Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość zukejka
GośćMar... a aaaaaaa Ale się cieszę....działaj działaj....trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
GośćMar trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
GośćMar trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Dzięki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Hej kobitki. Jak narazie małpa dalej nie przyszła. Dzisiaj spadek temp na 36,8. Od wczoraj zaczęły boleć piersi a zawsze miałam tak 10-7 dni przed okresem. Przeczytałam gdzieś żeby temp się nie sugorowac. Zwariuje do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Część dziewczyny ....ja również wszystkim życzę zapaczkowania w tym i sobie . Zmieniłam lekarza , wybieram się do niego w przyszłym tygodniu może on chociaż zaproponuje mi monitorowanie , bo tamten to tylko przepisuje .... przypisuje i kieruje mnie kółko na badania wydalam już fortunę a efektu jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Dobry ruch stokrotka ...oby coś ruszyło do przodu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Aguslawa....jutro testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Agusława wiem z doświadczenia że czekanie na 2 kreseczki tak właśnie wygląda najpierw szukasz objawów ciązy, potem się zastanawiasz ze może to na @.... miejmy nadzieje że tobie się uda trzymam kciuki oby @ nie przyszła i nie pojawiła się przez następne 9 m-cy :) i czekamy na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Coraz wiecej nas ;) super Dziś urodzila moja kolezanka , tak sie ciesze jej szczesciem ;) Niedługo my bedziemy na porodowkach zobaczycie ;) Bedzie pieknie Dajcie czadu i do dzieła ;) A kto testuje to trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Korci mnie żeby po pracy zrobić test, ale muszę wytrzymać do jutra. Staram się nienakrecac bo to zbyt piękne żeby tak od razu za pierwszym razem, ale ciężko mi to wychodzi :D Za was kobitki trzymam kciuki żeby każda się doczekała i to jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Agusława mam wiele koleżanek które po prostu ze swoimi mężami zadecydowały "no dobra w tym miesiącu zachodzimy w ciąże" i im się udało dlatego wszystkie się dziwią dlaczego mi od 10 m-cy się nie udaje... no ale niestety nie wszystkie mamy tak dobrze. Ja też nie podejrzewałam że tak będzie bo zdrowa jak ryba zawsze a tu masz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Hej dziewczyny. Jestem 11 dni po zastrzyku wywołującym pęknięcie pęcherzyka. Do @ jeszcze 5 dni. Zaczely mnie bolec piersi jak zwykle,no i boje sie,ze znowu sie nie udalo. Zastanawiam się czy mogę już teraz zrobić test? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamaria
Witam, jestem tu nowa. Mam prośbę o radę, zaczęłam dietę, chcę trochę schudnąć, mieliśmy w tym czasie zrobić sobie z mężem przerwę w staraniach, jednak ostatnio dwa razy "zbliżyliśmy" się bez zabezpieczenia(mąż prosił że nie lubi a przecież skoro przez 1,5 roku nie wyszło to ten raz też nie wyjdzie), wg komórkowej aplikacji byłam wtedy dwa dni przed dniami płodnymi i w pierwszym dniu, no ale mam bardzo nieregularne miesiączki więc tak w 100% nie wiem. Od paru dni mam wrażenie że moje piersi zwiększyły swój ciężar(objętość nie, tylko ciężar, na okres bolą mnie zawsze na tydzień przed a teraz jeszcze około dwa tygodnie), bo tego rano mam kłucia w podbrzuszu, dziwne odczucia żołądkowe( ni to mdłości ni zgaga) do tego miałam odruch wymiotny po zażyciu leku i jestem strasznie senna...czy to to nie nie to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
gość Sab zrobić możesz ale wynik i tak nie będzie wiarygodny chociaż niektórym dziewczyną już pokazuje się ta wyczekiwana kreseczka :) najlepiej poczekaj do @ będziesz pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
gośćmar, strasznie sie boję,ze znowu nie wyjdzie. TTak bardzo chciałabym ale dolegliwosci mam jak przed @. Jestem na bromergonie,clo,zastrzyk tez dostalam,acard kekarzr kazal brac na wypadek gdybym w tym cylku zaszla zeby byl lepszy przeplyw krwi. No mam juz dość :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Też biorę bromergon od marca cło nie brałam bo mój gin powiedział że narazie sprobujemy bez no i w poprzednim cyklu ovu była w tym wnioskujac z testów też biorę też luteine od 15 dc do pojawienia się@ tobie też lekarz powiedzial że pomimo zajścia w ciążę masz brać bromergon? I jaka masz dawkę dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Dziewczyny muszę wam się przyznać - jestem głupia :D nie wytrzymałam i kupiłam test. Dostałam jakiś dr Max lady Max czy jak on się tam zwie o czułości 10. No i go zrobiłam. Zauważyłam dosłownie cień cienia drugiej kreski strasznie blada. Mam wrażenie, że sobie uroilam :D i szczerze podchodzę do tego wyniku z wielkim dystansem. No nic jutro i tak test z rana, ale 25 bo czytałam ze one lepsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Aguslawa na milion procent ciąża.....ja miałam cień cienia w pierwszy dzień...na drugi luz lepiej było a dwa dni później mega gruba i wyraźna. Gratulacje...kochana....zobaczysz jutro rano...będą dwie krechy Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Oj kochana chciałabym w to wierzyć, ale po prostu wydaje mi się że wzrok płata mi figle :D ze po prostu chciałabym zobaczyć te dwie kreski to ze tak powiem na siłę ja zobaczyłam. Gdyby koleżanka mi przyszła z takim testem to bym kazała jej się w głowę puknac że urojaną chyba ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Aguslawa super ;) oby to jednak było to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Aguslawa super:) ale nie gratuluję jeszcze bo nie chce ci zapeszyc:) coś czuję że twoja noc będzie dzisiaj wyjątkowo długa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
goscmar,lekarz powiedzial,ze jak zajde,to mam natychmiast do niego dzwonic i wtedy powie co i jak z bromergonem. Wiem,ze moze nie powinnam,ale niestety nie wytrzymalam i zrobiłam dzis test,niestety negatywny,21dc i do @ jeszcze 5 dni. Niestety czyje,ze nic z tego ,brzuch boli, piersi tez :-( To juz dwa lata i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Goscmar,dawke bromergonu mam 1 tab. na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Oj żebyś wiedziała :D już przeczesuje internet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
GośćSab pomimo negatywnego testu głowa do gory, bo czytałam ze często przed @ wychodzą testy negatywne. Nawet potrafią być negatywne kilka dni po @. A co do objawów to niektóre myślą że zaraz okres przyjdzie bo zawsze miały takie same objawy a tu niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Aguslawa,obys miala racje. Gratuluję drugiej kreski! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Narazie nie ma czego ;) , bo jakoś nie wierzę w to coś zwane cieniem cienia. Jak się nie udało to kolejne staranka za 2mce albo i później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Aguslawa,wierze ,ze sie udalo! Ja nawet cienia nigdy nie zobaczlam. Daj znac jutro co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
gośćSab ja biorę 1/2 rano i 1/2 wieczorem, mój endokrynolog powiedział że do 12 tyg ciąży tylko zmniejszyć dawkę do 1/2 wieczorem jak dowiem się ze jestem w ciąży tylko stopniowo żeby prolaktyna nagle nie skoczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×