Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Lila26
Wszystkie sie starają haha ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Ja pitole to duzo ahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Hehe któras testuje ? Ja dopiero 17dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 u mnie 18 dc ale 10 dni po owulacji i nie wiem, jak myślicie zaryzykować jutro i zrobić test? Tak mnie korci jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dzis 33dc ale boje sie robic test bo moze mi sie spoznic 2dni. Dostalam krostek na twarzy. Piersi nie bola więc chyba znoeu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Gosc a ile dniowe masz cykle? Goscmar nie jestem pewna czy wyjdzie tak wczesnie ale mozesz próbować jesli cie korci ja znajac zycie bym nie wytrzymala i robila ahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj 33 ale raz mialam 36 wiec jeszcze może być różnie tym bardziej ze objawow brak. Mialam tylko wiecej slyzu przez ostatnie dni ale podobno tak jest pod koniec cyklu. Temp 36.7 pewnie jutro spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 zobaczymy jutro co dzień przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila oczywiście, że owulacja może się przesunąc :) Gośc ja też bym nie wytrzymała, kiedy testujesz? Stokrotkaq ta lametta to coś w stylu clo? Dlaczego gin zmienił Ci stymulant? Z tego co pamietam pęcherzyki Ci rosły więc reagowałaś, czy to ze względu na endometrium? Ja dziś 2 dzień na clo i sama nie wiem co zrobić bo moja ginka na urlopie czy umówić się na monitoring do kogoś innego czy odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
madia zmieniłam lekarza a on zwrócił uwagę że endo mam bardzo cienkie i powiedział że to jest sprawka clo i teraz musimy to naprawić i stąd lametta czytałam dużo o tym leku i o skutkach ubocznych wczoraj wieczorem bardzo źle się czułam wymioty , ból głowy i uderzenia gorąca jeżeli dzisiaj się to powtórzy to przestanę go brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris81
cześć dziewczyny ..mogę dołączyć? staram się o bobasa od kwietnia i co miesiąc próbuję przetrwać czas od owulacji do @. Tragedia. Obecnie jestem w 18dc i żadnych objawów. Owulacja była jakoś 12-13dc (śluz) ale nie jestem pewna bo ostatni cykl mialam 27 dni a przez ostatnich kilka lat jak w zegarku 31. Nie liczę za bardzo na ten cykl bo za mało się staraliśmy ze względu na rozjazdy :( chyba że jakiś cud a żołnierzyki mega sprawne :) Dziewczyny a testujecie też owulacyjnymi? Macie jakąś zasadę co do tostowania? no najwcześniej 10 dni po stosunku? Czekanie mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulacja moze byc kilka dni po sluzie ciezko to potwierdzic bez monitoringu czasami decyduja godziny. Wiem jak ciezkie jedt czekanie bo ja mam juz tak 8 miesiąc...cierpliwosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotkaq to rzeczywiście nieciekawie, mi moja ginka też coś wspominała, że zmienimy stymulant bo w pierwszym cyklu po clo pecherzyk 23 mm a w drugim nie było no ale mam brac jeszcze ten cykl i zobaczymy. Tak myślę, że jednak zapisze się na ten monitoring do kogoś innego, żebym wiedziała czy to clo działa czy faktycznie jest potrzeba zmiany. A po clo normalnie sie czułaś? Bo ja po clo nie mam żadnych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
madia bezpośrednio po zażyciu clo nic mi nie było ale teraz włosy wypadają mi garściami i wiem ze to też mogą być skutki uboczne stymulatorów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
paris81 fajnie że do nas dołączyłaś ale co nie jest łatwe musisz być cierpliwa , bo jak wie już większość z nas wszystkie objawy pasują do ciąży . Ale oczywiście powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Przytulas ja 23 tc i maly juz mocno kopie :) bedzie pilkarz po tatusiu chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego u mnie tak jest ze: temp wzrasta po owulacji-to normalne ale czemu dziem przed spadkiem na okres jeszcze rosnie. Wczoraj mialam 36.7 a dzis 36.85. Co wy o tym sadzicie? Najprawdopodobniej jutro spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gosc any to miesiac roznicy prawie mamy ja bede miala 19 tydzien czuje malego ale lekko. Chociaz czasami powiem ci mam dziwne uczucie kolo pepka tak jakby mocniej kopnal a mi sie wydaje jakby prad przeszedl i nie wiem. Wizytka w niedziele wiec popytam lekarza mam nadzieje ze tez za niedlugo bede czula kopniaczki malego moj tez jesli odziedziczy po tatusiu to pilkarstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
U mnie 12 dzień po owulacji zaryzykowalam i zrobiłam test i niestety negatywny :( ale mam nadzieję że jeszcze coś się zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Gośćmar może jeszcze cos sie zmieni zobaczymy nie poddawaj sie ;) uda nam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmar a kiedy powinnaś mieć okres? może faktycznie jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Okres powinnam dostać za 8 dni... Lila26 mam nadzieję że się coś zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze kupę czasu także głowa do góry :) Trzymam kciuki, żeby kreseczka się rozmnożyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
madia wiem że kupę czasu , ale z drugiej strony to 12 dni po owulacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis moj 35dc zrobilam test i jedna kreska zostaje oczekiwanie na@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
gość Mati a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Goscmar głowa do góry ;) mi testy wychodziły negatywne przed @ Pozytywny wyszedł dopiero dwa dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Goscmar głowa do góry ;) i mi wszystkie wychodziły negatywnie przed terminem @ Dopiero 2 dni po był pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Czesc dziewczyny jaa mam dzis 29 dc a @jak nie ma tak nie ma :) W 22,24,25,26 dc testowalam ale nic nie wyszlo. Dzis mial byc okres ale go nie ma.....mam ciagle te same bole jak wtedy po owu,ciagnie w korzonkach i promieniuje az do nerek...Nie mowiac o dole krzyza ze schylac sie niekiedy nie moge. Chcialam dzis testowac,ale maz w domu...jutro rano zatestuje to dam wam znac,ale nie wydaje mi siie zebym byla..... wszystko w rekach Boga. Ahha czuje niekiedy mokro i mysle ze to okres,ale to tylko sluz ;) tak podobnie jak w 1-ej ciazy. Zobaczymy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×