Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

cześć dziewczynki :-) wreszcie jestem ale mi się tęskniło. urlopik był fajny ale krótka, ale jestem już zarta i gotowa do pracy i oczywiście do dalszych starań nad dziszią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ja zaraz spadam na monitoring na 10 jestem umowiona,pozdrawiam was wszystkie i zycze milego dnia,jak wroce to napisze co i jak:-) Natalius-ja za monitoring nic nie place,tak jest tu gdzie sie lecze,ale moja kolezanka co chodzila to placila 20 zl za wizyte,a chodzi sie co 2 dni,nieraz nawet codziennie,mysle,ze to zalezy musialabys sie spytac swojego lekarza ile to u niego kosztuje,bo wszedzie jest inaczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec mam 10 dc i w obu jajnikach pecherzyki wzrastajace w lewym jeden ma 10 mm,endometrium 5,6,ide w czwartek na kolejne podgladanko,zobaczymy co z tego wyjdzie. Buziaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki przesylam dobre fluidki do was u mnie dzis ospalosc straszna :( do dziewczyn ktore sie staraja,probowalysci rzucic wszystko jechac z polowka na wakacje i nie liczac tych wszystkich dni poprostu sie kochac na pelnym relaksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka 09-a czemu mialas 30% szans? ja juz 3 lata sie staram i nic,wiec musze juz zaczac sie leczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie wróciła do mnie cywilizacja! Przez cały ostatni weekend czułam się jak w średniowieczu! W czwartek(23.07.) zdążyłam Wam jeszcze napisać, że oddali mi prąd, aby po 15 minutach zabrali go znowu. Okazało się, że przez Legnicę (tam gdzie pracuję) przeszła burza z trąbą powietrzną, dewastując miasto! Stary park w Legnicy został zniszczony, drzewa, które miały tytuły pomników przyrody wiatr po prostu wyrwał z ziemi.Na ulicach leżały drzewa tarasując przejazd, przez co robiły się ogromne korki. Wszędzie pełno było gałęzi, dachówek, bilbordów... Masakra! Galeria w której pracuję, została odcięta od prądu, przez co kazali nam pozamykać sklepy i iść do domów. W domu okazało się, że nie mam prądu. U mnie żadnych innych zniszczeń nie było na szczęście. W piątek pojechałam rano do pracy. Galeria już działała normalnie, tyle tylko, że nie było internetu. Przez cały dzień nie zmieniło się to. Sobotę i niedzielę miałam wolne ale za to u mnie w domu brak było połączenia z internetem! I właśnie przez to czułam się jak w średniowieczu :-) Jeszcze dziś rano nie miałam sygnału, ale teraz nareszcie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam serdecznie powitać nowe dziewczyny: Arista i majoweczka witajcie! majoweczka ja Twój nick kojarzę z innego topiku, w którym nie biorę udziału, ale czasem czytam, mam rację? Pozostałe dziewczynki a co u Was? Ja przed chwilą wróciłam z wizyty u lekarza. Mój bąbel ma 6 mm i jest to 6 tydzień. Serduszka jeszcze nie było widać ale bąbla już widziałam! Mam przyjść za ok. 2 tygodnie i wtedy też założy mi kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka ja tak kiedyś zrobiłam i jakoś nie wyszło....ale się dzisiaj źle czuje ostatnio straszne bolały mnie plecy a od wczoraj bolą mnie pierski i przecież to nie ciąża bo test był negatywny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny\' Po plamieniach poszlam do lekarza, powiedzial mi, ze moga byc objawem grozacego poronienia. Zapisal m progesteron. Na USG wszystko wygladalo bardzo dobrze, ale mam od wieczora dziwne bole:-( Lekarz, u ktorego bylam jest kolega mojego gina, ktory bedzie o 16 w gabinecie - juz mam umowiona wizyte za 2 godzinki. Od rana leze i mam nadzieje, ze nic zlego sie nie dzieje:-( prosze trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo w porzadku, choc to takie malenstwo to dla mnie juz jest to moj kochany skarbus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Nikolka... jestem strasznie zaskoczona tymi plamieniami - niby byly znikome, ale jednak. Dobrze chociaz, ze mam wolne... Boze oby to ni ebylo nic groznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka-kochanie moja kolezanka tez miala gdzies do czwartego miesiaca bole brzucha okropne i plamienia,a 30 lipca ma termin porodu i wszystko jest ok,lekarz jej powiedzial,ze to bol spowodowany rozciaganiem sie macicy tez dal jej jakies tabletki(nie powiem ci jaka nazwa bo to angielska) kazal odpoczywac,takze glowka do gory bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - ja bardzo mocno trzymam kciuki! Pamiętasz, że miałam to samo w 6 tyg? A teraz jest wszystko w porządku :) Główka do góry - będzie dobrze :) A tak poza tym to witam wszystkim! Ja znów musiałam do domku zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! Malina- leż dużo i nie martw sie...wszystko bedzie dobrze, a dodatkowo trzymam kciuki!!! Basiolinka - moja @ na pewno przyjdzie - czuje ja i już prawie widze, troche sobie popłakalam :(( Ja weekend spedzilam na podkarpciu na imieninach u mamusi:)) Oczywiście rodzina życzyła mamie wnuka, a ja zaciskalam zęby, żeby sie nie popłakać......Ale już mi lepiej....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie!!!!az miło tu wejsc:) Malinka,napewno bedzie dobrze....odpoczywaj,odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj!!!! Green-ka,dobrze ze juz jestes...kiedy sie wybierasz nad to morze? Dorota,a ja juz myslałam ze chcesz nas opuscic.... Magdaleeena,a co u Ciebie?wiecej sczczegułów......jak wam sie pomieszkuje razem,jak mamcia,no i czy Twój Ł zrozumiał ze mozesz troche zaniemóc.... a ja pozre zaraz fasolke i ide sie zdrzemnac...jestem nie do zycia:(zjrze wieczorkiem i CHCE MIEC DUUUUUUUUZOOOOO DO CZYTANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie pierwsz raz tak sobie mieszkamy razem, więc wszystko jest w porządku :) Co do mamy, to własnie ją przywieźli do domu po pierwszej chemii i nie wiadomo co dalej. Nadal nie jest w stanie poruszać się o własnych siłach, pomijając wszystko inne ma coś z nogą i nkt nie potrafi jej powiedzieć co. Może pęknięcie, może złamanie, może coś tam... Mi już ręce opadaja na to wszystko. Przerzucają się nią jak zgniłym jajem. To juz 4 miasto i 4 szpitał (łącznie z naszym). Masakra po prostu. To prawda, ze zeby chorowac trzeba miec końskie zdrowie. A najtrudniejsze w walce z rakiem jest walka ze służba zdrowia! Ja się czuję rewelacyjnie.Dziś przyszłam sobie na piechotkę do domku, bo mam mnóstwo energii (a kawałek do przejścia mam). Zniknęły wszystkie ciążowe objawy i czasem sie zastanawiam, czy na pewno jestem w ciązy. Wizytę mam dopiero 7 sierpnia. A nie czuje kompletnie nic. Nawet piersi są z powrotem normalnego rozmiaru (co mnie akurat cieszy:D) i przestały boleć. Nic kompletnie nic! Tylko @ brak :D Według lekarza to już 9 tydz, według kalkulatorków internetowych nawet 10:) Uciekam z powrotem do siebie. Teraz nie wiem kiedy sie pojawię, bo jutro przyjeżdzą moja przyjaciółka z krakowa, więc pewnie nie bedzie czasu na nata :) Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim Malina - wszystko będzie dobrze, musi być, mocno trzymam kciuki za Ciebie i skarba maleńkiego. Agarz ja w sumie od 2 tygodni mam straszny ból piersi w życiu mnie tak nie bolały, temperaturka 37,1. Jestem chyba bardziej nerwowa, innych objawów brak :) jakoś tak nie nastawiam się ani na ciązę specjalnie ani na okres, czekam cierpliwie, i tak obiecałam sobie, ze test w razie gdyby zrobię najwcześniej 4 sierpnia i mocno się tego zamierzam trzymać. poza tym cieszę się bardzo bo mam jutro wolny dzień a już naprawdę mam dosyć chodzenia do pracy i najchętniej już pojechałabym na urlop. Majóweczka witaj na naszym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame bovary
majoweczka interesuje mnie jedna rzecz. Jestes w 13 tygodniu jak piszesz, wiec skad wiesz ze to bedzie chlopiec?? Bylas u wrozki? Wszelkie zrodla podaja ze najlepsze aparaty USG moga trafnie okreslic plec dziecka w 18 tygodniu, czyli jak dobrze licze dopiero za 5 tygodni. A to i tak nie jest pewne i najlepiej zweryfikowac te informacje w 22 tygodniu czyli no jakies 10 tygodni do przodu!!! Jasnowidzem jestes? Czy ot tak sobie wpisalas chlopiec coby zaszpanowac?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame bovary
i tak na marginesie twoja ostatnia stopka mowi ze jestes w 10 a nie 13 tygodniu:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski,a czy to wazne?chłopiec czy dziewczynka....tydzien w ta tydz w ta.....wazne ze wszystko jest ok i dzidzie sa zdrowe......a po drugie na kafe grasuje wrózka mnie przepowiedziała dziecko na juz wiec moze plec tez przepowiada?:) I nie chce tu zadnych przepychanek bo to jest topic \"razem weselej\"!!!!!!jak sie chceta przepychac to moge załozyc wam topic \"na ciazowym ringu\" i tam sie walta do woli:):):):):) no.....kazda wie najlepiej w ktorym jest tyg i co nosi pod serduchem,chłopca,dziewczynke czy hipopotama.....i zadnej z nas nic do tego,bo nie po to tu jestesmy zeby sie nawzajem negowac.... no...jasno i przejrzyscie sie chyba wypisałam:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co do plci to jak bylam na USG w 13stym tygodniu to lekarka zasugerowala mi chlopca i tak wpisalam poprostu na lutowkach mamy taki zwyczaj a poniekad kilka dziewczyn juz wie jaka plec ale tez nie na 100 % pozatym to jestem w 13 tygodniu wedlug OM termin mam na 4 luty ostatnia miesiaczka byla 1 maj...28 dniowe cykle bo widze ze sie czepiaja o wszystko :/ Chyba wiem ktory tydzien mam w 2 kartach ciazy i wg usg? Co do tych 30% szans lekarz mi tak powiedzial dlatego ze przeszlam lagodna postac nowotworu(komorki nowotworowe) mialam inwazyjny zabieg na szyjce macicy pozatym cierpie na torbielowatosc jajnikow i macic...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madame bovary to byl termin od zaplodnienia jesli jestes taka oczytana to pewno wiesz jak liczy sie ciaze od ostatniej miesiaczki...spojrz na termin wg om...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ni wytrzymom!!!!!!!!!BEZ AWANTUR!!!!!!!! tak jak napisalam kazda wie najlepiej w ktorym jest tyg czy w 1 czy w milion pincet sto dziwiontym!!!!!i nic nikomu do tego!!!!! I mowie calkiem powaznie-nie chce tu zadnych przepychanek!!! Basiolinka,ja tez mam takie symptomy...cyce bola,brzuch tez,temp 37,2...ale ja juz czuje @ w kosciach:( Magdaleena,nie rozumiem...nie robili mamie rtg tej nogi?jak to moze byc złamana?Na nasza sluzbe zdrowia to trza by kuzwa bin ladena nasłac.....fuck....... Ja po kolacyjce,zdrzemnelam sie w dzien i teraz nie chce mi sie spac.....a jutro znow pobodka 3.30:( byle do weekendu.... w sumie to nic sie u mnie ciekawego nie dzieje,nawet nie mam o czym pisac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Odebralam dzis paszport mojego przyszlego meza z piekna wiza do strefy szengen wiec teraz juz luzik:) mozemy prawie odetchnac. malina odezwij sie co lekarz powiedzial. Trzymam caly czas kciuki i wierze, ze bedzie ok. Moja przyjaciolka tez krwawila, byla przez jakis czas w szpitalu a teraz na dniach ma rodzic...ale maluchowi sie nie spieszy:) natalius ja musze wstac o 2.15. Juz w zasadzie powinnam spac, ale ze wstalam dzis pozniej to jakos mi sie nie chce. No ale bede musiala sie zmusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ochane, Poszlam wieczorem do lekarza i kazal mi tylko zwiekszyc dawke progesteronu. Powiedzial, ze to sie zdarza i nie znaczy, ze zaraz poronie, ale musze uwazac. Byl dziwiony, ze chce odpoczywac w domu - to jest wlasnie Turcja i jej pracoholizm. Oczywiscie leze i odpoczywam, o zwiedzaniu nie ma mowy, na szczescie moi kochani goscie radza sobie swietnie. Martwi mnie to, ze wczoraj plamienia ustaly, a dzisiaj znow sa...troche jakby mocniejsze, ale nadal nie jest to czerwona, \"zywa\" krew. Dzisiaj dalej bede lezec i popoludniu zadzwonie do mojego lekarza. Kazal mi przyjsc w sobote. Staram sie nie denerwowac i nie czytac nic w necie, bo te historie internetowe zazwyczaj koncza sie smutno. Magdalenaa - prosze Cie, jak bedziesz na necie, to napisz mi jak dokladnie wygladalo Twoje plamienie. Dziekuje Wam Dziewczyny za wsparcie , prosze myslcie o mnie - ja wierze, ze to moze zadzialac:-)))) caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliuś oczywiście, że nie chciałam Was opuścić poprostu byłam na urlopie i zrobiłam sobie super wakacje nez neta i telefonu ;-) Magdaleena trzymam kciuki za twoją mamę i oczywiście a Ciebie żebyś była silna. Malina słonko trzymam kciuki i mysle że będzie dobrze, życze Ci tego z całego serduszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina-trzymaj sie kochanie,odpoczywaj i wszystko bedzie dobrze,ja wczoraj pomodlilam sie za twoje malenstwo i ciebie,wiem,ze bedzie dobrze tylko dbaj o siebie i nie przemeczaj sie. Wszystkie jestesmy z toba,takze glowka do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×