Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Nikola,co do kotów to mysle tak samo jak Banmon z tym ze ja zbyt duzego doswiadczenia ni mom...alergia na koty trzyma mnie od nich z daleka....ale moze zapytaj gina albo internisty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja juz po becie-wyniki po 17 dopiero mam nadzieje ze bedą dobre.A co u Was?miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda,na pewno beda dobre!!! Koniec laby,czas do roboty:(na szczescie popoludnówka wiec mogłam sie wyspac..... Załuje troche teraz tej \"wróżby\"....zaczynam sie z powrotem nakrecac....a rozsadek podpowiada mi ze przeciez i tak nic z tego.... Reszta ferajny,meldowac sie w nowym tygodniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina a Ty byłas dzisiaj na becie?Natalius nie ma co się nakrecac-zobaczysz niedługo Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test :( jedna kreska :( jaka lipa, mogłam go nie robic.... magda8080 wyniki na pewno będą dobre :) w takim razie ja czekam juz cierpliwie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon,tak jak Ci juz pisałam poki @ ni mo jest nadzieja!!!! A ja przez ta "wrózke" zdurniałam juz do reszty...napisałam do niej jeszcze raz,głupia baba...napisała mi ze karty rozkładaja sie tak jak by dziecko juz było i napewno pojawi sie w to lato.......Matko Boska,człowiek przez to chcenie w jakas totalna głupawke popada....oprocz tego rozłozyłam sobie tarota na onecie i tam tyz mi pieprzyl o ciazy...... ide do psychiatry:):):)moze on cos pomoze bo zaraz zaczne gusła jakies odprawiac.....kuzwa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zostaw te karty w spokoju :) nie nakręcaj się a samo wszystko przyjdzie, jeśli bierzesz tabsy to myslę, że musi się udać :) tylko tam dobrze działam a może już za dwa tygodnie .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon,tonacy brzytwy sie chwyta:)przeciez wiem ze wrózby a szczegolnie takie nijak maja sie do rzeczywistosci.......ale ja jestem juz tak zdesperowana zejak by mi ktos powiedział ze bieganie nago po miescie pomoze to pewnie bym to zrobiła:):P Gdzie reszta babsztyli sie pochowała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zawsze zajbardziej nakręcam tuz przed samym @, tak w ciagu cyklu jestem w miare spokojna, no chyba, że któraś z moich znajomych wyskoczy mi z wiadomością o ciązy albo z pytaniem czemu my jeszcze nie mamy :( jedyne co jest pociesząje to fakt, że kiedys nam sie musi udac dziewczyny tobie natalius do konca wakacji mi do 30-stki :) wiec luuuuuz :D a reszta niech pisze do wrózki olivi ;) kurde chyba tez sobie tarota na necie postawie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyz mam tak jak Ty....najgorzej działaja na mnie wlasnie takie pytania......a tarocik na onecie fajna sprawa,stawiałam go 1000 razy i nic mi sie nie sprawdziło:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola,wg mnie cała druzyne piłkarska:):):) no to widze ze nie tylko ja szurnieta jestem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zalezy jak sie na nie patrzy....choc nie ukrywam ze ja je na swoj sposob kocham....te brudne zasikane ulice,szare kamienice,nasze MPK,kloszardzi etc etc.....kojarzycie kawałek Republiki "nie pytaj o Polske"? no to własnie ja tak podchodze do mojego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mieszka od 4 lat w łodzi no i ja tam tez jestem zameldowana choc byłam tam moze z piec razy :) nie chce nikogo urazic ale jakos to miasto nie przypadlo mi do gustu, poprostu wydaje mi sie ze jest zla polityka miasta i nie widac zeby tam byly inwestowane pieniadze, nie mowie tutaj o manufakturze ale o renowacje budynkow i takie tam sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon,masz racje...nasz Kropiwnicki pieniazki wydaje tylko na swoje podróze..... a w jakiej dzielnicy jestes zameldowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zameldowana na Abramowskiego tutaj od strony szpitala i co mnie najbardziej uderza to fakt, że jest to chyba równolegla do piotrkowskiej czyli mozna powiedziec ze centrum a w ogóle jest to nie zadbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko jedna z najgorszych ulic w miescie.....w sumie to jeszcze 4 przystanki i jestes u mnie:) no kobitki,spadam do pracy...ale mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie słyszałam, że jedna z najgorszych ulic dlatego tak rzadko tak bywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja męcze teraz wrózkę olivię, kurde jednak ja głupia jestem !!!! oby mi się kiedys za to nie oberwało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon- widzialam odpowiedz do Ciebie od wrozki:-) MI tez odpisala na pytanie ILE BEDE MIEC DZIECI ODPISALA,ZE NIE UMIE SPRECYZOWAC,ale kiczowata ta wrozka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba to traktować jak zabawę :D juz więcej nie będę pisała po wróżkach, mój M się wkurza i mówi, że oszaleję od tego :D @ nadal nie mam, podbrzusze boli mnie juz od kilku dni jak na @ a tu cisza...wkurza mnie to, w ogóle strasznie dziś podminowana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade za pół godziny po wyniki bety i jakoś się denerwuje.Bo jeśli wyjdzie że to jednak nie ciąża ??a jakieś głupie myśli mam.Bardzo mnie dzisiaj głowa boli a nie mogę wziąść żadnej tabletki.Mam nadzieję że u was lepiej.Odezwę się jak odbiorę betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przed chwilą postawiłam tego tarota ... Pierwsze co mi wyskoczyło to to , że jakas karta znacząca narodziny dziecka . Popłakałam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×