Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Amoniek
stokrotaq w następnym miesiącu się uda zobaczysz, :) a wyluzować czasem trzeba, zobaczysz jak bardzo to pomaga :) Przytulas no teściowej to może nie mów jeszcze, zwłaszcza, że to paskuda jest :) zrobi wielkie oczy za jakiś czas :) Liliak to w sumie już niedługo będziesz wiedziała może co i jak, czy się udało, czego bardzo życzę a jak głosi stare forumowe przysłowie "gdzie Amoniek życzy szczęścia, tam ciąża nadciąga" czy jakoś tak...w każdym razie się sprawdzA : ) u mnie również ładna pogoda, jak zwykle w tyg, bo weekend już ma być brzydki, no ale trzeba się cieszyć chociaż tym :) piersi dalej bola, mam wrażenie, że przy każdym dotknięciu wyskoczą ze stanika :P śluz jest żółtawy i jest go mało więc w tym miesiącu zamiast cudu znów będzie @ ale dam radę :) mam wrażenie, że jestem coraz bliżej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Dziekuję z słowa otuchy , tylko my wiemy ile dla nas znaczą . Dzisiejszy dzień dobiega końca , żeby już nie myśleć odreagowałam z kumpela na kijach , 6 km i teraz jedyne moje zmartwienie to rozmasowac bolące stopy . Spokojnego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was slychac?? Ja odwiozlam na 8 corcie do szkoly i wrocilam musze troche dom ogarnac i bede odpoczywac:) dzis zadzwonie sie umowic do gina gdzies za 2tyg :) nawet w sumie nie musze dzwonic bo on nie zapisuje codziennie przyjmuje nawet do 1 w nocy takze pewnie pojade za 2 tyg i zobacze co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Hej :) ja po nocnej zmianie odpoczywam sobie. Niestety brzuch mam wzdety jajnik boli takze w tym cyklu znowu nic z tego nie bedzie. Ale nie ma cos sie zalamywac i trzeba probowac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Liliak prawidlowe podejscie no my w tamtym cyklu odpuscilismy bo mojego nie bylo i widzisz i tak sie udalo plemniczki wyczekaly moment albo owu mialam wczesniej:) uda wam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Przytulas ciesze sie Waszym szczęściem. Najgorsze jest to ze w pracy mam doczynienia z ciężarnymi i maluszkami i to czasami doluje no ale nie mozna sie poddawac :) kiedys sie nam wszystkim uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Hej dziewczyny, wczoraj byłam u mojej gin no i znowu owulki brak, także mimo pięknej pogody znowu dół, a taką miałam nadzieję, że może po 2 miesiącach z tym inofemem coś faktycznie drgnęło a tu klapa :( Dostałam luteine na wywołąnie okresu, w nocy poryczałam się jak bóbr... Jak już przyjdzie @ mam umówić się na usg no i zobaczymy ale jakoś czarno to widzę, tym bardziej, że wydawało mi się, że ten cykl miałam taki "wyraźny" i łudziłam się, że była a jednak nic z tego. no ale nic dziś piękna pogoda głowa do góry i działamy dalej może kiedyś się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
_madia_ wszystko wroci ci do normy za niedlugo zobaczysz uda wam sie i tego zycze:) ja odpoczywam na szczescie bole glowy minely takze jest ok wszystko fajnie pogoda dopisuje musze jeszcze pokoj posprzatac i ciuchy posegregowac ale szczerze nie chce mi sie jakos sie rozleniwilam:) a co u was dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
madia...wiem co to za ból jak się tak nie udaje...ale będzie dobrze, zobaczysz :) przeciez nie może być gorzej :) teraz MY będziemy w ciązy :D u mnie w pracy dzisiaj znośnie oprócz kiepskiego początku dnia, pogoda średnia, niby ładnie ale zanosi się na jakąś burze...;/ nieciekawie. teraz jestem po obiadku a zaraz kawka i ciastko, a co mi tam eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
a tak mi się jeszcze prztpomniało...wczoraj jak wychodziłam ze szpitala to siedziała na ławce Pani w bardzo zaawansowanej ciąży i ...odpalała papierosa...kurde dziewczyny jak to jest? jak tak można? normalnie miałam ochote jej krzyknąć parę rzeczy w twarz. Ja tu się staram, męcze, czekam bez efektów a ona tak po prostu nie szanuje tego daru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek tak to jest jedni mysla a inni nie. Ja jak sie dowiedzialam tak od razu zucilam papierosy i kawe pije tylko jedna. A inni to maja gdzies bo mysla ze i tak dziecko bedzie zdrowe albo maja to w d***e doslownie. Powiem ci ze dla tych co pala to ciaza to jest dobra motywacja zeby zucic i ja twk zrobilam:):) u mnie pogoda piekna jutro maz wraca codziennie sie tylko pyta jak sie czuje czy wszystko oki slodziutki jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety które wyrzucają dzieci na śmietnik jak widzę to w tv to zawsze mam dreszcze i łza mi się kręci jaka to jest sprawiedliwość że my pragniemy dziecka a inne bez skrupułów zabijają takie niewinne istotnie. Czy Bóg tego nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Widzi ale wystawia na probe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Amoniek w sumie racja, gorzej nie bedzie zawsze to jakieś pocieszenie :) to takie smutne, ze az mnie ubawiło :) A pewnie, że będziemy, nowy cykl nowa szansa :) Wczoraj jak byłam w przychodni też się napatrzyłam, jedna była tak zapuchnięta, że chyba tylko zgrubsza wytrzeźwiała na wizyte, pewnie nawet nie wie kto co kiedy i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was?? Ja odpoczywam cos sie dzis zle czuje przez pogode bedzie pewno padac i duszno jest. Mialam dzis zrobic wieksze zakupy ale poczekam az moj wroci nie bede sama taszczyc. Dzis zadzwonie do swojego gina i zapytam za ile mam przyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja mam wizyte umowiona na srode o godz 18 tak mi kazal moj gin przyjechac nie wiem czy nie bedzie za wczesnie no ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Czesc dziewczyny troche sie nie odzywałam ale cały czas was czytałm . Siły pisać nie miałam mam mdłosci prawie cały dzien nie mam siły nic robic zapachy mnie dobijają . Rozleniwiłam sie strasznie hehe. Przytulas no to fajnie ze zaraz masz wizyte bedzie mala kropeczka na usg. A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka ja wrocilam z corcia ze szkoly no moj gin przyjmuje codziennie od 16 nawet do 1 w nocy. No ale tez sie ceni wizyta 150zl mam nadzieje ze przynajmniej badania wypisze mi na fundusz bo jak nie to bede musiala szukac innego. U mnie pogoda kiepska pada deszcz a poza tym czuje sie dobrze zadnych mdlosci nic jak w pierwszej ciazy ale to moge dopiero miec oby wszystko bylo wpozadku tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas wszystko bedzie dobrze nic sie nie martw. Swoją drogą to szybko udało ci sie zajsc w ciąże chyba najszybciej . Szczesciara z ciebie i tyle. Mdłości ci nie życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Obym nie miala:):) no powiem ci ze jak przestalam o tym myslec to sie udalo noi te testy owu tez pomogly:) dzieki ze je doradzialas:):) a ty ktory to tydzien juz??? Ciekawe co bedziemy mialy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas no ja koncze 9 tydzien . Ja bym teraz chciala dziewczynke miec bo mam juz chłopca. Zresztą co ma byc to bedzie ważne aby było zdrowe. Ja mam tez w środe wizyte u gina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
O to razem mamy wizyte:) no ja na odwrot chcialabym miec chlopca bo corcie mamy:) no ale wazne zeby zdrowe bylo to najwazniejsze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Cześć dziewczyny. U mnie pogoda beznadziejna i samopoczucie tez mam beznadziejne. Dola mam okropnego... Jeszcze dzisiaj do pracy ide na noc po prostu mam dość. Przytulas to w środę zobaczysz swoje szczescie :) a jeśli lekarz przyjmuje prytwatnie to skierowania na badania bedziesz miala platne. Najlepiej do przychodni sie zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Liliak wiesz w pierwszej ciazy tez chodzilam do niego placilam za wizyte a badania byly refundowane bo pieczatke przybijal ze szpitala i moze teraz tez tak jest oby:) zadzwonie sobie do niego jeszcze i sie dowiem:) moj zaraz w domku bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was? U mnie pogoda straszna od wczoraj ciagle pada deszcz i nie zanosi sie na slonce:( Zukejka a co u cb jak testowania nie odzywasz sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Co tam u was jak mija wekend??? Ja bylam dzis na zakupach z corcia kupilam jej leginssy buciki spudniczke na zakonczenie szkoly bo z tej wyrosla ogolnie prawie wszystko na nia krotkie sie robi rosnie jak na drozdzach za niedlugo to mamusie przerosnie. Ja sie dobrze czuje nic mnie nie boli procz piersi strasznie napuchly i sa twarde jakby wazyly tone. Dzis sie wybieram z mezem i corcia do siostry i szwagra bedzie mojego obcinac:) ale cos mi sie wydaje ze dlugo nie posiedzimy bo ja godz 21 i mi sie spac chce:) pozdrawiam dziewczyny:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Mialo byc spodniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny ja dopiero teraz mam siłe aby napisac . Mdłosci mnie nie opuszczaja mdli mnie caly dzien z małymi przerwami a ja przez to nie do życia jestem i cały dzien prawie leże. Przytulas fajnie ze sie dobrze czujesz .... nie powiem ze nie zazdrosacze hehe. Amoniek i Zukejka co tam u was? Gosc any a jak ty sie czujes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :-) moze znajde tutaj kogos kto mi pomoze. @ dostalam 24 marca ten cykl mial 27 dni wspolzylam 30,1,3,4,7i 15 kwietnia. 22 kwietnia dostalam @( cykl29dni) ktora trawala 3 dni wlasciwie to dwa bo na 3 dzien juz nic nie bylo dziwi mnie to bo zawsze trwala 5-6 dni. W kwietniu wspolzylam 27, 30,1,4,5 i 7. Wg kalendarzyka owulacja wypadla 7 kwietnia ( choc wiadomo nie jest on do konca wiarygodny) 2 dni po domniemanej owulacji zaczely mnie bolec piersi i lekko brzuch. A jest to 12 dni przed kolejna miesiaczka zawsze takie bole wystepowaly na 4 dni przed. Czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze? Na test jest jeszcze za wczesnie. Dziekuje za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Hej :) ja się czuję dużo lepiej :) co do mdłości to raz są raz ich nie ma więc nie narzekam bo widzę dużo poprawę im bliżej 2 trymestru :))). Współczuję Jagodka bo znam ten ból:* ;) ale to znaczy że dzidziuś się dobrze rozwija ! Waga narazie stanęła w miejscu przy 58 kg (przed ciąża było 55) ... mam nadzieję że już nie pójdzie w górę do czerwca bo bym się martwilam że za dużo przybieram :( a mój gin mnie nie zważył na pierwszej wizycie :/ we wtorek badania przesiewowe będziemy słuchać serducha i się mierzyć :D. Mimo że nie piszę to czytam co tam u was dość regularnie :) co do gościa nikt ci nie powie czy zaszłas w ciążę jak nie zrobisz testu :( mi wyszedł 2 tygodnie przed spodziewana @ więc zawsze możesz spróbować choć ja wychodzę z założenia że jak był okres to nie ma ciazy no ale różne się rzeczy zdarzają więc to tylko moje doświadczenia kilkuletnie :) co do ilości i czestotliwosci współżycia.. jak jest owu to wystarczy raz i jest dzidzior ... także nie ma reguły... pozdrawiam Was :* Jagodka trzymaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×