Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

nataliuś --- NUDA!!! Zbieram właśnie z netu jakieś przepisy kulinarne, których pewnie w życiu nie wykorzystam... A Ty moja droga nie łam się! Taka iskierka jak Ty zawsze dostaje od życia to co oczekuje! Może nie zawsze od razu, na kiwnięcie palcem (:-) ), ale dostaje. Głowa do góry dziołcho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Malina!!Powiedz mi w którym dniu cyklu wyszedł ci test pozytytwny?bo pisalas ze wczesniej negatywy!ja mam dzisiaj dwa dni do okresu i mam negatyw i sie zalamalam ze juz nic z tego.Daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje za gratulacje, narazie trzymajcie kciuki za dobry poczatek, oby wszystko potoczylo sie tak jak powinno. magda8080 - pozytywny wyszedl mi dopiero po terminie spodziewanej @.powinnam sodtac w czwartek, a w sobote popoludniu zrobilam test - testy, ktore robilam przed @ wyszly wszystkie negatywne. Teraz mam jasna, ale widoczna druga kt-reske na testach ( tak tak nie poprzestalam na jednym, w sumie zrobilam 3 ). Oczywiscie martwı mnie, ze kreska jest jasna, ale to na poczatku chyba normalne, stezenie hormonu nie jest jeszcze taj mocne. ( na najczulszym tescie kreske mialam ciemniejsza) nataliusia, ja tak bardzo bardzo zycze Ci dzidzi... rozumiem, ze sie nakrecasz, ja w tym miesiacu nie myslalam o niczym innym, nawet seks byl dla mnie bardziej sprawa mechaniczna niz zwiazana z uczuciami. wiem, ze jeszcze kilka takich cykli i bym zwariowala. to moje zajscie to jakas wygrana na loterii, zdaje sobie sprawe, ze dziewczyny tak bardzo sie staraja o ciaze ...to takie niesprawiedliwe... ale bedzie dobrze, napewno doczekasz sie dzidziuni. moze w tym cyklu sie uda, bedziesz brala leki prawda? musi byc dobrze... ja rozmawialam dzisiaj z mama i powiedziala mi, zebym jeszcze nie speszyla sie z lekarzem i ze powinnam zaczekac do 6 tygodnia. jak to jest z liczeniem powinnam liczyc czas od owulacji czy ostatniej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cyklu pierwsze obiajwy ciąży: \"pierwszym objawem ciąży jest wytrzeszcz gałów. dostaje się go zaraz po tym jak się zauważy pęknięcie gumki\" no mało sie nie posikałam jak to zobaczyłam:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej malina gratuluje!!!!!!!! szczerze powiem ostatnio nie bylaqm na biezaca z topikiem ale strasznie sie ciesze:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__...nie ma staranek...........25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ........28 ........dolny śląsk Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09............ .23.....wielkopolska DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06.......26..... Dolny Śląsk Malina.............2......11.07..............27.......Stambu l BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......9......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......? aktualizacja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, zaraz wychodze do pracy, chcialam Wam zyczyc milego dnia:-) U mnie bedzie ciezko, kolezanka wyjechala na urlopi nie wiemjak sobie dam rade z jej robota...grunt to sie nie stresowac. juz od rana mam biegunke z nerwow:-( pewnie nie dam rady dzisiaj tutaj zagladnac, ale wieczorkiem bede:-) caluski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka,Ty nie mozesz sie tak denerwowac wrzuc na luz,przeciez i tak odchodzisz.................Green-ka,no i co?????????????pisz nam tu zaraz dobre wiesci:) Równiez zycze miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej dziewczyny ile tu się dzieje przez weekend...;) ja w weekendy nigdy nie mam czasu żeby do was zajrzeć mój M przyjeżdza z delegacji i wtedy idziemy na budowe upięksać nasz domek do którekgo myslimy wprowadzić się na zme ale jeszcze dużo pracy przed nami...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje malina...;) nawet nie wiecie jak ja się z wani ciesze. Mój M też ostatnio ciągle mówi o maleństwie....ja tż bardzo go pragne, ale jakoś nam nic z tego nie wychodzi...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__...nie ma staranek...........25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ........28 ........dolny śląsk Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09............ .23.....wielkopolska dorota21 .......... ...10............ok08.08.............21....mazowieckie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06.......26..... Dolny Śląsk Malina.............2......11.07..............27.......Stambu l BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......9......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......? aktualizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota,przypomnij mi (bo w tym wieku to juz skleroza łapie:))Ty byłas u gina?robiłas jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam...robiłam badania i powiedział że wszystko jest ok. wcześniej miałam bardzo nieregularne @ lekarz dał mi leki anty...na wyregulowanie, ale jak je brałam wszystko było ok a kiedy przestałam jest jak jest. Ostatni dostałam @ ale był jakiś dziwny 3 dni i kilko brazowych plamek, ale brzuch i kręgosłup boli mnie nadal tak jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :-D zrobiłam dziś test i mam dwie kreseczki! Jestem w takim szoku, że nie wiem co ze sobą zrobić! W jednej chwili bardzo się cieszę a za moment jestem przerażona... magdaleenka --- dziękuję za Twoją pozytywną energię przesłaną w prezencie! Zaraz po jego otrzymaniu zdarzył się mój mały cud :-) fisiowna --- dla Ciebie podziękowania za fluidki ciążowe :-) nataliuś, malinka --- Wam również dziękuję, że jesteście i wspieracie i zawsze można z Wami pogadać :-). Bez Was byłoby mi strasznie smutno. agarz, nikola i pozostałe dziewczyny --- o Was również pamiętam :-) Teraz trzymam kciuki za pozostałe dziewczynki - w szczególności za nataliuś - żeby i Wam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka nawet nie wiesz jak sie ciesze,gratuluje,ale wesolo na forum z takimi nowinkami,dbaj o siebie kochana,nie przemeczaj sie:-) A jakie mialas objawy jesli mozna spytac,czulas sie jakos inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-) GRATULACJE wiedzialam, wiedzialam:-) z wrazenia jeszcze bardziej kreci mi sie w glowie:-))) zmykam do pracy:-) wieczorem bede na 100% buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka. gratuluje i trzymam dalej za Ciebie kciuki;) świetnie jest Was coraz więcej ....a to daje nam staraczką siły i motywacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny! To sama radość tak czytać, że ktoś cieszy się z mojego szczęścia! nikola --- objawy jak na zbliżającą się @, wzmożone pragnienie - które sobie uzmysłowiłam dopiero teraz, bolące i powiększone piersi... I chyba to wszystko. Tyle, że piersi pobolewają zawsze przed @ więc nie wiem czy można to uznać jako objaw :-) malinka --- tą drugą kreskę to miałam jeszcze bardziej różową (prawie czerwona) niż pasek kontrolny i była widoczna prędzej niż on! dorotka --- dziękuję i przydadzą się dodatkowe kciuki: żeby z naszymi forumowymi fasolkami wszystko dobrze się układało i żeby pozostałe dziewczyny doczekały się szybciutko dwóch różowych kreseczek. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wiedziałam Kochana! Az mi łezka poleciała z radości :) Nawet nie wiesz jak się cieszę :):):) nataliuś - Ty wiesz co to znaczy? :D:D:D A dla reszty dziewczynek coraz więcej fluidków, i jeszcze trochę i nasz topik wcale nie będzie o starankach :D Ależ się cieszę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie! wysylamy fluidki:-) Ja poszlam zrobic bete, wyniki dostane jutro. dzisiaj kreska na tescie juz ciemniejsza..takk tak wiem, ze jestem wariatka, ale tlumacze mojemu mezowi, ze nie robie testu tylko robie zdjecie maluszka:-))))) Green-ka kurcze, ale super. Jestesmy pewnie w tym samym tygodniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję serdecznie wszystkim zaciążonym/zakreskowanym :* Założyłam ten poprzedni topik w nadzieji , że ktoś ze mną tu będzie . Nie zostawicie mnie jak zostane sama jako staraczka tutaj ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka - Gratulacje!!! Ale sie ciesze!!!! Coraz więcej brzuchatek!!! Oby lipiec i sieprień też był taki obfity w fasolki!!!!!!!!!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi..............nie na darmo piłam zdrowie Waszych fasolek!!!!!Ja juz wiedziałam ze sa!!!!!:):):) GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie newsy mnie omineły:(chciałam byc pierwsza gratulujaca.......:):) A ja zrobiłam sobie dzien rodziców....przesiedziałam u nich cały dzonek...przy okazji umowiłam sie do fryzjera i do kosmetyczki.....z blondynki na jeszcze jasniejsza blondynke:)mam nadzieje ze głupota nie bedzie postepowac:):) Foczka,nie zostaniesz sama........Ja bede....:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__...nie ma staranek...........25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09............ .23.....wielkopolska dorota21 .......... ...10............ok08.08.............21....mazowieckie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06.......26..... Dolny Śląsk Malina.............2..................11.07..............27.......Stambu l green-ka ...............2..............13.07 ........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......9......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka gratulacje:):):) ale nam sie fasolki rozmnazaja az milo. A najlepsze jest to, ze 3 dziewczyny zaskoczyly w zasadzie w tym samym czasie:):):) magiczne... Objadajac sie cytryna przesylam moc fluidkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem :) Dopiero przy kompie, ale tylko na chwilkę, bo muszę jeszcze kotlety na jutro zrobić :D A potem chyba pojde spac, bo mi dzieciaki dały dziś w kość. Dosłownie i w przenośni. nataliuś - chciałam poczekać na spadanie na dół do mojego badania, które mam na początku sierpnia. Mogę sobie jeszcze powisieć, co? Zwłaszcza, że w tak miłym towarzystwie jest mi całkiem dobrze :D malinka- czy to znaczy, że już nie chcesz swojej szczęsliwej karteczki, która jest zrobiona do połowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny,ale radosnie sie zrobilo,jeszcze raz wam kochane GRATULUJE i dbajcie o siebie!!!!!!! Mnie juz troche brzuszek na @ pobolewa i cycuszki mam jak dwa arbuzy. Dzionek jakos spokojnie minal,sloneczko ladnie swiecilo. I czekam na ta @ zeby jak najszybciej przyszla bo w sierpniu moj lekarz na urlop idzie,chcialabym zdazyc do niego,juz po obserwacjach,niech dalej cos robi. Natalius-ja tez blondynka jestem:-) Buziaki,pozniej zajrze musze cos przekasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×