Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Bajkaaaa
justa912 a pozwolę sobie zapytać twój mąż robił sobie badania? Bo może się okazać że nie u ciebie leży problem ja mojemu kupiłam za radą gin androvit witaminy które coś tam polepszaja jakość nasienia a że nie są mega drogie to czemu nie spróbować :-) ja w ostatnim roku przeszłam dużo stresu no inaczej mówiąc życie nauczyło mnie że nic nigdy nie jest dane na zawsze więc mimo tego iż doluje się jednego dnia że nie mogę zajść w Ciążę to drugiego dnia myślę że kurcze moje mega problemy uspokoily się i prawdę mówiąc wolałabym nigdy nie mieć dzieci ale żeby tamte problemy nie wróciły ahhh tak wam powiem że dzień zapowiadał się mega źle a w sumie skończył się pozytywnie i jakoś tak lepiej patrzę ma cały problem z ciążą:-) oby mi to Pozytywne nastawienie zostało ma długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Mój mąż nie robił jeszcze badań... jak byłam u dwóch już lekarek to obie nie chciały dac skierowań na diagnostykę ani mi ani mężowi. Za wcześnie. Ponoć 4 miesiące dla lekarza to nic.... dla mnie niestety nie:( starać się i starać...Takie mam zalecenia. Jak nie wyjdzie za pół roku to wtedy przyjść na wizytę. Zobaczymy co z tym polipem czy jest czy go nie ma. Szkoda ze tak wyglada stosunek lekarzy. Chciałam jakieś badania na hormony zrobic bo np. Od kilku cykli bolą mnie piersi juz od owulacji praktycznie do okresu... wcześniej było tak tydzień przed menstruacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: dziewczyny nie ma co szukac problemu u siebie badz partnera odrazu... ja w 1 ciaze zawsze w 1 miesiacu po odstawieniu tabletek teraz pare miesiecy staran i nic takze jak widac na wszystko przyjdzie pora trzeba cierpliwosci;) bajka widze ze naprawde los niebyl dla Ciebie laskaw ze piszesz takie rzeczy ale pamietaj nisszczescia chodza parami i odwrotnie wiec skoro teraz jest ok w innych sprawach to i w tej bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:-) mam pytanie popoludniu robilam test wyszly 2 kreski ale pod wieczor dostalam @czy ktoras z was tez tak miala czy to test mogl byc wadliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Hej dziewczyny, ja dziś w troszkę lepszym humorze, najpierw byłam na rodzinnym obiedzie a poźniej na grillu pogoda piekna więc się odstresowałam troszkę. Lilak ja swoje rozczarowanie zaliczyłam wczoraj, ale już jest ok w sumie wiedziałam, że nic z tego nie będzie tylko ta temperatura i bolące piersi oraz tydzień bez @ po odstawieniu luteiny dawały mi cień nadziei, że może jednak, no ale nie tym razem. @ przybywaj i zaczynamy nowy cykl :)! Bajkaaaa ja od 1 marca biore inofem ma dokładnie ten sam skład co inofolik a jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc mi w styczniu wyszły 2 kreski na teście ale niestety beta rozwiała wątpliwości... Ale czytałam też, że niektóre dziewczyny mają krwawienia nawet do 3 miesiąca wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaaaa
Właśnie ja po skończeniu inofoliku chce kupić inofem bo tak jak mówisz tańszy :-) co do badań to dziewczyny nie zrozumcie mnie źle, ja zapytałam o nie bo jeśli ktoś twierdzi że to w nim leży problem ze nie ma ciąży to jest to bardzo przykre i negatywne na psychikę a tymbardziej jeśli nie jest podparte badaniami :-) wiec głowy do góry dziewczyny dla tych rozczarowanych pomyślcie że przynajmniej będziecie mogły się opalać w czerwcu :-) w końcu lato wielkimi krokami się zbliża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc Dziewczyny co tam u was???? Ja sie zabralam za pozadki pogoda piekna sloneczko swieci juz drugie pranko wstawilam. Corcia w szkole o 12.30 konczy wiec musze sie uwinac z praca jeszcze chcialam u niej w szafce zrobic pozadek bo tak ma nie potrzebnych rzeczy ze szok i do tego malych tez troszke a ona oczywiscie ze sie przyda wszystko:):) jak to dzieci:) ja jutro rano na badanka pojde bede miala gotowe na wizyte 8 czerwca:):) pozdrawiam Laseczki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Bajka tylko też musisz poszukać bo w różnych aptekach różnie kosztuje, w niektórych za 30 saszetek chca ok 60 zł a za 60 saszetek ok 120 zł a ja znalazłam 60 saszetek za 67 zł a ostatnio nawet za 61,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaaaa
_madia_ już nawet pytałam kupię za około 60 zł 60 saszetek bo ostatnio kupiłam inofolik za 120 zł :-( a skoro to to samo to po co przepłacać a ja Wam powiem dziewczyny że nigdy w pracy nie myślę o tym czy jestem w ciąży czy nie ale dziś nie mogłam o tym przestać myśleć z powodu tego że non stop chodziłam do wc mimo iż wcale więcej nie piłam niż zawsze a na dodatek co jakiś czas miałam zgage i jak tu się nie wkrecac? Pewnie się okaże że mam coś z pecherzem :-) jejku już bym chciała weekend bo było by wiadomo i mogłabym jakoś zaplanować dalsze dni a tak to taka niewiadoma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaaaa
A tak sobie przypomniałam kilka lat temu mój chłopak jeszcze wtedy zapytał czy pojedziemy do Wiednia do wesołego miasteczka mniej więcej podał termin odległy o 3 miesiące ja już wtedy byłam pewna że chce się oświadczyć :-) koleżanki mówiły a co jeśli tego nie zrobi? Przez 3 miesiące będziesz żyła tylko tą myślą a potem co? A ja odpowiadalam że przynajmniej będę miała super 3 miesiace:-) i wiecie co? Oświadczył mi się dzień przed wyjazdem :-) taka mała opowiastki odnośnie tego czy można się nakręcac na coś czego się chce czy nie:-) ja liczę na to że ten miesiąc jest mój a jak nie to trudno :-) ale nikt mi nie odbierze tych dni pełnych nadzieji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc Jagodka mam pytanko jak mam teraz badania to na kolejnej wizycie tez dostane skierowanie na kolejne czy to nie co miesiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej przytulas ja teraz na kolejnej nie dostałam żadnych zlecen na badania . Te co robiłam przed drugą wizytą sporo kosztowały 330zl az sie zdziwiłam, ale teraz nie kazał mi gin robic żadnych badan. A jak sie czujesz? Mi troche mdłosci odpuszczaja i zaczynam sie powoli lepiej czuc . Tylko te ciepło na dworzu mnie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No ja jutro kochana ide robic wkozylam sie bo siostrze lekarz poprzepisywal i ma duzo darmowych a ze jest juz po 30 to ma tego troche i tak ja wyjdzie z 300zl a mi dal na 8 badan skierowanie i wychodzi mi za nie 88zl to pewno za miesiac da mi kolejne zobaczymy:) a czuje sie dobrze nic mnie nie boli procz piersi. Noi ostatnio mam straszny Apetyt normalnie moglabym jesc i jesc ale rozplanowuje sobie na caly dzien 5 posilkow zwby nie przesadzic:) to dobrze ze sie lepiej czujesz. Juz sie w sumoe nie moge doczekac wizyty:) a na 2wizycie co mialas robione procz USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas na drugiej wizycie mialam tylko usg słyszałam serdusz zmierzył maluszka i tyle. Teraz bede miec badanie prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Aha no to zobacze co tam bedzie mi robil bo patrzac w ksiazeczke to wychodzi ze bede miala badanie na kozetce tez i chyba cytologie i cos tam jeszcze no nie wiem calkiem inaczej niz 7 lat temu:):) pozdrawiam kochana odpoczywaj:):) a widac ci juz brzuszek?? Bo ja to chyba od jedzenia mam bardziej ciekawe ile teraz przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas cytologie robil mi na piewszej wizycie. Raczej u mnie jeszcze nie widac nic tak mi sie zdaje. Ja w pierwszej ciazy tez mialam późno brzuszek moze dla tego ze jestem w miare wysoka 170 cm. Ty tez odpoczywaj dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Witajcie dziewczyny dawno mnie znów tu nie było ;-) Przytulas i Jagodka gratuluję i dbajcie o siebie i swoje malenstwa. Ja to tak źle się czuje dziś że Masakra :-( 18 maja miałam plamienie więc podejrzewam że była owulacja i od tamtej pory boli mnie brzuch nie po prawej stronie tak tam gdzie mam torbiel tylko po lewej aż promieniuje do nogi mi a brzuch boli tak jak bym za chwilę miała przyjść @ a i co innego zauważyłam w tym cyklu że w dzień plamienia zaczęłam odczuwać cycki więc od razu domyslilam się że pewnie owulacja będzie. A dziś czuję jak bym miała temperaturę choć jej nie mam żołądek mnie boli i nie dobrze mi a stopy zimne jak lód a na dworze 22C i jeszcze do tego swędzi mnie skóra jak bym jakiegoś uczulenia dostała.To jest mój 7 cykl ale najgorszy jeśli chodzi o samopoczucie i stan fizyczny najlepiej położyć się spać i nic więcej a tak się nie da :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Aaaaa i jeszcze które mnie już dobija to to że tam w środku odczuwam cały czas na sex no Masakra wczoraj to już mojemu powiedziałam że chyba kółek sobie tam wsadze bo nigdy tak nie miałam. Sorry ale musiałam się wyżalić bo już dobija mnie to wszystko co dzieje się że mną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Witajcie, Trzymam kciukasy za wszystkie starajace się...uda się na pewno. Sama jestem starajaca się, mimo tego że bardzo chce zajść to mam trochę inna sytuację niż niektóre z Was. Mam dwójkę dzieci ....I taka presja trochę mniejsza.... nikt mi się nie pyta kiedy zajdę bo nawet nikt nie podejrzewa, że mi się trzeciego zachcialo ...ale wiem co czujecie kochane moje.... odliczanie od @ do @ .... głowa do góry wszystkie starajace...tu możecie się wygadac jakby nie było..pożalic czasami ...a to pomaga...takie wsparcie Co u mnie? 19dc...powoli zbliżam się do tych dni w których ma się okazać...albo tak albo tak Szczerze...nie myślę że zaciążyłam..... cycki takie byle jakie...żeby chociaż drgneły a tu nic Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Zukejka ja mam 3 dziewczyny i marzy mi się syn ;-) u nas na cisku też nie ma po prostu czuję się nie spełniona bez tego fiutka w domu ha ha ha Dziewczyny czy któraś za nim dowiedziała się że się udało miała zwiększone libido bo u mnie to paranoja jakaś ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
U mnie w domu 2 dziewczyny póki co.... fajnie jakbym zaciazyla...fajnie nawet jakby był syn dla odmiany...ale uwierzcie mi nie mam jakiegoś partia na płeć mimo wszystko... po-prostu myślę że dwoje to taka latwizna ;) trzecie by się przydało zwłaszcza kiedy te dwie takie duże nagle się zrobiły....mówię do tej młodszej czasami ....może ty zamiast rosnąć zaczelabys być coraz mniejsza a potem znowu byś mogła urosnąc :D Starsza pyskata...nawet nie wie co mi chodzi po głowie...kiedyś mi tak powiedziałam że dobrze ze jestem taka stara to już dziecka nie będę miała :D bo nie potrzeba nam już nikogo Ej no wcale taka stara nie jestem :D ... .... chociaż pewnie dla niej już tak...sama pamiętam co myślałam dawniej dawniej o ludziach po 35 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Zukejka moja najstarsza ma prawie 13 lat i też nam pyskuje tym bardziej że rozwiodlam się 10 lat temu z jej ojcem a teraz jestem z obecnym partnerem od 8 lat i mamy wspólnie 2 córki więc docinki daje nam ;-) to głupi okres wiekowy. Ja to wzięłam na luz o średnia staraliśmy się pół roku i wiem jak to jest gdy za każdym razem wychodzi że ta wredna @ przychodzi.A z najmłodsza to była wpadka ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co u was?? Ja po badaniach Jagodka mialas robiony Odczyn Coombsa? Bo ja dzis i siostra tez i ja nie podawalam grup krwi swojej ani meza a siostra musiala i sie zastanawiam czy dobrze mi to zrobia?? Ty podowalas??? Bo ja mam grupe ARh- a moj maz ma 0 RH+ noi mamy niby ten konflikt corka ma ARh +. Po porodzie dostalam zastrzyk w razie 2dziecka kiedys zeby nie bylo problemu jednak sie martwie czemu mi nie kazali podawac tych grup a siostrze tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaaaa
Kurcze ja mam dziś 25 dc i przechodząc po pracy koło apteki nie wytrzymalam o kupiłam test :-) no i oczywiście zrobiłam i wyszedł negatywny:-) tak myślałam że jeśli moje objawy są prawdziwe to powinien test potwierdzić moje domysły a że jedna kreska jak nic to znaczy że ten cykl też nie należy do mnie, ahh no trudno może za miesiąc się uda ważne że już nie będę myśleć o tym czy przyjdzie @ vzy nie, ważne żeby była szybko i żeby szybko sobie poszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas ja mialam to badanie , grupy krwi meża nie podawałam. Ja w zleconych badaniach od gina miałam tez zlecona grupe krwi swoją. Pamietam w pierwszej ciazy maz robil gr krwi moze dla tego teraz nie musial. Ja mam tez gr krwi minusowa brh- ale nie dostalam po porodzie zastrzyku bo mały tez ma minusową krew. A badania teraz wyszly wszystkie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Bajkaa bardzo mi przykro ale moze za szybko ten test zrobilas. Puki @ nie ma to jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaaaa
jagodka_a dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaaaa
Ej dopiero zauważyłam że nie dodało całej wiadomości:-( Mama do mnie dzwoniła że widziała 5 bocianów i że na pewno jestem w ciąży :-) moja mama bardzo często ma czuja do różnych rzeczy jednak tym razem to chyba bardziej to ona chce bym była niż jej zmysły :-) no nic mamusia wierzy że w końcu doczeka się i ode mnie wnuka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
25lenka wzrost libido we wczesniej ciąży zdarza się bardzo czesto. Także może sie udało :) U mnie dzisiaj 31 dc ale test z 29 dc wyszedl negatywnie także tylko czekać jak przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×