Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość korneli88
hej kochani :) dolaczam do forum. mam takie pytanko, 16.06 mialam @ ale od 25.06-02.07 bylam nad morzem (mieszkam w malopolsce). w dni plodne przytulanki. zawsze jak bylam nad morzem to mialam @ duzo wczesniej a tu nic. przez ostatnie 4 dni cierpialam na klucie w jajnikach. dzisiaj doszly lekkie mdlosci rano, i bol krzyzow. (na @ nigdy kluc nie bylo co najwyzej bol brzucha). cykle 24-25 dni. czyli @ powinna byc 10.07 (? choc co ze zmiana klimatu). co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Zukejka jednak @jest eh ale piersi duze zylki widoczne eh :( nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Kornelia...jak masz cykle 24/25 to możesz próbować robić test ...ja też mam takie cykle i mi wyszedł w 22dc..... aczkolwiek zmiana klimatu mogła podziałać w drugą stronę i tym razem cykl Ci się mógł wydłużyć Nic, musisz czekać cierpliwie na wyniki. Do około 5 dni wszystko będziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Melduje uczynnie że @ dalej brak, trzymajcie kciuki. Jutro rano testuje zobaczymy co wyjdzie. Narazie cisza i względny spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
No i to na tyle z moich nadziei , przyszła @ . I dzisiaj jest mi tak smutno a nawet nie ma się do kogo odezwać córka w Niemczech u mojej siostry a mąż będzie dopiero w poniedziałek . Oj a miałam tyle objawów , kurczę jak byłam w ciąży z córką tto o ciąży dowiedziałem się w 12 tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Stokrotka..... aaaałć....wierzę że boli...kurcze nienawidzialam jak @przychodziła....ale z perspektywy czasu ...jak sobie przypominam im więcej miałam objawów tym wielkiej G...w szczęśliwym cyklu prawie żadnych objawów nie miałam....naprawdę....nie wiem czy czytałaś , że jedno mnie zastanowiło wtedy....brak pryszcza na kilka dni przed @ ...bo zawsze mi jeden wyskakiwal...wtedy poszłam po test kupić. Tak poza tym nic mi nie było...dopiero kilka dni po zrobieniu testu...ruszyły piersi i one bajery Wiem, że dzisiaj nie jest łatwo ..ale głowa do góry...jak skończy się wredna...do dzieła....działasz działasz działasz działasz Będzie dobrze.....ja też mialam ciężkie chwile ...6 miesiecy czekania liczenia dzialania..liczenia liczenia...który to dc ....I czekania ...ale bylo minelo Zobaczysz Ty też będziesz się cieszyć niedługo z 2 kresek...cały czas mocno trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
MadzaM...zdaj relacje jutro ....myślami jestem z Tobą i trzymam kciuki mocno...będę sprawdzać od rano ...czy jakieś newsy są od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Zukejka dzięki fajnie że mam was , tutaj mogę się wygadać mam wrażenie że z moich bliskich nikt mnie nie rozumie . Ale mam doła i sama niewiem to już ponad rok się staramy a mam wrażenie że czas się kończy bo mam 34 lata a mój mąż jest starszy o 15 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Czesc kochane ;) Ja tez trzymam mocno za was kciuki i oczywiście zagladam tu co jakis czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Stokrotka ja mam ten sam problem bo mam starszego męża i czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaJ68
Cześć Dziewczynki :) to znowu ja z moim bólem brzucha odowulacyjnym :) dziś 25 dc (cykle zwykle 28-29 dniowe), brzuch dalej pobolewa dołem i lekko z prawej, plamienie ustało ok 20 dnia, od wczoraj bolą mnie piersi i taka jestem ogólnie obolała i zmęczona... czekam najbliższego tygodnia jak szalona, bo już trochę mam dość stresu pt "ciąża czy coś nie tak z jajnikiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim.:-) Jestem 5 dni po owulacji,dzis bardzo delikatnie boli mnie brzuch. Jestem na clo i dostałam zastrzyk na pekniecie. Nie wiem czy ten bol to efekt leków czy coś innego? S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Hej kobitki. Przeczytałam wszystkie wiadomości i postanowiłam do was dołączyć. Gratuluję tym co się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Nie pokazał się cały tekst. Z chłopakiem staram się pierwszy cykl, ale wiem że się nie udało chociaż do @ zostało kilka dni. Robiłam badania i wyszła mi wysoką prolaktyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguslawa. Nie martw sie, ja tez mam wysoka prolaktyne,ale zbijam ją bromergonem. Poczatkowo bojac sie skutkiw ubocznych kupilam za 190zl norprolac,ale czulam sie po nim strasznie. Gdy zmienilam lekarza,to przepisal mi bromergon mówiąc,ze przu leczeniu niepłodności jest on lepszy on tych droższych lekow. No i faktycznie, kazal wypić przed tabletka szklanke wody zeby podniesc cisnienie i wszystko bylo ok. Teraz nawet nie pije wody tylko biore tabletke i mam spokoj. Gliwa do góry,ja rowniez nadal.czekam na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Słyszałam o tym bromergonie i się naczytalam ile to skutków ubocznych jest po nim. Fakt że nie każda też je ma. Sprawa jeszcze będzie o tyle skomplikowana ze facet jest na jeden tydzień w miesiącu. Ale jak coś obiecał urlop brać :D A tak poważnie to jestem spokojna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Też jestem na bromergeronie od marca ja nie odczuwalam skutków uboczynych jedynie na początku lekkie uczucie sennosci ale lekarz mi rozpisal tak ze miałam stopniowo zwiekszana dawkę z prolaktyny ponad 60 spadła w 2 miesiące na 9 Ale niedawno kontrolowalam to było 18 gdzie norma do 22. Ale lekarz nie zwiększył dawki następna kontrola za 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Ja mam ponad 1000 na yU/ml gdzie norma 102-496. W piątek wizyta u lekarza więc zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Aguslawa to 2 razy więcej więc nie jest źle ja miał 3 krotnie podwyzszona i ładnie się obniżyła a taj sobie badalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. od jakiegoś czasu jestem na bromergonie. w tym cyklu biorę Clostilbegyt oraz dostałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Czekam na efekty. Czy któraś z was taki zestaw leków pomógł zajść w ciążę? Pozdrawiam, S. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
gośćmar czy co sobie podałam? taj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski :-) czy biały mleczny śluz występuje po dniach płodnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jak najbardziej, wystepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że to też oznaka ciąży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo okres mam mieć za 5 dni. Czyli moje dni płodne wypadają tydzień przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli dni.plodne masz tydzien przed okresem,to znaczy ze druga faza cyklu jest zbyt krotka. Skad taka pewność,mialas monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny! na początku kwietnia odrzuciłam tabletki antykoncepcyjne, po nich dostałam @ 18 maja. W czerwcu po badaniu ginekologicznym okazało się, że nie miałam owulacji. @ wystąpiła 26 czerwca. W 8 i 9 dc zaobserwowałam galaretowany śluz tworzący tzw. kulkę o barwie biało-przeźroczystej. Oczywiście było przytulanko w te dni. Po tych dwóch dniach czułam uczucie wilgoci, od dzisiaj czyli 16 dc mam wodnisty śluz oraz lekki ból piersi. Czy to możliwe, że ten śluz z 8 i 9 dc był płodny i czy jakiś inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mam teraz ten mleczny śluz to widocznie miałam teraz owulacja no bo skąd by się wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezroczysty sluz oznacza dni plodne,chociaz czasem go nie widać. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezroczysty sluz oznacza dni plodne,a mleczny pojawia sie na pocztku i koncu cyklu i wynika to ze wzrostem poziomu hormonow. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×