Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gośćmar inofem nie jest na receptę to jest suplement diety dla kobiet wiem, że kobiety z PCOS pija 2x dziennie mi ginka mowila zeby raz dziennie bo PCO nie mam no i tak robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Stokrotkaq czekam na ciebie. Wierzę że jeszcze do końca roku, uda się każdej z nas. Bardzo wam tego życzę. Jeśli o mój szczęśliwy cykl chodzi to powiem wam że nawet mniej się przytulalismy niż zwykle. Naprawdę odpuściłam sobie. Jestem taka szczęśliwa, choć obawy, strach również mnie nie opuszczają. Za każdym razem w toalecie patrzę czy na papierze nie ma krwi. Nie chcę powtórki ze stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Madz_aM Kurcze ja tez stale zagladam i patrze czy nie mam szybciej okresu..zagniezdzenia tez wypatrywalam i ani sladu. W 1-ej ciazy mialam malusia kropelke krwi przy implantacji (tylko ja wtedy jeszcze nie wiedzialam co i jak ) malutka jak lepek od szpilki tylko to pamietam..Ale pozniej dostalam okresu wiec o niczym nie myslalam. Nawet o tym czy doszlo do zaplodnienia Bo jak sie okazuje mialam owulacje w pierwszych dniach po @. Teraz wszystko jest inne Bo 5 lat bralam tabletki , jedyne co dostrzeglam to to, ze byla owulacja w polowie- a to juz jakis plus Bo duzo kobiet przez dlugo jej nie ma. Zastanawia mnie tez czy maz celnie trafil gola :) no ale wszystko sie okaze. Dobija mnie to czekanie :( mam nadzieje ze okres jakby mial byc to ze bedzie Po 28 dniach,no Bo skad ta owulka w polowie-.. kurcze juz nic nie wiem Czy ktoras z Was brala tabletki tak jak ja ? Uregulowalo sie od razu czy w 1ym miesiacu Po odstawieniu okres byl Po dluzszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Ahha Madz_am sorki ja nie w temacie ..pogubilam sie. Ty sie boisz zeby nie stracic malenstwa a ja patrze zeby okresu nie bylo. Bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego u mnie po skoku temperatury czyli po domniemanej owulacji dzien przed spadkiem temp jest widoczny skok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
dziewczyny jak myślicie jak mięło 7 dni od owulacje powinny być już jakieś objawy??? Bo u mnie nic :( znowu tracę nadzieje chociaż do@ jeszcze 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Goscmar jak pisalam ci wczesniej ja nie mialam zadnych objawow do konca nawet owulacja nie wiem juz teraz kiedy byla bo wtedy co mi pokazywalo niby na testach owu ze jest to nic nie bylo bo mojego meza nie bylo a wtedy co pokazywalo ze jej nie ma to wtedy byly przytulanki i bedzie synus wiec musielismy strzelic w sama owu a testy klamaly. Wiec nie stresuj sie bo ja dzien przed @ zrobilam test tak z glupia i wyszly 2 kreski ale jedna bledsza i to bylo po poludniu trzymam kcouki za was kochane:) ja juz 18 tydzien zaczelam 2 dni temu czyli 5 miesiac prawie sie zaczal:) wizytka za 9 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
przytulas , jak ten czas leci niedawno nam oświadczyłaś wesołą nowinę a tu już 5 miesiąc zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No:) od 18 tygodnia do 22 to 5 miesiac:) tylko kurcze bobas cos sie poprzekrecal bo ostatnio czulam jak kopie leciutko a od wczoraj nic nie czuje albo moze sie wierci jak spie. Mam nadzieje ze wszystko ok i za niedlugo zacznie tance w brzuszku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
to całkiem możliwe że wierci się jak śpisz z tego co wiem to właśnie jak kobieta się uspokoi to dziecko się wierci :0 tak przynajmniej było u mojej siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka co tam u cb??? Gosc any a u cb jak tam?? Kurcze juz tak czulam codziennie takie pukania z brzuszka i od 2dni spokoj martwie sie ale to chyba normalne jeszcze ma czas kopac 2 dni temu zaczelam 18 tydzien i myslalam ze juz bedzie coraz mocniej kopal i dawal znac ze,tam jest:) a tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Goscmar mam nadzieje ze za niedlugo sie zaczna kopniaczki:) a tobie zycze 2kresek i innym starajacym sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Gosc Mozliwe ze jak skacze to jest prawdopodobienstwo ciazy :) trzymam kciuki Goscmar zycze Ci upragnionej ciazy..ja Sama jestem w kropce..w pierwszej ciazy nic nie mialam na samiuskim poczatku i dowiedzialam sie dopiero w 6 tyg. i ogolem gdyby nie test to bym nie wiedziala..hm ciezka sprawa bo na prawde kazda z nas przechodzi to indywidualnie!! Ale wiem jak jest doszukujemy sie objawow i takie tam..ja z kolei jakies objawy mam ale moga byc i na okres i moze nawet od tego ze odstawilam anty :( ogolnie jestem zalamana i we wtorek mam testowac. .i boje sie jak nie wiem co!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
gośćNati wiem co czujesz ja ten strach mam od roku i to oczekiwanie aż dzień@ nadejdzie..Jak myślicie jak owulacje miałam w 8 dc to muszę czekać do dnia @ czy mogę testować wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati dopóki nie ma okresu piłka w grze więc głowa do góry a nie jakieś załamki :) ! Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Dzieki Madia kochana jestes :) Goscmar jestesmy na tej samej drodze ...ja dzis z ciekawosci testowalam Ale mi nic nie wyszlo..wpatrywalam sie jak jebnie...a hehhe to widzialam pzezroczysty cien cienia w ktorym miala byc kreska Ale wiecie nasza wyobraznia jest taka-niestety :P czekam do wtorku a jak nie to dupa i czekam za miesiaczka. Zastanawiaja mnie jajniki ,stale czuje w obydwoch takie lekkie pobolewanie jak na okres.. Bosssse Kochana pomocy ahhaha. Milego dnia dla Was WSZYSTKICH !!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Stokrotkaq ja brałam anty 2 lata, później przerwa i urodziłam syna, odrazu anty przez 4,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Witam dziewczyny u mnie wszywtko okej bylam u gina przed wczoraj mowi ze wszystko jest dobrze tylko ze mam spora nadzerke jak na nierodke... pecherzyk z prawego jajmika ma juz 1cm ;) wiec mowi ze jak na 8 dzien cyklu to duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Heeej dziewczynki :) ja juz po polowkowym chlopak potwierdzony na 100% :) mamy juz 0.5 kilo i mierzymy ok 25 cm :D maly kopie masakrycznie nie raz cala noc ze spac nie moge... brzuchol urosl i jest coraz ciężej :) przytulas ja dopiero ok 20 tc cos tam czulam takze jak juz poczujesz to bedzie ci brakowac spokojnych nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki gosc any troszke sie uspokoilam bo dzis cos troszke popukal zapytam za tydzien w niedziele mam wizyte o te ruchy dla swietego spokoju. Ale mam nadzieje ze do wizyty beda czestrze chociaz te pukania:) a ty juz ktory tydzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Czy owulacja moze sie przesunąć? Zawsze miałam cykl 28 dni z kalendarza zawsze wynika ze mam owulacje w połowie cyklu a zawsze jajnik tak okropnie boli dzień po... Wczoraj niby miałam owulacje a dziś z lozka nie potrafię wstać bo tak boli ten jajnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Dodam ze obserwuje to już któryś miesiąc z kolei i zawsze boli z lewej strony dziś po.... No chyba ze to jest właśnie dzień owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Lila 26 , nie gdybaj tylko działaj . Trzymam kciuki . Ja jestem teraz stymulowana lametta i w środę idę do gina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 myślę że może się przesunąć, mi w tamtym miesiącu z testów ovu wyszło ze była 11 dc a po monitoringu 8 dc więc sama widzisz, działaj dzialaj :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Lila26 mnie tez sie wydaje,ze moze sie przesunac!!! Mialam kolezanke z takim problemem.. Pomysl ze ja tak z 10lat temu czulam bardzo owulacje za kazdym jednym razem,tylko ze jeszcze wtedy bylam mloda i nie myslalam o dziecku, ale byla wyczuwalna zawsze w 14 i 15 dniu- sugerowalam sie wlasnie silnymi bolami w dole. Teraz za to odczuwam bol podbrzusza i plus okropny bol jajnikami prawego. Co lepsze jak je wymacam te jajniki poprzes skore to ten prawy jest b.duzy a ten lewy taki jak zawsze. kiedys mi lekarz mowil, ze jajnik ktory staje sie duzo wiekszy w czasie owulacji to znaczy ze to niego bylo jajeczkowanie. W sumie niby sie zgadza bo ten Moj jajniki jest nadal powiekszony.Ale czy to prawda...... Ogolem jestem 2dni przed okresem i nie mam teraz zadnych objawow procz takiego pikania od czasu do czasu w jajniorach. Temperatura byla w tym tyg : 36.8 36.9 no a teraz od 3dni utrzymuje sie 37.0 kurde mam nadzieje ze to to, co mysle hehe. Juz blizej jak dalej do godziny 0 :P a co u Was? Ktoras testowala? Milego dnia kochane Moje :D :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
No dziewczyny działam działam tu nie chodzi o gdybanie tylko po prostu boli mnie ten jajnik bardzo mocno normalnie chodzic nie umiem... Porażka ... może faktycznie to ta owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 mozliwe ze sie przesunela u mnie tak to wygladalo tylko ja nie mialam takich boli owulacyjnych czasami wogole nie czulam i dlatego kupilam te testy owu zeby sprawdzac a i tak jakos mi dziwnie pokazaly sama wiesz :) takze do roboty kochana :) ale znowu jak tak cie bardzo boli to sama ochote odbiera wspolczuje ci ze tak strasznie cie boli. Moj szkrabek wczoraj pofikal troszke w brzuszku jak zakaszlalam to tak jakby slyszal to i wtedy szturchal:) wizytke mam za rowne 7dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
To na pewno owulacja jesli cie to pocieszy :) mnie wlasnie bolal jajnik (prawy) i jak siadalam z pupa na kanape to bardzo, bardzo nisko w dole brzucha czulam tez bol. Takie mocne bole czulam przez 3 dni, potem siie bol zmniejszyl. Czasami tak jak przytulas pisze testy nic nie wykryja, a jezeli czujesz bol to naa pewno jest to owulka!!!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Lila 26 w moim przypadku cholernie bolal mnie prawy i to wlasnie z niego byla owulka, u ciebie moze to byc z lewego. 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
A co tu tak cichutko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×