Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gośćMarta
Hej dziewczymy dawno nie bylam nie chcialam sie sinac tym wszystkim bardzo i tak to 4 cykl jedyny co wyniosl rowne 28 dn piekny sluz plodny po owulacji mialam kilka dni klucia po srosunku rozowe uplawy i bum 27 dzien cyklu test pozytywny slaba krecha ale poszlam na krew i dodatni wynik ale pani polozna mowi ze do ginekologa to za wczesnie bo dopiero w srode mialam dostac @ mowi ze jak nie dostane dopiero na 7 pazdziernika do lekarza i dzis sroda i nie ma @ wkoncu ! Gratuluje tym go sie udalo i trzymam kciuki za reszte!;*pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek 26
Super dziewczyny, wielkie gratulacje!! :) Ja teraz czekam na dni płodne i zobaczymy co ten miesiąc nam przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta2016
Hej czytam wasze wpisy i zdecydowałam napisać .staramy się z mężem o dziecko 5 miesiąc w zeszłym cyklu zobaczyłam 2 kreski niestety po tygodniu dostałam @. (Prawdopodobnie ciąża biochemiczna )w tym cyklu od 21 dnia cyklu bol brzucha jak na miesiaczke czasami bol w jajniku caly czas sluz .do terminu @jeszcze tydzień. Jak myślicie małe któraś tak i też wyszedł pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
GośćMarta gratulacjie :) Ja jutro testuje i sama nie wiem co myśleć, żadnych objawów nie mam poza bolącymi piersiami i jajnikiem ale to równie dobrze może zwiastować @, no ale nic jutro się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Hejoo kochane ja dzis 17 dzien cyklu niestety wtedy@ przyszla a teraz kluje mnie tak jakby jajnik z prawej strony gdzie zawsze to lewy mnie bolal i to podczas owulajcji wiec ddiwne ale czekam cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madia i jak test? Upragnione dwie krwski sa? :-) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja po wizycie wczoraj mialam wieczor wszystko wpozadku z malym wazy prawie 1kg w 26tygodniu moj***adania ok procz żelaza dostalam recepte bo mam za niskie. Kolejna wizyta 2.11. Pytalam lekarza czy to dobra waga malego mowil ze tak. Jagodka a ile u cb wazyl w 26 tyg gosc any a u cb??? Pytam bo siostra miala wizyte wczesniej ode mnie i jej mala miala 1,1kg czyli duza dziewczyna mi dokladnie powiedzial ze ma 975g no wiec prawie kilogram mowil ze jest ok ale jakos nie daje mi spokoju ze chlopiec mniejszy od dziewczynki?? Jak mozecie odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulas jeżeli lekarz powiedział, że jest dobrze to nie zamartwiaj się na siłę, bo napewno wszystko ok :) Sikaniec niestety negatywny ale do @ jeszcze 2 dni i miałam test o czułości 25 sama nie wiem, @ narazie nie czuje tylko bol piersi i jajnika tego z którego była owulka jak @ nie przyjdzie w niedziele to pójde na bete w poniedziałek i kupie sobie dziś test o czułości 10, niby ginka mówiła, że nawet i beta w 26 dc może jeszcze nie wyjść, no ale nic zobaczymy. ehh tak bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Hejo dziś 22dc ciekawa jestem czy sie udako czy nie chociaż juz zwatpilam w to calkowicie. Czytalam.ostatnio o bezplodnosci wtórnej i jiz sobie ubzduralam eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati
Hey kochane moje Jestem i ja :) Zmieniałam mieszkanie na większe,przenosilam graty jak taki wól hehhe no i przy okazji remont i czyszczenie,to byly ciężkie 2 tyg ale warto było. U mnie cykle mniej więcej 28-30 wiec regularne, w połowie cyklu zawsze czułam bole owulacyjne. Tym razem tez tak bylo ..od 13 dnia juz czułam bole jajników,zreszta tak jak zwykle. Temp nie mierzylam nic nie robiłam,odpuscilam sobie totalnie bo wiadomo tez i remont miałam i wysilalam sie bardzo wiec ten miesiąc nie byl obstawiony i sex byl tylko w 16 dc... 18 dnia cyklu zaczął bolec mnie cholernie brzuch tak jak na @ ale sobie pomyślałam ze juz od 13go dnia mnie tak bolał wiec powiazalam nadal tonz owu,pomyślałam ze może i nawet się przesunęła. To bylo południe,wróciłam do domu idę do kibelka i widzę plamienie..pomyslala tak to jednak owu....19dnia cyklu poleciała taka zywo czerwona krew ale nie bylo jej aż za dużo bardziej widziałam ja przy podcieraniu, sory za szczegóły ale w podpasce tez się nie przelewalo. 20go i 21go dnia cyklu byly tylko plemienia a wczoraj późnym wieczorem i dzis tylko niteczki,za to brzuch boli jak skurw.... :( nie wiem juz co myśleć, bo ledwo skonczylam okres który trwał do 7dc to od 18 dc zaczelo ie na nowo.. Oc***eć idzie, ale jak juz wyżej wspominałam nie liczę na nic i czekam na ten "mocny okres"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
:( :( dwa dni przerwy miałam i doopa, nerki mnie bolą i podbrzusze, to juz 3 okres się zbliża w tak krótkim czasie, niestety pcos sie nawrócili konkretnie :( odkladam starania i pierd....to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Heej :) ja dzis 32 tc dzidzior 2 kg kawał faceta :) kopie już tak ze boli mega i naszczescie obrocil się glowka do dolu także może uda się urodzic sn :) przytulas usg mogą się mylić nawet ok 500 gram różnicy w zależności od aparatu ;) nie ma się co przejmować po za tym dzieci też rodzą się różnej wielkości:) ja tam bym chciała żeby mój dzidzior nie przekroczyła 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Czesc u mnie 28dc i dzis powinna pojawic sie @i znajac zycie bedzie bo brzuch mnie juz boli :(( Wlasciwie to zawsze mialaam @ w 27dc no ale wczoraj sie nie pojawiła jednak od wczoraj pobolewa podbrzusze. W 25dc zrobiłam test i negatyw wiec juz wiem czego.sie spodziewac no niestety czekam. Eh Co u was kochane.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Okresu brak 28dc zrobilam wieczorem test wyszla jedna kreska , wyrzucilam test po paru min wyjelam z kosza patrze i jest blada druga kreska nie wiem czy wierZyć cxy nie bo ból brzucha jak na.okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
29dc ,okresu nadal brak drugi test zrobiony blada kreska , brzuch boli jak na okres eh boje sie ze dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
W sumie to 30dc dzis eh i dalej brak , nie chce sie cieszyc za wczasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Dalej nikt sie nie udziela Zrobilam test pozytywny Wiec to ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lila gratuluje :-). Mialas jakies objawy? Jaka temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
żadnych objawów , ten miesiąc odpuscilam całkowicie , zero zapisków itp. i się udało dwie kreski jak byk jedna trochę mniej rózowa ale jest :) w czwartek ide do ginekologa ;) z tego wynika ze jestem w 5 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Lila gratulacje :) !!! Super nareszcie jakies dobre wiadomości :) Ja w czwartek do mojej ginki ide i az się boje co moze mi teraz zaproponować jak znowu nic nie wyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
media dziekuje ja jednak dalej boje sie ze to nie jest to tak mnie tez brzuch boli... no ale w czwartek mam wizyte nie wiem czy nie za wczesnie co ? bo dzis jakby nie było z obliczen wynika ze mam 4t4d i nie wiem .. ale bylam tak zapisana na kontrole to szkoda zeby mi termin przepadł...jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Gratuluje ci z calego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Dziekuje ale dalej sie zastanawiam czy to jednak to ... a do wizyty jeszvze 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
I co jak po wizycie ? Wszystko oki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
Jeszcze nie widać zarodka ani serca , ale według ostatniej miesiaczki koncze 6 tydzien... robilam beta hcg i tez wyszło ze ok 5 tydzien ciazy. Jednak lekarka mówila ze jeszcze mam sie nie cieszyć i jeszcze na spokojnie bo różnie to moze byc wiec czekam na kolejna wizyte ktora ma byc 10 listopada wtedy zrobi mi usg i powinno być już coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej dziewczyny troche mnie nie bylo jakos zabiegana bylam:) u mnie 30 tydzien po wizycie wlasnie:) maly rosnie jak na drozdzach 1750kg:) wszystko wpozadku ja mam zrobic badania i brac nadal zelazo:) Lila gratuluje ciazy udali sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Lila to sie ciesze, ze beta wszystko potwierdzila. Badz spokojna wszystko bedzie dobrze. Czy ktoras z was zna sie na temp ? U mnie przedwczoraj byla 36,33 Wczoraj 36,35 i dzis qrwa znowu 36,33 Humor mam zjeb.... na caly dzien. Rozumiem , ze to cykl bezowulacyjny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Przytulas myślę ze tak jednak czekam na usg czy bedzie widac serduszko czy nie , juz mnie wystraszyla wiec nie ciesze sie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia91
Część dziewczynki chcialam do Was dołączyć przyjmiecie mnie ? Staramy się z mężem 3 miesiąc o drugiego dzidziusia. Jestem w 15dc , po owulacji pokazaly się u mnie bóle podbrzusza i kłucie jajników na zmianę. Piersi robią się pelniejsze, czuję bole w kręgosłupie , sluz pojawił mi się dziś mleczno biały jak galaretka później wodnisty i caly czas mokro (sorki za doslownosc) , podbrzusze pelne, nie robię testu bo to bez sensu tak wszczesnie robić. Już nie wiem co myslec tyle czasu jeszcze do @ a ja juz glupieje. Pomóżcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×