Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Przepraszam was ze tyle nie pisalam ale nie mialam jak wrocilam corcia poszla spac a ja sie kapalam:) jeju jak sie ciesze:):) serduszko tak slicznie bilo:) i badania mam do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas to super wiadomosc. To wszystkie mamy gina 8 czerwca hehe. A na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Przytulas , , super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Przytulas , , super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Przytulas , , super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Super dziewczyny fajnie ze u was wszystko okej z fasolkami ale inaczej być nie mogło przecież ;) powiedzcie mi... bo potrzebuje porady... gin radzi mi zaczekać do skończonej 12 tc z ćwiczeniami a mnie już nosi żeby sobie coś ćwiczyć nawet samej w domu... jakies rozciąganie i lekkie ćwiczenia na macie... co o tym myślicie? Już mam dość bezruchu :((( strasznie przybieram na wadze bo zajadam nudności a ruchu brak :((( i źle się czuję sama ze sobą przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Termin porodu 14 styczen:) ide nyny dziewczyny bo padam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: Przytulas Jagodka super ze wszystko dobrze zobaczyc dzidzie na usg i bijace serduszko to mega szczwscie:) Gosc Any ja bym posluchala lekarza 1 trymestr jest bardzo wazny takze lepiej sie wstrzymaj waga sie nie przejmuj zrzucisz po porodzie szybciutko... ja zrobilam test i lipa brzuch dzis boli typowo okresowo takze :( nic z tego a jeszcze temperatura spadla dwa stopnie takze jestem zla na swoje cialo za te dziwne sygnaly mylace... milego dnia Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was??? Ja odwiozlam corcie do szkoly i bede jechac na szczepienie z pieskiem. A w nast tyg pojde na badania bo mam do zrobienia:) moj maz dzis wraca:D. Corcia jutro wystepy ma w szkole i w sobote tez wiec czeka mnie prrzygotowanie. Gosc any ja tez bym poczekala skoro lekarz mowi zeby poczekac z cwiczeniami to moze cos nie tak by moglo byc wiec moze poczekaj i nie rob nic na wlasna reke:) ale na spacery dluzsze mozesz chodzic czy tez nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: ostatnia iskierka nadzeji poszla w piach przyszla @ :( i trzeba sie szykowac na kolejne stresy za miesiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Hellloł, jestem i żyje ....przytulas super...pozdrów serducho małe ode mnie. U mnie 14dc. Starania były tylko w 8 9 i 10dc...trochę mało....ale patrząc na przykład Przytulasa to może wystarczyć.... aczkolwiek słabo w to wierzę jeżeli chodzi o mój konkretny przypadek. Pożyjemy zobaczymy...jakieś gości wielkiego rozczarowania nie będzie jak przyjdzie @ raczej będzie wielkie zaskoczenie jak nie przyjdzie Zostało jakieś minimum 10 dni do rozwiązania zagadki zważywszy na moje krótkie cykle. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No wkoncu Zukejka sie odezwalas:):) pozdrowie serducho:):) ja wlasnie po corcie do szkoly bede jechac:) bylam na zakupach pokilupilam jej koszulki spodenki bo cieplo cie robi juz:) jutro i po jutrze akademie maja i wystepy wiec zamiast odpoczac w sobote to trzeba isc do szkoly na to wszystko. Zukejka moze akurat sie uda sama widzisz ile u mnie bylo przed owu chyba ze sie przesunela i byla wczesniej sama nie wiem:) wazne ze wszystko jest ok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Przytulas mogę spacerować ale ciężko jak pogoda do tej pory była brzydka :( już ważę 59 kg a waga wyjściowa była 54/55kg no nic skoro tak radzicie i lekarz tak mowi to poczekam jeszcze na jakiś ruch :) gosc1 nie przejmuj się następny miesiąc będzie twój;) ja mam testy owulacyjne zakupione i nie wykorzystane ... takie z allegro właśnie je odnalazłam kiedys zakupiłam i skitralam w szafce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam ale chciałam troche wyluzować przed kolejnym cyklem. Ostatnio dużo pozytywnych rzeczy się dzieje na forum, wszystkim cieżarówkom :) jeszcze raz gratuluje i super, że wszystko dobrze na usg, z tego co widziałam zgrałyście się idealnie jesli chodzi o terminy :) Zazdroszcze wam waszego szczescia ale oczywiście to taka pozytywna zazdrość, mam nadzieję, że niedługo do was dołączę :) U mnie piękna pogoda nastraja pozytywnie :) Mam do was pytanie, czy któraś z was brała kiedyś luteinę na wywołanie okresu? Bo mi moja gin kazała brać przez 5 dni po tym jak okazalo się, że znowu nie było owulki, skonczyłam brać w poniedziałek, ale zauważyłam coś dziwnego, od 3 dni (nie wiem jak było wcześniej bo odpuściłam mierzenie) rano po przebudzeniu mam temp 37,15; 37,25 czy to możliwe ze luteina mi tak temp podniosła? Wcześniej miałam 36, 38-36.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gosc any no mi zostalo tez jakies 40 testow owu jak nie wiecej kupilam i w sumie zostaly:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas to miło, że już serduszko zobaczyłaś ...jeju jak strasznie Ci zazdroszczę:) dbaj o siebie i o maluszka :) Jagodka Ty oczywiście także:) jak się czujesz? Gość any ja też jestem zdania, że lepiej posłuchać lekarza...a z pogodą wiadomo, że różnie:P czasem próbuje to uświadomić mojemu psu, że dziś nie wolno bo wieje/pada/chmura i wichura ale nie daje za wygraną :D jak zimno to cieplej się ubierz ale jak zależy Ci na ruchu to coś wymyślicie razem z lekarzem oczywiście :) u mnie dziś w pracy prawie wszystko ok, z małym wyjątkiem...jedna mnie tak wkurzyła swoją hipokryzją, że jak sobie teraz o tym pomyślę to aż mi się śmiać chce...babol..a tak w ogóle to dziś 3 dc, jakoś strasznie żołądek mnie dziś i wczoraj bolał, już dawno miałam to zrobić i chyba w przyszłym tyg. wybiorę się do rodzinnego po skierowanie do gastrologa bo coraz częściej pojawia się ten rozdzierający ból jakby wnętrzności...brrrr pogoda dalej do bani, na dodatek straszna duchota..ale jutro ma być niby cieplej, to chyba na rolki i w plener...ale najpierw kosmetyczka na poprawę tego okropnego tygodnia. Ech, Dziewczyny jakie to nasze życie bywa poplątane... Pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Ja brałam luteine na wywołanie okresu nie raz ale nie wiem jak bywało z temp w tym czasie bo jej nigdy nie mierzylam... i nie z wracałam na nią większej uwagi... ogólnie zazwyczaj brałam. Luteine dostawałam okres odstawiałam Luteine. Ostatnio zamiast Luteiny dostałam duphaston i właśnie podczas takiego cyklu zaszłam w ciążę plus zastrzyk hcg ;) i jużytkownik nie odstawiłam duphastonu tylko zwiększyłam dawkę aż do 16tc. Także temperaturowo nie pomogę:( na początku ciazy wiem że mi wzrosła temp do 37.5 c i się utrzymywała tak kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: kobitnie drogie alez fatalny dzien dzisiajszy brzuchol bola i to baaardzo mocno przez @ zwolnili musowo 4 osoby w pracy i zapowiadaja kolejne ehhhh Gosc Any waga sie naprawde nie przejmuj ja w ciazy tylam 2kg na miesiac pozniej waga stanela ale mialam scisla diete przez cukrzyce ciazowa waga przed ciaza 56kg przytylam 13kg a rok po ciazy waga 51kg takze spokojnie kolezanka przytyla 30kg a teraz wazy 48kg i nie widac ze byla w ciazy:) Media nie wiem czy cos podpowie ale moja siostra robila test negatywny ginekolog dal luteine i nic i po kolejnym braku @ okazalo sie ze to ciaza.... sama nie bralam jej takze wiecej nie podpowiem pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: a jak dokladnie dzialaja te paski jak pokazuja dwie kreski to jest owu? Nigdy nie stosowalam i nie interesowalam sie tym w tym cyklu mierzylam temperature ciala i widzialam wyrazny skok czyli wtedy byla owulacja i juz w tym cyklu mniej wiecej bede wiedziec kiedy meczyc meza; ) jak znowu nie bedzie strzelac slepakami to moze sie uda na kogos trzeba zwalic:) w 1 ciaze jak zaszlam to bralam tabletki anty pol roku i zle sie po nich czulam mialam odstawic na miesiac i nie zdazylam wziasc nowych takze wystarczyl miesiac a teraz juz pare miesiecy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Tak z ciekawości zmierzyłam i byłam troche zaskoczona tym skokiem. Gość any a po jakim czasie od jej odstawienia przychodziła u Ciebie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Ja dostałam zazwyczaj jeszcze w trakcie brania a brałam ok tygodnia zawsze i wtedy odstawiałam, ale wiem że może nawet do tygodnia od odstawienia się pojawić @ dopiero i też był różny nie raz normalny nie raz jakiś krótszy. Co do testów owu się nie wypowiem bo je kupiłam a nie robiłam wkoncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
_madia_ w większości miałam wtedy cyste i brałam luteine żeby się w chłonela i przyszedł okres który cysta blokowała. Co najlepsze w przedostatnim cyklu się zmniejszyła a nie wchlonela dopiero po duphastonie kolejny cykl się wchlonela a później odrazu ciąża i brak możliwości już odstawienia duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co u was??? Ja sie wczoraj dowiedzialam ze moja siostra tez w ciazy:) tylko ona 1 ciaza:) i ona ma termin na 7stycznia a ja tydzien pozniej:):) same niespodzianki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
O przytulas to dobre wiesci fajnie bedzie ci w ciaży raźniej. Mnie dalej te mdlosci mecza i senna chodze. Przed chwila z synkiem drzemke mielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas a potem chrzciny w tydzień w tydzien...komunia w tym samym czasie lub podobnym.. oj będziecie imprezowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No no:):) bedzie sie dzialo Zukejka:) Jagodka ale cie wymecza te mdlosci bidulko ja wrocilam bylam z mezem na zakupach bo ma wolne juz i caly nast tydzien:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Dzięki gość any za odpowiedz bo już się zaczynałam martwić, jak brałam luteine z każdym dniem bardziej czułam, że @ nadchodzi a tu już dziś mija 5 dzień jak jej nie biorę i ani słychu ani widu tylko ból piersi mi został i to taki, że dotknąć czasem się nie da, zresztą cały ten cykl moje cycuchy wariowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: do _media_ zrob test serio albo bete bo jak dla mnie to wszystko podchodzi calkowicie pod ciaze... a teraz kochane kibietki wyzale Wam sie bo glupio mi z bliskimi o tym pogadac bo powiedza ze zglupialam...po owu mialam te dziwne uderzenia goraca co nigdy w zyciu mi sie nie zdazylo mrowienie w piersiach to uczucie pamietam z poprzedniej ciazy i te bole tak dlugo przed @ co tez nie jest normalne i niby test wyszedl negatywny i @ przyszla ale zawsze 1 dzien mialam lekkie krwawienie a teraz zaczelo sie od plamienia brazowego a potem krew i teraz drugi dzien gdzie zawsze byla masakra teraz lekkie krwawienie i ciagle czuje skurcze gdzie wczesniej tego nie bylo a i w tamtym cyklu temp mialam 36,2 max 36,3 do drugiej fazy to teraz w dzien @ bylo 36,5 a dzis rosnie 36,6 i ciagle w glebi duszy mam wrazenie ze to jednak moze byc ciaza nie daje mi to spokoju... to nie 1 miesiac kiedy sie staramy a jednak teraz nie moge przestac o tym meslec ehhh meczy mnie to strasznie.... myslicie ze to jednak moje wielkie pragnienie bycia w ciazy robi mi taka wode z mozgu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: ehhh nie zwracajcie uwagi na to co napisalam wyzej juz wrocic mi zdrowy rozum wiem wiem to tylko wytwor mojej niespelnionej checi plata mi figle ufff juz mi troche przeszlo wiem ze sobie wkrecam i to niemozliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Do gosc kochana najlepiej zrób test ciazowy albo bete i bedziesz wiedziala co i jak. Nie wiem jak z ta temperatura u ciebie bo zeby wiedziec ze sie jest w ciazy to by trzeba było mierzyc cały cykl i wtedy bys miala rozeznanie. Pisz ile chcesz trzymam kciuki aby u ciebie i calej reszty dziewczyn była to wasza upragniona ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×