Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Hej Kochane, jestem na chwilke na necie, bo Meliska w koncu zasnela. Dzisiaj w nocy postanowila urzadzic sobie ogladanie swiata i nie spac:-) Jestem troszke padnieta i mam nadzieje, ze uda mi sie przespac razem z nia - do tej pory jakos nie udaje mi sie zasnac w dzien. U nas wszystko dobrze, czas szybko leci, moja mamajuz w sobote wraca do POlski. Oby czas do maja tez szybko zlecial, bo wtedy lecimy na wesele mojego brata, a ja zostane w Polsce co najmniej miesiac. Co u WAs slychac??? Magdaleena jak humorek. Lepiej sie czujesz? Jak z zapaleniem sutka? Przepraszam, ze nie pisze imiennie do wszystkich, ale czas mnie goni. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam siły na pisanie ostatnio. My dziś idziemy do lekarza. Malutkiemu strasznie oczko ropieje i łzawi. W sumie dzisiaj już mniej, ale wole iść z nim do lekarza, bo przez weekend nie wiadomo co się będzie działo, a nie chce go męczyć. Mały skubaniec nie chce spac w dzień dopóki mamusia nie weźmie go na rece, przytuli, wycałuje i położy na brzuszku. Dopiero wtedy ewentualnie zasypia. Ale do łóżeczka daje się odłożyć dopiero jak już zaśnie takim głębokim snem, inaczej jest marudzenie, płacz i usypianie od początku Poza tym alarmuje nas, bo musi być najedzony, przebrana pieluszka (broń boże, żeby ciuszek albo tetra była gdzies minimalnie mokra), odpowiednio przykryty (znaczy nie za ciasno, nie za luźno), no a czasem wkurzają go skarpetki (jeśli ma akurat takie, których nie umie ściągnąć) lub spodenki i trzeba ściągnąć, bo spanie nie będzie Taki to Mały cwaniaczek rośnie Czasem jeszcze domaga się smoka, ale to nie zawsze jednak, a i tak szybko go wypluwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zauważyłam, że młode mamuśki mają ostatnio węcej czasu na pisanie niż brzuchatki ":) Ciekawe co tam u Green-ki może już ma malucha przy sobie Ja mam jakieś wycieki z piersi i wyczytałam, że to siara koszmar mogłaby jeszcze troche się wstrzymać. W poniedziałek idę do gina i może poznam już płeć maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja nadal mam mojego uparciuszka w środku ;-) i nic się nie zapowiada na szybką zmianę. Pamiętam jak w szkole rodzenia położna uczulała nas, żeby nie masować brzuszków ruchem okrężnym, bo może to wywołać skurcze a w konsekwencji szybszy poród... u mnie nie działa :-P całymi dniami masuję brzuch a młody nie chce jeszcze wyjść. Ale już mnie to tak nie denerwuje, bo wiem, że ostatecznie w przyszłym tygodniu będę go miała po tej stronie brzucha. Najgorsze są tylko pytania ludzi: jeszcze nie urodziłaś? (no gołym okiem widać że nie!), kiedy rodzisz? przecież jesteś już po terminie (gdybym tylko ja wiedziała kiedy!!!) albo najlepsze: jeszcze chodzisz? - (a co mam się położyć i leżeć czy co!). Ale najbardziej rozbawiła mnie dzisiaj sąsiadka - dziewczyna w moim wieku: Kaśka co Ty w ciąży jesteś? No w moim przypadku to od dłuższego czasu nie dało się ukryć, bo brzuszek mam spory, w domu raczej się nie chowam a i ona widziała mnie dość często. Stwierdziła, że nie było po mnie widać :-) A inna sąsiadka - w wieku mojej mamy była oburzona jak wczoraj widziała mnie wsiadającą do auta za kierownicą... Aż z domu wybiegła, żeby opierdzielić mnie i moją mamę a my tylko po przysłowiowy chleb jechałyśmy :-) Mówię Wam dziewczyny - jaja jak berety pod sam koniec. dorota --- Ty w poniedziałek do gina a ja do szpitala. Fajnie będzie jak ja urodzę a Ty poznasz płeć maluszków. magdaleena --- fajnie masz z Emilkiem. Ma chłopak charakterek :-) Ale to bardzo dobrze, bo będzie potrafił walczyć o swoje. malina --- a jak będziesz w Polsce to Twój M. będzie z Tobą czy wraca szybciej? Jak Meliska się czuje? No i jak sprawa z wózkiem? fisiowna --- co tam u Ciebie i Twojej księżniczki? ciasteczko --- co u Ciebie kwiatuszku? Dawno się nie odzywałaś... magda --- fajnie już u Ciebie brzuszek widać. Oglądałam Twoje zdjęcia na NK. Jak się czujesz? Poprawiłam i "rozszerzyłam" trochę tabelką. Uaktualnijcie ją w miarę możliwości i poprawcie jeśli coś źle napisałam: NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..............TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć green-ka ........40......19.11.09. .....17.03.2010......28.... chłopaczek ciasteczko21...25.......03.02.10.......23.06.2010.......22 ......? Magda8080 .....23.......18.11.09...... 03.07.2010.... 29...dziewczynka Dorota21........15........07.01.10......27.08.2010......22 ....?? DZIECIACZKI NICK MAMY.... DATA NARODZIN.....PORÓD....WAGA....WZROST.....IMIĘ fisiowna...........13.02.2010........SN.........3882.................Sonia magdaleena.......26.02.2010........CC........3700.................Emilek malina..............06.03.2010........CC............................Meliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja poprawiam :) NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..............TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć green-ka ........40......19.11.09. .....17.03.2010......28.... chłopaczek ciasteczko21...25.......03.02.10.......23.06.2010.......2 2 ......? Magda8080 .....23.......18.11.09...... 03.07.2010.... 29...dziewczynka Dorota21........15........07.01.10......27.08.2010......2 2 ....?? DZIECIACZKI NICK MAMY.... DATA NARODZIN.....PORÓD....WAGA....WZROST.....IMIĘ fisiowna...........13.02.2010........SN.........3882..... ............Sonia magdaleena.......26.02.2010........CC.........3570...... .57.....Emilianek malina..............06.03.2010........CC................. ...........Meliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki że sięnei odzywałam. U mnie wszystko ok-dzisiaj zaczynam 26 tydzien :)Ależ ten czas leci.Byłam na usg w sroe i mała rośnei jak na drożdzach -wazy już 821 gram. Malinka i Magdalena jeszcze raz gratulacje-fajnie,żę już macie dzieciaczki koło siebie.Greenka za Ciebie trzymam kciuki żebys też szybko dołączyłą do rozpakowanych :) Postaram się częściej pisac.Buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..............TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć green-ka ........40......19.11.09. .....17.03.2010......28.... chłopaczek ciasteczko21...25.......03.02.10.......23.06.2010.......2 2 ......? Magda8080 .....26.......18.11.09...... 03.07.2010.... 29...dziewczynka Julia Dorota21........15........07.01.10......27.08.2010......2 2 ....?? DZIECIACZKI NICK MAMY.... DATA NARODZIN.....PORÓD....WAGA....WZROST.....IMIĘ fisiowna...........13.02.2010........SN.........3882..... ............Sonia magdaleena.......26.02.2010........CC.........3570...... .57.....Emilianek malina..............06.03.2010........CC................. ...........Meliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejk Kochane:-) ja tez poprawiam tabelke: NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..............TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć green-ka ........40......19.11.09. .....17.03.2010......28.... chłopaczek ciasteczko21...25.......03.02.10.......23.06.2010.......2 2 ......? Magda8080 .....23.......18.11.09...... 03.07.2010.... 29...dziewczynka Dorota21........15........07.01.10......27.08.2010......2 2 ....?? DZIECIACZKI NICK MAMY.... DATA NARODZIN.....PORÓD....WAGA....WZROST.....IMIĘ fisiowna...........13.02.2010........SN.........3882..... ............Sonia magdaleena.......26.02.2010........CC.........3570...... .57.....Emilianek malina..............06.03.2010........CC..........3250.. .....50....Melisa U nas wszystko OK. Malutka wlasnie najedzona lezy w kolysce, troszke sie poprzytulalysmy, a teraz musi przyzwyczajac sie do swojego lozeczka. Staram sie nie usypiac jej w ramionach, choc oczywiscie roznie to bywa. Czasami zasnie na cycuszku, ale najchetniej po jedzeniu, gdy ja "odbijam" to przytula mi sie do ramienia i pomrukujac zasypia. Dzisiaj wyjezdza moja mamusia:-( strasznie mi smutno, ale staram sie trzymac, bo w przeciwnym razie obie bedziemy ryczaly. Juz w pierwszych sniach maja lecimy do Polski z mezem, ale on zostanie tylko tydzien i bedzie musial wracac do pracy. Greenka pytala o kilogramy. No wiec ja ostatecznie przytulam okolo 16. dzisiaj mijaja 2 tygodnie od porodu i zostalo mi niecale 5 kg do zrzucenia.mamnadzieje, ze uda misie schudnac cos wiecej. Jakos nie mam apetytu, ale staram sie jak najzdrowiej jesc ze wzgledu na karmienie piersia. Najwiecej jem gotowanego miesa i warzyw, ktore nie wzdymaja. Robie sobie taki drobiowy rosolek... Jesli chodzi o brzuch, to w kilka dni poporodzie byl dosc duzy i nadety. Teraz nosze pas poporodowy i w zasadzie zostal mi tylko faldek na dole brzucha no i troche za luznej skory, ktora mam nadzieje, ze sie skurczy. Z tym pasem czuje sie jakos pewnie, bo podtrzymuje miesnie, ktore czasem jeszcze zabola mnie przy kaszlu lub jakim naglym ruchu. Dobra koncze i zycze Wam udanego weekendu Brzuchatki pisac pisac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dziś jeszcze jestem z małym w środku ale jutro - kto to wie??? Zaczynam się szykować do szpitala, bo tak jak mi mówiła pani gin - mam się wstawić do szpitala w poniedziałek gdyby sytuacja się nie zmieniła. A że się nie zmieniła to idę... pewnie wrócę już z Wojtusiem :-) Zaczynam się poważnie bać ale już teraz nie mam odwrotu... I powiem Wam jeszcze, że gdybym teraz zaszła w ciążę to na 100% podawałabym wszystkim wokoło opóźniony termin porodu o jakiś miesiąc :-D :-D :-D Mam już dość tych ciągłych pytań i telefonów czy już. Nawet moim rodzicom się zbiera, bo niektóre ciotki to właśnie do nich dzwonią co godzinę i pytają. Oszaleć można. A gdybym podała termin na 15-17 kwietnia to jeszcze dwa tygodnie luzu bym miała. Akurat zdążyłabym urodzić w spokoju i nie musiałabym się tak denerwować. Ale nic jutro jadę do szpitala i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Trzymajcie proszę za mnie kciuki bo mam strasznego pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greenka - Kochana trzymaj sie:-)))) Bedziemy czekac na dobre wiesci. jestem z Toba myslami:-) Ale super, ze juz niedlugo bedziesz miala Wojteczka ze soba. magdaleena - co slychac? Jak sie czujesz? Mma nadzieje , ze juz wszystko dobrze. Gdybys byla w kontakcie z Greenka to przeslij jej moje pozdrowienia. My wczoraj bylismy na pierwszysm spacerku. Moj maz w sobote kupil piekny wozeczek, a ze wiosna juz u nas zawitala zdecydowalismy sie na mala niedzielna przechadzke. Moja mama juz niestety wrocila do Polski, nawet nie myslalam, ze tak to przezyje. Staralam sie tylko jak najmniej plakac ze wzgledu na malenstwo - nie chce sie rozklejac. Co u Was Dziewczyny? Jak nasze brzuchatki? Dorotko masz dzisiaj wizyte, czy cos pokrecilam. Buziaki i milego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jak ja wam zazdroszcze, że macie już swoje maleństwa przy sobie. malina nic nie pokręciłaś dziś idę do gin i może wreszcie się dowiem jakiej płci są moje maluszki. Greenka trzymam mocno kciuki za was ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dorotko jak tam po wizycie? Dowiedzialas sie czegos;-))) ? My wlasnie niedawno wrocilysmy ze spacerku. Jest piekna pogoda, choc troche wieje, ale ma nadzieje, ze Mala jest w swoim wozie dobrze chroniona. Niektorzy tutaj w Stambule troche sie gorsza, ze wychodze na spacer z takim malenstwem, tutaj przez pierwszy miesiac zazwyczaj kisza sie w 4 scianach. Dla mnie to niezrozumiale, pogoda jest piekna, slonko swieci, wiec wystarczy odpowiednio ubrac maluszka i isc sie dotlenic. Ciekawe co u Greenki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie nic nie wiadomo gin stwierdził, że maluchy są jeszcze za małe i umówił się ze mną na następną wizyte dokładnie na 22 tc i obiecał, że wtedy postara się podpatrzeć co tam maluch kryją. Grennka pewnie już ma swoje maleństwo przy sobie i pewnie niedługo da nam znać co u niej, malina u nas też była super pogoda, ja też bym wyszła na spacer z maluszkiem jak już bym miała go przy sobie. A ludźmi nie ma co się przejmować bo wkońcu co kraj to obyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja tam nie rozumiem kobiet, ktore kisza swoje dzieci w domach przez pierwszy miesiac. Szczegolnie jak jest ladna pogoda. Ja bylam z Sonia pierwszy raz jak miala 9 dni. Wczoraj bylismy zlozyc podanie o paszport dla malej. Wybieramy sie do PL w sierpniu, ale moj M musi najpierw dostac wize bo obecna konczy mu sie niedlugo. I musimy wyslac oba nasze paszporty z aplikacja. Troche zalatwiania no ale coz. Malina mam nadzieje, ze zdasz relacje z lotu z Meliska. A tak na marginesie jakie obywatelstwo ma Wasza mala? Dorota nie moge sie doczekac kiedy bedziesz znala plec maluszkow. Swietnie by bylo gdyby byla parka:) Nadal Ci zazdroszcze tych blizniat. Od kiedy poczulam, ze chce miec dzieci marzylam o blizniakach:) Magdalena jak sie czujesz? Mam nadzieje,ze lepiej. Co wyszlo z karmieniem?? Magda 8080 fajnie, ze naskrobalas cos:) Greenka mam nadzieje, ze juz rozpakowana i cieszy sie z malenstwa:) Mialam nie dawac fotki Sonii na NK ale poprostu nie moglam sie powstrzymac:) Musze cos ze soba zrobic bo juz nie moge na siebie patrzec. Schudnac, ufarbowac wlosy, zrobic cos ze skora-strasznie mam wysuszona, no i ta blada twarz:) Znacie jakas diete dla mam karmiacych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) Widze pustki na forum... Fisiowna super, ze sie odezwalas:-) Moja Melisa bedzie miala podwojne obywatelstwo - polski i tureckie. Wlasnie wczoraj rozmawialam w tej sprawie z konsulem. Narazie ma tylko tureckie, ale do wydania polskiego paszportu potrzeba tylko kilku dokumentow i naszej wizyty w konsulacie - w przyszlym tygodniu bedziemy to zalatwiac. Mala placze, a mialam cos wiecej napisac...jeszcze sie odezwe:-) Zmykam narazie na karmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem:-) Cycus wyjedzony i mala sesja fotograficzna za nami:-) Fisiowna - ja tez nie moge sie powstrzymac przed wklejaniem zdjec, chcialabym podzielic sie swoim szczesciem z calym swiatem. Moglabym schrupac ta moja Meliske. Na pewno czujesz to samo:-))) Wracajac do podrozy samolotem, to zdam relacje co i jak. U nas nie wykluczony jest lot z przesiadka na Wegrzech, bo cena biletu bezposrednio ze Stambulu do Warszawy jest duzo wyzsza. Kurcze ciekawe co u Greenki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA jeszcze cos mialam napisac.... Co do wygladu po porodzie... Ja sobie obiecalam, ze bede dbac o siebie, bo wiem jak latwo jest zapomniec o lekkim makijazu czy w ogole o swoim wygladzie w naszej sytuacji. W ciazy praktycznie sie nie malowalam, teraz tylko delikatnie, bo przeciez Malenstwo ma ciagle kontakt z moja skora, lubi przytulac sie do moich policzkow...chyba jej sie wydaje, ze to piersi:-))))))) Jesli chodzi o kilogramy, to zostaly mi jeszcze 4, waze sie codziennie z nadzieja, ze cos mi ubedzie. Musze jednak zrzucic troche wiecej tak z 10. Brzuch jeszcze nie wrocil do swojego wygladu sprzed ciazy, mam taki faldek na samym dole brzucha, chyba nadmiar skory, nie jest wielki, ale do pieknych nie nalezy. No i pozostalo mi kilka cienkich rozowych rozstepow, z ktorymi walcze, choc nie mam nadziei na ich zupelne zlikwidowanie. No i po cesarce mam jakby zdretwialy dol brzucha, Magdalena masz taki objaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - moze i lepiej, ze lekarz nie zgaduje jaka jest plec dzieciaczkow. Mi bardzo wczesniepowiedzial, ze bedzie dziewczynka, a potem nie byl do konca pewny i nawet gdy juz na 100% potwierdzil plec, ja ciagle mu niedowierzalam..lepiej poczekac i miec pewnosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! My już nareszcie jesteśmy w domu :-) Udało mi się urodzić moje dziecko chociaż było bardzo ciężko. Musieli mi troszkę pomóc ale cesarki mi nie zrobili. Poród odbył się właściwie w ostatniej chwili... ale na szczęście skończył się szczęśliwie. Opiszę coś więcej jak dojdę do siebie, bo na razie jestem jeszcze bardzo zmęczona i troszkę jeszcze do mnie nie dociera, że to prawda, że Wojtuś już jest z nami :-) I uaktualniam tabelkę: NICK..........CYKL STARAŃ.........TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ................26 ........łódzkie basiolinka...........9............ok.16.11.............. 26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick.........cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..............TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć ciasteczko21...25.......03.02.10.......23.06.2010.......2 2 ......? Magda8080 .....23.......18.11.09...... 03.07.2010.... 29...dziewczynka Dorota21........15........07.01.10......27.08.2010......2 2 ....?? DZIECIACZKI NICK MAMY.... DATA NARODZIN.....PORÓD....WAGA....WZROST.....IMIĘ fisiowna...........13.02.2010........SN.........3882..... ............Sonia magdaleena.......26.02.2010........CC.........3570...... .57.....Emilianek malina..............06.03.2010........CC..........3250.. .....50....Melisa green-ka...........23.03.2010.......SN...........3540.......59.....Wojtuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kochana!!!! Teraz sie kuruj i dochodz do siebie:-) Cudownie, ze jestescie juz razem. ja zmykam, bo Meliska juz daje glos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj babki zyjecie???? Ja wlasnie ufarbowalam wlosy i juz slysze odglosy z lozeczka, Malenstwo zglodnialo. Wczoraj wieczorem dala takiego czadu, ze chyba caly nasz blok ja slyszal:-) Byla glodna i bardzo spiaca jednoczesnie, wiec zasypiala na piersi i za sekunde sie budzila z krzykiem, ze jest glodna. Kolki raczej nie miala, bo wtedy inaczej krzyczy i zaciska piastki. Nie moglam jej ani nakarmic, ani uspic. Moje piersi juz byly tak zmaltretowane, ze z bolu zaciskalam zeby karmiac mala terrorystke:-) W koncu zasnela i spala ponad 4 godziny...a ja razem z nia. Mam nadzieje, ze dzisiaj wieczorem normalnie zasnie i normalnie bedzie ssala. W ciagu dnia je i spi nam super i w nocy w sumie tez...tylko te wieczory do polnocy sa zazwyczaj dosc trudne... Dobra zmykam suszyc wlosy, bo Meliska cos cichla i trzeba wykorzystac chwilke wolnego:-) Odezwijcie sie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Malina widze, ze nie tylko my mamy problem wieczorami. Mala zasypia okolo polnocy. Zaczela juz ladnie zasypiac kolo 22 ale od kilku dni znow polnoc. Nie bez znaczenia jest zapewne to, iz zaczela wiecej spac w dzien co kiedys jej sie nie zdarzalo. Mam jednak nadzieje, ze zacznie sie powoli normowac. Greenka gratuluje syneczka i czekam na relacje z porodu. Gdzie reszta?? Odzywac sie kobietki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna - moja cora duzo spi w ciagu dnia. Budzi sie co okolo 2-3 godziny na jedzenie i po gora godzinie czuwania znow zasypia.W ciagnu dnia jest bardzo spokojna. Dzisiaj miala dluzszy okres czuwania, bo ponad 2 godziny. Staram sie aby w ciagu dnia ciagle nie spala, duzo do niej mowie, staram sie ja zabawic( choc to z takim malenstwem trudne). Wieczorem natomiast potrafi nie spac kilka godzin. Po tem jest zmeczona i glodna ( choc ciagle jej daje piers to chyba ze zmeczenia ssie i zaczyna krzyczec i znow ssie).Jak w koncu zasnie kolo 23-24 to spi ladnie i w nocy budzi sie tylko na mleczko. Jednak te wieczory sa dosc trudne. Dzisiaj uspil ja tatus:-) Szkda, ze Melisa nie chce smoczka, bo bylo by nam duzo latwiej. Poszukam jeszcze jakiegos w innym ksztalcie, moze bedzie jej odpowiadal...bo moje piersi jako wieczorne smoczki dlugo nie wytrzymaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina moja mala tez na poczatku nie chciala smoczka, dopiero od kilku dni bierze. Mysle, ze nie potrafila dobrze ssac, A moze mialam zly smoczek. Mialam ten sciety (nie potrafie inaczej go okreslic) a teraz kupilam taki w ksztalcie owalnym i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna, ja wlasnie tez dzisiaj kupilam taki smoczek z okragla koncowka. Tez jej sie nie podoba, ale i tak obrzydzenie jest mniejsze, niz przy "scietym". Bede ja bardzo powoli oswajac z tym smokiem, moze w koncu sie przekona. Tak jak mowilas moze jest jeszcze za malutka na smoczka i za kilka tygodnie bedzie chciala ssac...narazie jej najwieksza miloscia jest naturalny smoczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny życzę Wam zdrowych, pogodnych, spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa 🌻 Greenka GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×