jak mi naklikacie 200razy tu http://www.3dwhite.pl/?clk=66afa95e05b7fc0c7b589bd937162535 to fotki wysle kto bedzie chciał, a warto (przynajmniej moj chlopak tak twierdzi) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Iloooona Napisano Czerwiec 28, 2009 no.. juz jest 2 razy! ;p dobrze wam idzie. fotki juz tuz tuz. Na emaila tylko! Uhhh ale pa(o)rno Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śpiący Leniwiec 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 no ładnie :O żeby przyniedzieli pić piwo i się nie podzielić z towarzyszami :O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
byczekkk 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 jennny to ty facet jestes i łazisz w japonkach??? o zesz w pytonga jeza :O ja mozna byc taką ciotą Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość KatarinaTaa Napisano Czerwiec 28, 2009 Moja rozczochrana http://tnij.org/ludzie_i_swiat_temat_id040447jpg hihihi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Czerwiec 28, 2009 a co pić w taką pogodę? :D jak się najem to wypiję czerwoną herbatę odtłuszczającą :O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
brum 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 Chcesz wina Leniwiec? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Czerwiec 28, 2009 jak mężczyzna ma zadbane czyste stopy to świetnie wygląda w japonkach ;) to mnie kręci nawet Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śpiący Leniwiec 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 burn-dzięki ale jeśli nie piwo to wódę poproszę :P za winem nie przepadam :O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śpiący Leniwiec 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 sorki *brum :O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
robaczek41 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 która to miała wino jeżynowe ? ja bym chciała Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość koloretewek Napisano Czerwiec 28, 2009 ja własnie stopy niedawno umyłem ale japonek nie noszę bo nie lubie jak mi uwiera coś między paluchami lubie wolność Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
brum 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 No cóż -przeżyję :DAle żałuj :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Czerwiec 28, 2009 z japonkami tak jak ze stringami... muszą uwierać Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
brum 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 Ja mam :D Całą prawie butelkę jeszcze :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śpiący Leniwiec 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 brum---ok, od Ciebie to może być i wino :D polejesz? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość koloretewek Napisano Czerwiec 28, 2009 kobiety lubią se wsadzać różne rzeczy pomiędzy poszczególne warstwy ciała Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
brum 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 Podaj kieliszek Leniwiec :D Albo szklankę:D Jak wolisz :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
brum 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 Kobiety nawet lubią robić takie rzeczy, których nie robią mężczyźni :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śpiący Leniwiec 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 podam dwie...:D :D :D (_) (_) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
brum 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 hm... ale wtedy dla mnei zostanie mało :D Pozwolisz, że naleję tylko do jednej :D:D:D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śpiący Leniwiec 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 nieeee...przecie masz całą flaszkę :O bąć człowiekiem i się podziel :P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Brzydula30 2 Napisano Czerwiec 28, 2009 i wszystko kreci sie wokol picia:P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śpiący Leniwiec 0 Napisano Czerwiec 28, 2009 a pozatym jak do jednej to będękulała :O trza pić na dwie nóżki Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach