Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Madz_aM
Kochane moje, trochę się przerazilam tymi bólami, w piątek byłam u lekarza, gin nic nie widzi, tak więc dobrze, usg miałam dopochwowo i przez powłoki brzuszne, bóle mogą być owulacyjne, na wszelki wypadek mam zrobić badanie ogólne moczu, idę we wtorek. Zobaczymy. Już mnie co prawda nie boli, ale sprawdzimy. Pytałam też o jakieś badania, albo wspomaganie do zajścia, ale powiedział że jeszcze za wcześnie, jeśli do końca roku nie znajdę w ciąże, to zaczniemy badania. Jak u was po weekendzie, ja jesten strasznie zła, wczoraj piękny słoneczny deszcz a ja w pracy byłam 11-19, dzisiaj gdy mam wolną niedzielę przez cały dzień deszcz i burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Miało być słoneczny dzień ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
A u mnie ok wczoraj byliśmy we Wroclawiu w zoo pieknie tam a tak to leze i umieram tak mnie brzuch boli z tej@ ;/ porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 też mam bolesne @, ale już po woli się kończy i zaczynamy działania ;) fajnie by było jakbyśmy zaciążyły w tym samym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Gratulacje przytulas ;) ja juz sie doczekac nie moge polowkowego usg ! Moze wkoncu potwierdze plec mojego malenstwa :D choc juz nie takiego malego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas gratuluje synka. I super ze wszystko ok. Gosc any daj znac po połówkowym. Pewnie sie tez dowiesz kto siedzi w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Przytulas gratulacje, to dowód na to, że marzenia się spełniają :) Nie jestem ekspertem ale z tego co się na czytałam, wychodzi na to, że jednak testy owu chyba Cie troszkę oszukały i miałaś owulke w innym terminie bo chłopczyk to chyba przy natychmiastowym działaniu bo plemniki Y chyba krócej żyją, a może właśnie dzięki temu oszustwu się udało bo nie byłaś zestresowana, że to dziś :) Gość any a jak Ty się czujesz? maluszek daje Ci popalić? Dziewczyny troche wam nawet zazdroszę tej @ bo przynajmniej zaczynacie już nowy cykl. A ja jestem troche zaniepokojona a może nawet przerażona...dziś mój 17 dc i zauważyłam na papierze nitki krwi i taki różowy śluz wewnątrz tak jakby brudzenia delikatne przed @ no ale jak to możliwe.... Nie dość, że na monitoringu nie bylo owulki pozniej przez 3 dni kłuł mnie jajnik jak już się pogodziłam z tym, że cykl stracony to teraz to....ehh chyba mój organizm wywrócił się do góry nogami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki dziewczyny:):) strasznie sie ciesze i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i dzidzia zdrowa. Dostalam zdjecie z usg 4d bo na kazdej wizycie robi i takie zwykle i takie slodziutko wyszlo trzymal jedna raczke za glowka a lekarz zaczal sie smiac ze odpoczywa sobie:):) ja mam wizyte 21 sierpien i zapytam o to polowkowe chyba ze zrobi mi wlasnie na wizycie:). A ty Jagodka czujesz juz ruchy a ty gosc any??? Koncem wrzesnia zaczynqm kupowac wyprawke bede juz w 6 miesiacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas ruchy juz czuje gdzies od tygodnia. jak czasami kopnie to az sie wystrasze bo to tak z nienacka. Ty pewnie zaraz tez ruchy poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka to super:):) powiem ci ze tak jak sie poloze po jedzeniu to czasami poczuje takie lekkie jakby ktos mnie pukal ale czekam na takie wieksze kopniaczki:) mam nadzieje ze za niedlugo poczuje:) Ciekawe co u Amoniek nie odzywa sie:(. A wy macie juz imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas no własnie nie mam imienia jedno narazie co mi przychodzi do głowy to Julek czyli Julian ale jeszcze to nie jest pewniak na 100% a ty juz masz wybrane imie? No własnie Amoniek co tam u ciebie? Odezwij sie. Przytulas z tygodnia na tydzien bedziesz bardziej czuła kopniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Mam nadzieje Jagodka:) moj maz koniecznie chce Jasiu zeby byl mi sie podoba Franciszek i Mikolaj oraz Alan no ale chyba mu pozwole wybrac bo tak sie cieszy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Jagodka dam znac :D ale powiem wam dziewczyny tyje nie milosiernie juz 8 kg na plusie wywalilo mi brzuch :((( i taka ogolnie duza jestem... coraz ciezej mi sie ruszac czuje sie jak sloniatko... dzidzia czasem kopie ale delikatnie to bardzo mile kopniaki takie laskotanie od srodka puki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Część wszystkim , u mnie jeszcze 5 dni do testowania . Przytulanko było zgodnie z zaleceniami , była ładna owu , był zastrzyk więc jak nie teraz to już pewnie nigdy . Objawów zero na może kilka ale bardziej są podobne ddo @ . Gorące pozdrowienia dla wszystkich ciężarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Zukejka co u ciebie , ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Stokrotkaq brak objawów to też objaw :) Trzymam kciuki, musi się udać :) Widzę, że żadna z was nie spotkała się z czymś takim co mnie spotkało, troche spanikowałam bo mój różowy śluz przekształcił się w taki z krwią jakby pierwszy dzień plamień przed @ i byłam w szoku bo to 17 dc, ale ku mojemu zdziwnieniu po kilku godzinach ani śladu, czyściutko, teraz boli mnie brzuch jak na @, wczoraj temp 36,89 a dziś 36,61, co to mogło być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ja jutro szpital i czyszczenie. Jestem w pl. Smutno mi....bylabym juz w 10 tyg... :( ...i tak pewnie bede liczyć do lutego.... I w lutym tez mi bedzie smutno...wiadomo dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka wszystko sie ulozy zobaczysz wazne ze masz na kim polegac maz napewno cie wspiera i corki:) Nie smuc sie bedzie dobrze wiem ze to zadne pocieszenie bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji i nie chce byc ale chcialabym moc cie jakos pocieszyc. Trzymaj sie cieplutko kochana. Nam sie jednak udalo i bedziemy mieli synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Zukejka szybko wracaj do formy i proboj od nowa ! Nie poddawaj sie ! Trzymam kiucki za Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Zukejka, wiem co czujesz, mam to samo, z tym że u mnie na dniach byłby poród, termin miałam ma 18.08 więc ciąża byłaby mega zaawansowana, ale wiem ze nic nie dzieje się bez przyczyny. Choć nie rozumiem dlaczego taka rzecz musiała spotkać akurat mnie. Ściskam cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Zuzajka pamiętaj że takie chwilę dodają nam siły po to żeby moc przez życie iść z podniesioną głową . Ja naprzyklad w swoim życiu uciekłam w nocy w ciąży od kata który mnie bił , w ciąży zostałam sama . A teraz jestem najszczesliwsza na świecie , Gorące całusy trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Przepraszam miało być Zukejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Ja juz po@ takze zaczynamy starania od nowa heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Ja siedzę jak na szpilkach, chciałabym już testować a przecież jeszcze nie ma napewno dnia planowanej @. To znaczy wiecie o co chodzi po prostu chciałabym żeby już ten dzień był, żebym wiedziała. Pozostaje czekać 06.08 będzie 29dc w tym dniu chce testować, ale mój cykl ma czasem i 34 dni więc czekać czekać i jeszcze raz czekać ;) Brzuchatki a jak sobie radzicie z upalem, w ostatnich dniach co prawda mniejszy ale jednak. No i jak tam z dolegliwościami, jakieś was męczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 ja tez już 2 dni po @ dzisiaj jadę na pierwsze USG monitorujące owulacje(tak szybko bo mam cykle 26 dniowe), jestem ciekawa tego monitoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Goscmar może ten miesiac bedzie nasz ;) Damy rade czekam na dni płodne ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas gratulacje synalka.... jak pisala któraś te testy owulacyjne i prawa związane z tym kiedy na chłopaka a kiedy na dziewczynkę nijak sie maja do Twojego przypadku....natura rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ja po czyszczeniu. 4 godziny potwornych bóli :( Myślałam, ze umrę. Wczoraj najpierw wlozyli tabletkę poronna potem jak zaczelo sie krwawienie wzieli mnie na czyszczenie. Jak sie obudziłam to byla masakra....myślałam ze to sie nigdy nie skończy już Na szczęście to juz za mną. Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Zukejka trzymaj sie kochana ;(( dobrze ze to juz za Tobą ! Odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 jak już wcześniej pisałam czas do owulacji mija szybko najgorsze jest późniejsze czekanie :/ cały czas mam nadzieje :) bo jak nie uda mi się w tym cyklu mam mieć HSG robione :/ Zulejka trzymaj się mogę się tylko domyślać jaki to ból, mojego męża siostra stara się o dziecko już 4 lata w tym czasie poroniła 2 razy i widziałam jak to znosi, trzymaj się jesteśmy tu wszystkie z Tobą i dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×