Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziurencja

Dieta powoli a na zawsze pozbądźmy się cielska---od 1.07.2009 do 30.09.2009--

Polecane posty

ho ho ho nikt się nie chwali ?? ho ho ho to znaczy ze wszystkie przytyły ho ho ho i się obżerały.. ho ho ho i leżały dupą na kanapach :D ho ho papa ho ho :D :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dieta babki. u mnie do przodu. jakies -12 kg od 1 lipca. mam plan do swiat jeszcze 8kg. a ty jenefer? chwal sie... i reszta tak samo!! na na na naaa :) ( lubie spiewac;p ) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... juz nie gadajcie ze tak przytyłyscie ze nie ma o czym pisac. minął pierwszy miesiac pobytu w akademiku. EfektL jadlam smażone ziemniaki, pizze, lody, cukierki - schudłam kolejnie 3 kg ;] reasumując: 1 lipiec - 89 kg 30 lipiec - 80 kg 31 lipiec- 31 wrzesień - 78 kg 30 październik - 74-75 kg Cel na 31 grudnia: szóstka z przodu... :) co to reakcji moich koleżanek i kumpli z akademika: "wow ale schudłaś! duzo? stawiam ze z 15 kg" "zajebiscie wygladasz co robilas ze tak schudłas?" "wyglądasz naprawde dobrze" i najlepsze: " o kur.. nie poznałam Cie! to Ty?" :D i dzisiejszy text kumpla ktorego widzialam miesiac temu. Sytuacja: idziemy po schodach, ja ide pierwsza : "znów schudłas! widac bo masz fajną pupe. teraz moge cały czas chodzić za Tobą" ;] ;] ;] narazicho odchudzaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×