Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Magdalena karteczka musi byc!!!!! wlasnie dzisiaj o niej myslalam:-))) jesli oczywsicie masz sile i wene to bardzo bardzo prosze:-) ja tez ide spac, u nas dochodzi 23, a jutro znow do roboty...byle do weekendu:-) wiecie co, mam duze wahania nastroju, jestem szczesliwa i nagle lapie dola... dziwnie sie czuje. brzuszek coraz mniej mnie boli, ale piersi to jak2 arbuzy:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
green ka GRATULUJE ... DO MILEGO WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin doberek misie kolorowe!!!:) Malina,a jak to teraz bedzie z Twoja praca?bo Ty chyba złożyłas juz wymówienie? Green-ka,pisz co Twój M na to...:) Magdaleena,jak sie czuje mama?no i Ty jak sie czujesz? Fisiowna,widac cytrynowa faza jeszcze nie mineła:) Dorota,a jak twój M tak ciagle wyjezdza to chociaz trafiacie w owulke?bo tu moze byc pies pogrzebany:( Magda80itd bo nie pamietam kolejnosci cyferek:) czemu sie nie odzywasz? A mnie dzis czeka fryzjer....i troche sie boje.....moj fryzjer idzie na urlop w sierpniu i naj blizszy termin miał dopiero na wrzesien...a ja przypominam juz wieloletnia kure domowa i musze cos z soba zrobic.....mam nadzieje ze to cos bedzie fajne..........Urlopik trwa w najlepsze,pogoda piekna a ja kisze sie w tym durnym miescie:(zeby chociaz M nie pracował to moze pojechali bysmy gdzies a tak to duuuu.....pppaaaaaaaa:( Miłego dnia wszystkim....buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) widze, że dziewczynki zawowolone, uśniechnięte;) to dobrze do bre nastawienie to podobno wkońcu połowa sukcesu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj musiałam trochę ochłonąć. Jeszcze to do mnie nie dociera i wydaje mi się takie nieprawdopodobne... Nie mogłam się doczekać, aż mój M. wróci z pracy, czas mi się strasznie dłużył. Ale w końcu przyszedł i jak mu pokazałam test to takiego banana dostał na twarzy, że aż miło! Wyściskał mnie i później do końca dnia powtarzał sobie na głos:\"będę tatą!\" :-D. Nawet w nocy obudził mnie chyba ze trzy razy, żeby mi to powiedzieć :-D Na razie jeszcze nikomu nie mówimy, dopiero jak lekarz mi potwierdzi to powiemy rodzicom i rodzeństwu. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za gratulacje. Dziewczynki teraz Wasza kolej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś, foczka --- Wam też się uda! Jest coraz więcej fasolek i coraz więcej fluidków, więc tylko patrzeć jak będziemy miały tylko jedną tabelkę pt; brzuchatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy moim nieregularnym @ to ciężko w cokolwiek trafić.....czasami mysle sobie, że to życie jest tak strasznie niesprawiedliwe.....ale później sobie mysle, że ktoś miał dla mnie lepsze plany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota --- a stosowałaś testy owulacyjne, bo nie pamiętam czy o tym pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka to by było zbyt piekne zeby było prawdziwe:(........A Ty co znów w pracy?Słyszałam ze lepiej nie mówic do konca 6 tyg.....taki zabobon........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.Green-ka gratuluje!!!Ja mam 28 dc cykle zazwyczaj 29-31 d a dzisiaj zrobila test i negatywny ale mysle ze mialam owulacje kolo 18-19 dc wiec moze za wczesnie na test?robilam ten ultra czuły no i tak mysle ze nie udalo sie w tym miesiacu i mam lekkiego dola chociaz to byl 2 cs ale postanowiłam jesli do wrzesnia sie nei uda to pojde sie przebadac!Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda,Malinie tez przed terminem @ wychodziły negatywne...a juz po zobaczyła 2 kreski.....dopoki @ ni ma zawsze jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka tak stosowałam testy....ale jak była owulacja to mój M był w delegacji i jakoś tak wszystko mijało się w drodze. Dlatego przestałam. Może teraz dlatego bardziej licze na spontan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze czasami wychodza przed terminem negatywne ale chyba nie te ultra czułe.Zreszta czuje się jakby okres mial się za chwile pojawic wiec juz przypuszczam ze jednak sie nei udało.Ciezkie to robienie dziecka ;))))Doła mam dzisiaj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota,moze z jednej strony masz racje bo jak sie liczy i wylicza to g....o wychodzi ale z drugiej troche sie juz starasz wiec moze lepiej pomóc troche naturze? Green-uś myslisz ze dostaniesz jakis rabat na ubranka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nataliuś, jestem dziś w pracy. I jutro też. Zastanawiam się kiedy iść do lekarza. I właśnie dlatego nie chcę nic nikomu mówić, bo do 10-12 tygodnia jest największe ryzyko. magda --- ja nie robiłam testów przed terminem @. Jedyny jaki zrobiłam był tak chyba 3 dni po terminie (piszę chyba, bo w tym cyklu wszystko mi się popierdzieliło i nie potrafiłam sobie nawet wyliczyć terminu @ :-D) dotora --- to trzymam kciuki, żebyście w końcu trafili w owulkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda,ja tyz mam dola..........w sumie to mam go juz od wczoraj.....bo boje sie ze w tabelce staraczek zostane tylko ja jedna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam z ciekawosci na stary topic i akurat napisało nowe dziewcze...zaprosiłam ja tu ale na razie cisza........Betka,dołaczaj smiało:):):)...."razem weselej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś --- nie zostaniesz tam na długo! Uda Ci się! Głowa do góry słoneczko! Jeszcze troszkę a ogłosisz nam radosną nowinę i wtedy napiszę do Ciebie: A NIE MÓWIŁAM! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka- nic nie szkoldz;) nataluś nie zostaniesz sama jestem jeszcze ja i kilka innych dziewczynek. Zobaczysz nam też się kiedyś uda a może nawet szybciej niż nam się wydaje.... Macie racje może troche trzeba pomóc tem naturze, przemysle sprawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny Dorotka ja tez mam bardzo nieregularne@ od kiedy pamietam,nie jest to mile bo niedosyc niewiadomo kiedy trafiac,to jeszcze niewiadomo kiedy to cholerstwo dostaniesz,u mnie bylo tak,ze przychodzila zawsze w najmniej odpowiednich momentach. Malina i Green-ka-dzisiaj goraco,zaopatrzcie sie w duza ilosc wody mineralnej,bo w ciazy trzeba duzo jej pic i nie przemeczac sie:-), Ja dzis bede kosic trawke,a pozniej kapc psa. Milego dnia!Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,Green-uś,Green-uś a mnie sie wydaje ze ja to tylko forumowa ciotka zostane:(...ale nie wprowadzajmy złego nastroju do forum bo nam sie jeszcze nowa kobitka wystraszy:):):)......hihihi,jak wruce od fryca to wrzuce zdjecie na NK......humorek pewnie poprawi sie wszystkim......cos mam czarne wizje dotyczace mojej głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola,mnie na samym poczatku bycia z moim obecnym M @ przyszła za wczesnie......akurat w trakcie....no wiecie czego......mało ze wstydu nie umarłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola-no na niestety mam identycznie, hoć ostatnio doło się ją prawie przewidzieć....ale ostatni @ był strasznie dziwny tylko 3 dni i w dodatku same brazowe plamki, nie wiem co to miało oznaczac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalius-glowa do gory,nie zostaniesz sama,zreszta za kilka dni zaczynasz staranka:-)A na forum same pozytywne fluidy.zobaczysz niedlugo nam wszystkim sie uda,mowie ci jako stara weteranka,glowka do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Według tych kalkulatorów ciąży z netu to ja już jestem w piątym tygodniu! (ale one liczą od pierwszego dnia ostatniej miesiączki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak podaje tez wiekszosc ginekologów......a pozniej sa dziwne sytuacje ze niby i jedna i druga w 5 tyg a wyniki bety i wszystkie parametry sa rózne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gren-ka tak patrze w kalendarz i Ty rzeczywiscie zaskoczyłas przy odbiorze karteczki albo zaraz po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalius-ale mialas przygode:-) Dorotka-ja @ zawsze mialam obfite i na dodatek trwaly 8 dni.MASAKRA Ale od jakis 4 cykli tez mam malo obfite,ale trwaja tyle samo dni. A robilas test niektore kobiety maja takie plamienia w ciazy wlasnie w okresie kiedy @ ma przyjsc. Tak ogolnie to kobiety maja przegrzebane,nam lekki stres moze wszystko poprzestawiac,dziwne to wszystko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×