Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość zukejka
Gość any.. lejesz miód na moje serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Dziewczyny,poratujcie jakas sensowna rada,bo juz,wariuje. Powinnam dostac dzis @, test rano wyszedl negatywny,brzuch i pierso bola mnie od tygodnia. W nocy tak bolal brzuch,ze myslalam,ze to już. Biore bromergon,clo i dostalam zastrzyk. Mierze od miesiecy temperature,ale tak wysokich w drugiej fazie jak teraz nie mialam nigdy, wiekszosc temp z tego cyklu to 37,2 - 37.3 dzis natomiast mialam 37,4 . Nigdy tak wysokiej nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Dodam,że dzis jest 14 dzien od potwierdzonej owulacji i lekarz kazal mi dzis zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Gość Sabina...wszystko niby wskazuje na ciążę...ale test negatywny dzisiaj....pozostało czekać do jutra rana ...albo najpewniej jakbyś poszła na betę ...masz wtedy czarno na białym...trzymam kciuki mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Na bete pojde za dwa dni jesli nic sie nie wydarzy,dobija mnie ten bol brzucha,zawsze boli mnie jakies 4 dni wczesniej,ale nigdy przez tydzien. Po negatywnym tescie stracilam nadzieje,bo powinien juz cos pokazac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Z testami to jest różnie...zależy jakieś firmy ...jaka czułość .... jeżeli na betę idziesz za dwa dni to ja bym na Twoim miejscu zrobiła jeszcze jutro rano tescik ;)....znając mnie....albo jutro beta :) Pozdrawiam Daj znać jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Test mial czułość 25 czyli dobry chyba. Na bete boje sie isc,bo pewnie jeszcze zanim otrzymam wynik,to dostane @. Czy na bete musze isc ma czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jeszcze z czułością 10 :) Jak masz takie objawy to leć na bete albo po nowy test :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Gość Sab nie przejmuj się testem. Mi w dzień spodziewanej @ wyszedł negatywny, a dwa dni po czy jeden ledwo widoczny. A na następny dzień mocniejszy. Czasami i po tyg wychodzi pozytywny. Więc głowa do góry i trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Aaa i dodam że temp też oczywiście miałam tak 37,3-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Dziewczyny,podtrzymujecie mnie na duchu. W nocy obudzilam sie o 2 z bolem brzucha, nylam pewna,ze @ przyszla,przeryczalam kolejną godzine,ale jak do tej pory nie ma @. Ciagle nie mam odwagi isc na bete,bo zawsze jak robilam test,to zaraz dostalam @. Powiedzcie prosze czy bete robi sie na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Z tymi testami zawsze mam problem w aptece,bo jak mówie,ze chce ten najbardziej czuly,to kobieta zawsze mowi,ze wszystkie sa dobre,no i musialabym sie klocic i wtedy juz pewnie wszyscy w aptece mieliby mnie za oszoloma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Witam bylam u ginekologa i przy zeyklym badaniu(bez usg ) stwierdzil ze piersi mialam powiekszone i bolesne przez to ze nie mialam jajeczkowania czy bez usg mogl to stwierdzic? Czy mam isc do innego lekarza pisze Marta0809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Tylko na podstawie usg moze stwierdzić czy byla owulacja. Lepiej.zmien lekarza,bo ten wy glada raczej na szamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
No wlasnie dziwne to dla mnie bylo ze tak mi powiedzial... przepisal mi jakies tabletki ktore sie bierze do antykoncepcji zeby woda sie w organizmie nie zatrzymywala a przrciez mowilam ze staram sie o dziecko to jakies prochy mi przepisuje eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
GoscSab bete mozesz zrobic o dowolnej godz. Jeżeli ci się udało to ma prawo ciebie pobolewac brzuch. Ja też miałam ból brzucha i pojawił mi się śluz w dniu spodziewanej @ ale nie przyszła ;) więc jak dalej jej nie ma a temp podwyższona to może być ciąża ;) Wiem, że łatwo powiedzieć ale staraj się martwić bo to w niczym nie pomoze ;) i oczywiście daj znać co pokaże beta lub kolejny test. A co do testów to mi ta 10 dała wynik bardzo blady po jakiś 30 min.. zresztą dużo dziewczyn narzeka na te 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
A mnie tak bardzo boli brzuch po tym badaniu eh i uplawy mam siostra mi kaze isc na bete ale eh nie wiem :( pomozcie mi zuklejka zna moja historie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Aguslawa,jaki to byl rodzaj sluzu w dniu @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Miałam taki inny biały wodnisty. A po owulacji miałam taki dziwny biały z większymi grudkami i od razu powiem że to nie infekcja. A przed spodziewana dwa dni miałam sucho jak to wcześniej też bywalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Dzis 18 dzien cyklu ;) Trochę tych staran było no zobaczymy co wyjdzie... Oby bylo ok ;) Bo maz juz chce wózek schować bo po co ma byc wyciagniety haha... ah ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Hej, kto zatestował...kto ma jakieś wieści? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Ja umieram tak mnie plecy bola masakra :( bede testowac za tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Lila26 trzymam kciuki ;) a jakieś inne objawy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
E dzis dopiero 19dc także nie bardzo i nie szukam ich narazie ;) na spokojnie podchodze do tego zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 widzę że będziemy testować razem:) ja teraz mam urlopik i odpoczywam sobie nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
goscmar no tak bo my podobne cykle mamy :) ciekawa jestem co nam wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Też jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Jakies przeczucia ? Obiawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki proszę powiedzcie co o tym myślicie. .. moje cykle są 32 dniowe. Dzisiaj jest 28 dc. I dzisiaj rano po wstanie na papierze zauważyłam trochę czerwonej krwi.korzystając z toalety godzinę później było już delikatnie brązowe. Teraz nie mam już nic. Od 24 dnia cyklu pobolewalo mnie podbrzusze do wczoraj. Dzisiaj nie odczuwam bólu. Jednak od 24 dc bolą mnie piersi. ..cały czas. Najbardziej jak je trochę scisne i gdy ściągam stanik. Od 24 dnią cyklu miałam podwyzszona temperaturę. ..zarowno pod pachą jak i w pochwie wahajaca się od 37.2 do 37,8. Do okresu jeszcze 5 dni. Dodam że w 10 oraz 20 dc kochałam się bez zabezpieczenia. Czy możliwa jest ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zrob po prostu test ? Skoro masz 32 dniowe cykle to za drugim razem kiedy sir kochalas mialas dni plodne a wtedy moglas zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×