Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Madz_aM
Dziewczyny już nie wiem co mam myśleć. Byłam dzisiaj u lekarza, ciąża 5 tydzien wszystko jest dobrze. Bardzo się cieszę, za 2 tygodnie mam następna wizytę. Ale teraz moje wątpliwości, nie jestem osobą leniwa, która miga się od pracy ale po tym jak poronilam w styczniu, boję się teraz pracować, tym bardziej że zmieniłam dział i moja praca jest trochę cięższa, 8 godzin stania na nogach, w lodówkach. Kiedy zapytalam lekarza o to czy nie powinnam pójść na l4 ponieważ boję się że poronie znowu. Ten zaczął się śmiać, powiedział że nie widzi wskazań do zwolnienia. Dziewczyny boję się że znowu będzie to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Madz_Am to normalne ze sie boisz i owszem 8 godzin to dlugo....w razie co bedziesz pracowala z malymi przerwami..Nie nadwyrezaj sie,bo ja pamietam jakk w 1ej ciazy szlam Po schodach na 2 Pietro to bole mialam i to dosc mocne ,zwlaszcza na poczatku!! Kontroluj sie w razie co czy nie ma krwi. I bedzie ok :) Dziewczyny a powiedzciie mi ja mam 29 dc , test negatywny, okresu brak za to bole jak skurw.. w dole brzucha i w pachwinach. Owulacja byla 3-4 sierpnia...Moze to jeszcze wczesnie a moze faktycznie ciazy nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Madz_am przecież chyba zwolnienie należy się od pierwszych dni ciąży więc nie wiem czemu lekarz nie chciał wypisać, ja jak tylko dowiem się ze jestem w ciąży to idę na zwolnienie Ale przy mojej pracy to chyba wskazane:) a co do testowania to czekam do @ nie będę wcześniej ryzykować już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
A ja miesiaczke mialam mniec wczoraj........ I co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
gość Mati to betę zrób jak testy nie wychodzą a chcesz być pewna. . . Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
No wlasnie skocze na bete. Tak bedzie najpewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Nie umiem kochać sie z mężem... No taki ból jajnika , brzucha , kłucie i wgl nie wiem o co chodzi a jestem juz po dniach plodnych masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Goscmar a jeśli można wiedzieć to na czym polega twoja praca.? Ja pracuje w sklepie, a konkretnie w hipermarkecie, czasem mam całą paletę towaru, muszę go rozładować na półki i do lady, oraz do szafek z zapasem. Jeśli chodzi o kontrolowanie bielizny, czy nie ma na niej krwi to ciężko, mam tylko 15 min przerwy. Nie mogę biegać ciągle do toalety. Szczerze powiem ze jestem rozczarowana, zła, smutna, zawiedziona, a przede wszystkim strasznie się boję. Miałam nadzieję na spokojny czas, że będę mogła skupić się na ciąży. Teraz w strachu będę Czekać na kolejną wizytę, 31 sierpnia. Będzie to 7 tc, postanowiłam że nie dam się zbyć i zarzadam zwolnienia. Póki co mam dalej brać kwas foliowy i luteine 2 razy na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Lila26 powiem Ci ze ja teraz w Szczęśliwym cyklu, po owulacji miałam bardzo silny ból Podbrzusza i jajników. Sexs wgl nie wchodził w grę bo miałam wrażenie jakby miało mnie zaraz rozerwać. Trwało to 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Moze to to o cZym myślę... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Madz_aM Ja jestem pielęgniarką pracuje na Szpitalnym oddziale Ratunkowym i również jest to dzwiganie różne wirusy i baktetie, chodzenie do pracowni rtg ale w twoim przypadku jak już raz poronilas to ja zmusilabym go do zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Madz_Am to faktycznie ciezka praca, a powiedzialas ,ze jestes w ciazy?? Moze z paleta ktos cii pomoze a ty bys wykladala lekki towar...zreszta idz na zwolnienie jak sie boisz nie ma co ryzykowac zycia dzieciatka dla pracy. ja pierwsza mialam ciezka ciaze i czesto mialam bole nawet od chodzenia i tak wyladowalam w szpitalu w 6 miesiacu i mialam akcje porodowa..Ale to juz inna historia :( Lila 26 ja mialam w tym cyklu tak samo jak ty w dzien owulacji b.silne bole i w sumie az do teraz i powiem ci szczerze ze ja tez mowilam mezowi zeby robil powoli Bo mnie tak lupalo w tych jajnikach...i tak az do teraz. Po okresie mialam temp. 36.3-36.4 w owulacje mialam 36.6 a teraz juz z dobry tydzien mam 37.0 takze bede szla na bete Bo jajniki bola cholernie i czuje mokrutko jak w pierwszej ciazy. Wiesz moze jednak ci sie udalo.trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Byłam u drugiego lekarza, u niego zostanę on będzie prowadził moja ciąże. Póki co do niedzieli mam urlop. Mój lekarz gdy usłyszał gdzie pracuje odradzil mi informowanie o moim stanie bo jeszcze wcześnie. Kazał się Oszczędzać jak to we wczesnej ciazy. Paradoks jakiś. W pracy na całe szczęście mam popołudniowe zmiany, więc ominie mnie szykownie działu, a nawet jeśli to powiem ze nie mogę. Przed wizytą mam 2 ranki, ich się boję. 31 sierpnia już nie pozwolę na zbywanie, skoro potrzebuje luteine na podtrzymanie, to znaczy że jest ryzyko. Jestem wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Dobrze pamietam czy do 3 miesiaca nic sie nie mowi?? Nie dziwie ci sie ze jestes wsciekla-tez bym byla tym bardziej,ze podtrzymujesz ta ciaze!!!!!! Jezeli jestes religijna to pros moze o to, aby bylo dobrze. Ja tam zawsze sie modle i jakos pomaga. Glowka do gory i nie stresuj sie,musi byc dobrze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Mam wrażenie że ta ciąża to dar od Boga i to dosłownie. Ostatnio nie miałam czasu na kościół, chodziłam tylko raz w roku poświęcić jajka, w końcu powiedziałam dość. Czułam że tego potrzebuje, w połowie lipca, w trakcie @ poszłam do kościoła w niedzielę, modlilam się do Boga aby pozwolił mi ponownie zostać mamą, i proszę bardzo. JEST!!! Dla niektórych to mogą być brednie ale ja wiem ze Bóg czuwa nad nami wszystkimi i słucha naszych próśb. Właśnie też dużo czytałam że do 12 tc można zwolnić kobietę w ciąży, po 12 tc nie ma takiego prawa. Chociaż ja myślałam że w ciąży pod ochroną jest się od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Madz_aM też tak myślałam, jestem zdziwiona, gdzie takie informacje wyczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Ja pamietam,ze do trzeciego miesiaca nic sie nie mowi...ale moze sie myle....tak masz racje Bog nas zawsze wysluchuje!!!!!ciesze sie,ze ci sie udalo!!! Mi kiedys tez sie uda... Dostalam wczoraj "niby okres" prawie go nie ma..jest pare niteczek w zabarwionym sluzie. .wczoraj bylam zalamana ale chu...jest nowy cykl i nowe szanse i takk jak mowisz ...Bog mnie tez predzej czy pozniej wynagrodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Goscmar najpierw lekarz mi powiedział że co innego jak jest skończony 12 tc wtedy napewno nie mogą zwolnić. Później na necie kilka artykułów czytałam, faktycznie muszą być do zwolnienia powody ale wiecie dla chcącego nic trudnego. Ja jestem już tym wszystkim skolowana, nic mi nie zostaje jak czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Ale mnie bola piersi jak nigdy serio... No ciekawa jestem , dopiero 21dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 chociaż masz jakieś objawy może Tobie się uda w tym miesiacu:), ja zero objawów :( a do @ 5 dni zostało pozostaje tylko czekać. Madz_aM no to faktycznie nie ciekawie. Tylko dla mnie to chore bo ty podstawy do L4 masz bo już jedna ciążę stracilas to nie wiem nad czym on się zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Normalnie tragedia taki bol piersi... nigdy przenigdy przed @mnie nie bolaly a jeszcze tydzien do @ , szkoda ze testy tak szybko nie wychodzą... bo ja na silownie chodze na bieznie i wgl i wolalabym wiedziec czy sie udalo czy nie a zeby trochę zwolnic tempo i przestac chodzić ale ten tydzień bedzie spokojny i zrobie test Dzis 22dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmar - dziwne te twoje cykle - piwrwsza faza 8 dni a druga 20 . Pierwszy raz coś takiego widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
gość sama nie wiem niby hormony są Oki prolaktyna wyregulowana owulacja była nie wiem, może w tym cyklu@ szybciej przyjdzie :( bo wydaje mi się ze nie wyszło znów w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta93
Ja tez mialam tak dwa miesiace caly cykl duze piersi zylki bole podbrzusza ale nie bylam w ciazy lekarz jeden mi powiedzial ze to przez brak owulacji woda mi sie zatrzymala a drugi lekarz powiedzial ze noe mogl mi twgo stwierdzic bez usg a w tym muesiacu mam za 10 dni @ a poersi male miekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
U mnie zaczęły się już brunatne plemienia więc czekam na@ :( a miała przyjść za 4 dni ale chociaż zacznę szybciej starania:) mam takiego doła jak nie wiem co:( Lila trzymam za Ciebie kciuki moze chociaż tobie się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Goscmar dziekuje ale jeszcze tydzien do @wiec znajac zycie przyjdzie... ale nie ma co liczyc trzeba dzialac ;) przyjemność najważniejsza a bedzie co bedzie ;) czyli bedzie dobrze ! :) zajdziemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja po wizycie i po polowkowym wszystko wpozadku akurat synus spal wiec wszystko pomierzone:) wazy juz 360g i mierzy calutki 20cm:) kolejna wizytka 14wrzesien:) przytylam 2 kg i tak sama nie wiem czy to nie za duzo? Od poczatku mam na plusie 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Dziewczyny u mnie miesiaczka rozkrecila sie na Dobre,czyli staranka na nowo. Milej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Przytulas chcialabym tak tyc powolusiu jak ty Bo w pierwszej ciazy to walnelam grubo 20 kilo i dobrze ze rodzilam szybciej Bo jak tak bym chodzila jeszcze to bym pewnie z kolejne 3-5 kilo machnela hhee. Ciesze sie,ze synus ma sie dobrze. A powiedzciie mi jakk sie liczy cykl? Mam te niteczki zaliczyc do 1go dnia cyklu czy liczyc od normalne miesiaczki? Milej niedzieli buziaki i pzdr Was goraco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×