Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__...nie ma staranek...........25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09............ .23.....wielkopolska dorota21 .......... ...10............ok08.08.............21....mazowieckie betka12.........ok.roku...............28.07...........28.....dolny slask DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06.......26..... Dolny Śląsk Malina.............2..................11.07..............27. ......Stambu l green-ka ...............2..............13.07 ........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......9......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dużo tych dziewczynek ze śląska :-) z moich nie ma nikogo :-(. siedzieć dzisiaj nie moge strasznie ostatnio kręgosłup nie boli...ale naszczęście od poniedziałku urlopik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! Natalius ty jestes z lodzkiego,czyli mieszkasz najblizej mnie:-) A tak ogolnie UPAL nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliuś dzięki za poprawkę tabelki:) dziwi mnie trochę że gin wali w ciebie dupkiem bez sprawdzenia ci poziomu hormonów... Dorotka przy pco każdy kilogram mniej zwiększa szanse na ciążę więc motywacja jest jak jasna cholera... nie wiem czym się katujesz ale polecam south beach:) dla mnie rewelka bo ja kalorie nawet z powietrza łapałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! nataliuś --- dzięki za przeklejenie mnie do środkowej tabelki :-) Sama jakoś o tym nie pomyślałam. Co do tych \"starych\' czasów, to dużo rozmawiałam na ten temat z moim M.(on jest ode mnie 9 lat starszy, więc pamięta doskonale te czasy). I wiecie, że to prawda jest?! Kiedyś było kilka samochodów na wioskę i były to powolne \"rupcie\", więc i pasy i poduszki nie były potrzebne. Teraz na jedną rodzinę przypada ok.3 samochodów i nawet pod własnym domem nie można zaparkować bo nie ma miejsca :-) Zabawki? Nawet ja miałam lalkę wyciętą z papieru i żeby miała nowe ciuszki to musiałam je sobie narysować!!! i wyciąć z papieru :-D A teraz baby born, które są niemal identyczne jak niemowlęta... Jak rodzice kupili mi barbie to mało nie umarłam z radości a dzisiejsze dzieci niczym nie potrafią się cieszyć dłużej niż 5 minut! Kiedyś jak się obtarło kolano od upadku na rowerze, to matka przemyła wodą i dzieciak biegł na podwórko dalej się bawić, a dziś niemal szpital i szwy! :-D I te telefony! Sama pamiętam jaka to była frajda powiedzieć rodzicom, że idę do koleżanki a tak naprawdę poszłam z całą paczką do parku na szlugi. A mama żyła sobie w błogiej nieświadomości :-D Dużo by jeszcze wymieniać! A ja chciałabym żyć w tamtych czasach. Praca była dla wszystkich, młode małżeństwa dostawały mieszkania, u mnie na wsi to jeszcze mleko było za darmo. Fajnie musiało być! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka12- ja narazie pije tylko zieloną herbatke i powoli zaczynam małą ginnastyke.....a powiedz mi coś o srodkach które bierzesz n, na czym polega ich działanie, gdzie można je kupić itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie wiem czy mnie przygarniecie ale tez staramy sie z mezem o dziecko w pierwszej ciazy bylam 1,5 roku temu ale ciaza obumarla w 5tyg. teraz od tego cyklu odwazylismy sie sprubowac po raz drugi..... no i zobaczymy co z tego bedzie. Ostatnia @ mialam 24 czerwca wiec na razie sobie czekam i walcze z soba aby jescze nie robic testu chodz strasznie mnie korci :) ale jednak gdzies tam podskornie wydaje mi sie ze nic z tego nie wyszlo :( bo oni mnie piersi nie bola ani nic :( a tak strasznie mi zalezy na dzidziusiu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wrzuć na net south beach albo dieta plaż południowych znajdziesz full informacji już nie trzymam ostro diety ale unikam tego czego nie wolno jeść i stawiam na sport;) łykam chrom, piję akurat zieloną herbatkę na zimno;) wodę, soki owocowe ale rozcieńczone wodą, jem duuużo błonnika czyli otręby i ruszam tyłek w miarę codziennie, może być cokolwiek, spacer, ping pong, pływanie, brzuszki czy taniec, ważne żeby przyzwyczaić organizm do ruchu bo wtedy inaczej wydatkuje energię jak będziesz miała pytania to wal jak w dym powalczymy razem:) Banmon witam, ja dołączyłam wczoraj, też straciłam fasolkę bardzo niedawno, wiem co czujesz, ale nie bój się, trzeba walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki betka :-) już szukam, może mi się spodoba to zaczne coś stosować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam, że wyjaśnie sprawę związaną z tym, że ktoś pode mnie podszył i tak zrobiłam. Na starym topicu jedna z moderatorek napisała/ wklejam jej wypowiedź/: Pani Cenzor W sprawie Mika23 Obrażliwe posty /podszywy/ nie były pisane przez prawdziwą Mikę 23 Posty te zostały wykasowane.Zostały posty prawdziwej Miki 23. A przy okazji \"dziękuję\" za takie a nie inne potraktowanie mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka12 troche drastyczna ta dietka....zabrania wszystkiego co ja uwielbiam no może poza słodyczami bo bez tego dałoby się obyć ;-) może spróbuje ale jakoś marnie to widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, myslicie ze moglabym juz dzis sobie zrobic test albo jutro rano? bo chyba dluzej nie wytrzymam, nie wiem tylko na ile taki test bedzie wiarygodny, jestem teraz w 22 cyklu i moze to jednak jest ciutke za wczesnie nawet na jak najbardziej czuly test??? akurat dzis mam wolne i non stop mi taki rzeczy do glowy przychodza!!! w taki dzin zaczynam nawet doceniach mase roboty w pracy, przynajmniej nie mam czasu ani sily zastanawiac sie nad tymi sprawami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lat
czy ja moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lat
nie wiem jescze jak zaczernic nicka czytam Was dziewczyny ofd jakiegos czasu i mam podbne sprawy na glowie..tzn dzidzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lat
nie jestem jescze w ciazy i chcialabym i sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka to zacznij od fazy 2;) ja staram się unikać wysokiego indeksu i jest git, oczywiście są wpadki hehe... Banmon moim zdaniem za wcześnie na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczynki:-) Banmon-a jakie dlugie masz cykle,jezeli masz jeszcze kilka dni do @,to lepiej poczekaj,wiem,ze to nie latwe:-) Ja wam dziewczynki powiem,ze tez sie odchudzam,ale nie stosuje zadnej diety,ani wspomagaczy,jem wszystko tylko w mniejszych ilosciach i wiecej sie ruszam i w tydzien spadlo mi juz 3 kilo,no i duzo wody mineralnej pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lat
ja jescze sie nie staram ale juz rok jestem po slubie tylko obliczam plodnei wtedy tego nie robilismy jescze i jescze nie zaszlam chcialabym dziecko ale tak sie boje... ale jak czytam Was to tak juz chce zdiecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cylke mam powiedzmy co 27 dni ale zdazaja sie tez co 26 lub nawet wczesniej, generalnie ciezko tak wysrodkowac, np. ostatni cykl trwal az 32 dni ale mialam bardzo silny stres wiec mnie to nie dziwi zawsze tak reaguje na mocne stresy :) generalnie jednak powiedzialabym ze @ mam co 26-27 dni :) wiem ze lepeij gdybym poczekala i sie wstrzymala z tym testem ale to takie trudne.... !!! z drugiej strony wiem ze jesli test wyszedlby negatywnie to wmawialabym sobie ze za wczesnie go zrobilam i pewnie za jakies dwa dni znowu bym go powtorzyla !! chyba przydalby mi sie dobry psycholog bo niezla wariatka ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja nie moge jeść już mniej....od paru miesięcy na śniadanie jem tylko małą kamapke i pije kawe....później ok 11 jem jogurt i po powrocie do domu jem 1-2 kanapki tylko w niedzielne obiadki jem ziemniaczki i schaboszczaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka-rzeczywiscie malo jesz:-) Banmon-Poczekaj jeszcze te pare dni w sumie to ja tez mam dostac @ gdzies za 3-4 dni wiec mamy podobny termin tego cholerstwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__...nie ma staranek...........25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09............ .23.....wielkopolska dorota21 .......... ...10............ok08.08.............21....mazowieckie betka12.........ok.roku...............28.07...........28 .....dolny slask banmon ......... 1.................20.07.09........26.....świetokrzyskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06.......26..... Dolny Śląsk Malina.............2..................11.07..............27. ......Stambu l green-ka ...............2..............13.07 ........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......9......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba rzeczywiscie poczekam jeszcze pare dni, no tak chociaz do soboty rana :) dluzej juz chyba nie dam rady, chyba zeby ta cholerla @ sie jednak pojawila wczesniej ale raczej nie powinna bo nie czuje jej nadejscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola trzymam kciuki za ciebie :) mam nadzieje ze nas sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon-ja tez trzymam kciuki za ciebie i wszystkie nasze kochane staraczki,ja juz jednak trzy lata sie staram i ciagle nic,owulacje mam,ale cos jednak musi byc nie tak,moze cos z jajowodami,do konca wakacij powinno sie wszystko wyjasnic co nie tak:-)W sumie to ten czas tak szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, no to wszystko jasne:D nie chodzi o ilość, ale jakość! nauczyłaś organizm, że musi oszczędzać energię, bo dostaje mało jedzonka, no i przerzucił się na tryb „ciężkie czasy, oszczędzamy tłuszczyk”;) taka nasza pozostałość prehistoryczna:P podobno organizm może ograniczyć spalanie kalorii o 1/3, więc efekt odwrotny od zamierzonego co nie? trzeba go przekonać, że nie ma zagrożenia głodem, to zaczniesz spalać;) Nikola a nie badałaś się wcześniej? 3 lata to dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×