Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Lila26
Ja w pierwszej ciazy przytylam 15kilo , dalej bola mnie piersi a dopiero 23dc za wczesnie na testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lila, ja też mam 23 dc i bolące piersi. Di tego sporadycznie brzuch pobolewa i prawy jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lila, kiedy testujesz? Bo mnie bardzo korci ale powiedziałam sobie że na betę pójdę w czwartek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Hej dziewczynki :) Lila cała nadzieja na sierpniowe dobre nowiny w Tobie trzymam kciuki :) Przytulas super, że maluszek zdrowo rośnie :) Gość Nati też zawsze przez te plamienia mam problem z określeniem 1 dc ale moja ginka powiedziała, żeby liczyć od momentu jak popłynie krew. Ja jutro ide na monitoring zobaczymy co tam się dzieje. Dziwczyny mam do was pytanie bo w tym miesiącu wzięłam się ostro za mierzenie temp tzn wcześniej też mierzyłam ale niesystematycznie i mam głupie pytanie...skok oznacza owulke i ile taki skok trwa? i czy pęcherzyk zaczyna rosnąć dopiero jak jest skok czy rośnie sobie wcześniej a skok zwiastuje pęknięcie? Bo póki co jedyne czego jestem pewna odnośnie temp to, że jak jest spory spadek to @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Gosc dopiero mam 24dc wiec jeszcze nie testuje bo chyba jak nawet sie udało to test nie pokaże... Mam jeszcze 4 dni do @ wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
_madia_ a ktory dzien cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie, nie jest to kolejne typu czy jestem w ciazy ! Chodzi mi czy ktoras z Was tak miala, cykle mam 28 dniowe ale miesiaczki nie bylo przyszla dzien pozniej znaczy myslalam ze to miesiaczka a to byly plamienia caly pierwszy dzien moglam chodzic na jednej podpasce drugiego wystarczyla jedna wkladka a trzeci dzien czysto, doddam jeszcze ze temp pierwszego dnia spadla do 36.6 drugiego 36.9 a dzisiaj kiedy jest czysto znow spadla do 36.6 . Okolo 24 dc bardzo swedzila mnie pochwa a w dniu kiedy mialam dostac miesiaczke obudzilam sie z bolacym gardlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Gość a robiłaś test? może z powodu infekcji pochwy miałaś plemienia, ja bym zrobiła test bo jeśli jesteś w ciąży trzeba zacząć działać przeciwko Boliwii gardła żeby w coś więcej się nie rozwinelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 u mnie @ wczoraj się rozkrecila :( więc trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testu nie robilam bo boje sie kolejnego rozczarowania ale zawsze na miesiaczke mam zylki na piersiach dzisiaj jest ich bardzo duzo i co jakis czas odzywa sie prawy jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
goscmar no to przykro mi ;(ja pewnie tez dostane no zobaczymy narazie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Zachodzcie,zachodzcie co podeslecie troche pozytywnych fluidkow !!!!!! Hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Dziewczyny melduje się po pierwszym dniu w pracy po urlopie. Tragedia, czuje się koszmarnie, zapachy w pracy doprowadzaly mnie do silnych mdłości, z trudem udało mi się nie wymiotowac. Trochę się udzwigalam, pomimo że z wielu rzeczy udało mi się wymiksowac, to niektóre musiałam robić. Trochę pobolewa mnie brzuch, gin mam dopiero 31 sierpnia, ale chyba odwiedzę go już w tą środę i zarzadam zwolnienia. Jutro muszę jakoś przetrwać popołudniowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
25 dc a test wyszedl negatywny no niestety zrobilam bo maz wczoraj kupil i test mnie kusil no ale czekam dalej na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 jeszcze masz trochę czasu wiem że zobaczenie 1 kreseczki jest przygnębiające ale z tylu głowy jest jeszcze nadzieja :) trzymam za Ciebie kciuki:) Madz_aM idź do lekarza i załatw zwolnienie bo nie ma co ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Goscmar też uważam że nie ma co ryzykować, ale dla lekarza to tylko moje gadanie. Powiem wam że jutro już nie wyjdę z gabinetu bez zwolnienia. Denerwuje mnie to, mam wrażenie że on czeka na kasę. Szału dostać można. Prace mam w lodówkach, wczoraj byłam w bluzie i polara na wierzchu jeszcze miałam. Dzisiaj niestety wstałam z katarem i bolacym gardłem, przeziebiona na Maxa. Jeśli chodzi o negatywny test, to ja też jak testowalam w piątek to był negatywny, a w niedziele już wyszedł pozytywny. Nie ma jeszcze co załamywać rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Nie zalamuje sie ja raczej podchodze do tego na luzie bo to dopiero 4 czy 5miesiąc starań tylko dziwi mnie to ze dwa lata temu tak szybko zaszlam pierwszy cykl i juz a teraz nic nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Lila miałam to samo, pierwsza ciąża za pierwszym razem. A teraz trochę nam zajęło to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Cos cZuje ze @ przyjdzie bo znowu mi badziewia wyskauja na twarzy... Wczoraj bylam na trampolinach i po paru minutach tak mnie brzuch bolal mowie no to super @nadchodzi haha no ale co zrobię takie zycie. Czekam na nia a zeby znów moc zaczac sie starac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Lila pozytyw taki ze staranie to bardzo przyjemna czynność. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lila , nie powiedziane że @ przyjdzie ;) trzymam kciuki za ciebie i za siebie , bo chyba mamy ten sam dc. ja jutro na betę idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Gość u mnie 26 dc Madz no tak właśnie to jest fajne haha ;p Wiec trzeba korzystać ;) Brzuch mnie juz lekko pobolewa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Udało się u lekarza, dostałam l4. Kazał wypoczywać. Na usg można było już zobaczyć akcje serca. Strasznie szczęśliwa jestem. W końcu mogę odetchnąć z ulga, choć obawy i strach dalej są. Kolejna wizyta 21 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Madz to super to teraz odpoczywaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Przyszla @ ale bardzo dziwnie bo zawsze mialam 28 dc a w tym miesiącu przysZła dwa dni wcześniej i jak tu liczyc teraz cykle i dni plodne eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Lila nie licz ich wcale. Mi to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila 26 może miałaś owulacje szybciej tak jak ja u mnie@ przyszła 4 dni wcześniej w tym cyklu też nie liczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 może miałaś owulacje szybciej tak jak ja u mnie@ przyszła 3 dni wcześniej i właśnie się dzisiaj skończyła:) a miałam już taka nadzieję że tobie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Dziewczyny predzej czy pozniej i my bedziemy mialy nasze fasolki :* Milego dnia wam zycze kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×