Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziurencja

Dieta powoli a na zawsze pozbądźmy się cielska---od 1.07.2009 do 30.09.2009--

Polecane posty

Halo dziewczynki czy jest ktoś chętny!! Ja chcę do konca września zrzucić 15 kg borykam się z tym od 3 lat i chcę się w koncu tego pozbyć. Czekam na członkinie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa_lili
ja się piszę:) ja mam zamiar zrzucić około 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diety wszytskie dozwolone raz na dwa tygodnie mierzenie ważenie :) Dodamy jakąś tabeleczkę :) i będzie GIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ,że jak bedzie nas wiecej moglabym się tym zająć :) Tabeleczka itd.. Witaj Lil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam motywację przyjezdza moja kolezanka ,z Włoch której zawsze mówiłam , ze schudne jestem na diecie itd.. a nigdy mi sie nie udawało...teraz dam rade... niech zyją jej oczy , ktore wyjda na wierzch to moj cel hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaanna
ja się piszę :) do końca sierpnia chcę zrzucić 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK robimy tabeleczkę :) zaczerniamy sie dziewczynki :) proponuje zeby nie bylo balaganu wchodzimy w preferencje i nikt nam nicku nie podrobi :) Ja mam 170 i waze 70 kg chce 55 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam się:) to teraz coś o sobie napiszę: mam 19 lat ważę 70 kg przy wzroście 165 cm:O największy problem o chęć podjadania wieczorem i w nocy:P i chyba to że łatwo się poddaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze coś takiego NICK WZROST WAGA CEL dziurencja............170..................70.................55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja............170..................70..................55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przylaczam... do zrzucenia mam 12 kg... ja swoja dietke zaczelam juz wczoraj ale jak wiadomo taki topik to wieksza mobilizacja:) mam nadzieje ze bedziemy sie razem wspierac i pomagac w zalamaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaanna
ja ważę 85 kilo i schudłam już 20kg. od dawna jestem na diecie z małymi przerwami :/;) mam 165cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od czasu do czasu bedziemy wklejac inne tabelki z naszymi efektami :) NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja............170..................70........... .......55 liliowa_lili..............165..................70...................62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja............170..................70........... .......55 samantha..............158.................62....................50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja............170..................70........... .......55 liliowa_lili..............165..................70...................62. samantha..............158.................62............ ........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hannnna gratuluje :) NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja............170..................70........... .......55 liliowa_lili..............165..................70....... ............62 samantha..............158.................62............ ........50 hannaanna.............165.................85....................75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaanna
dziękuję :) mam nadzieję, że uda mi się dojsc do celu...na razie bedzie to 75kg, a potem 65kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belrisa
belrisa..............1.68................95ehh............ ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hannaanna gratulacje... 20 kg to duzy sukces, a teraz tez na pewno Ci sie uda.. kwestia to samozaparcia:) a jaka dietke stosowalas ze juz tyle schudlas?? mz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś zaczern się :) pewnie najlepiej malymi kroczkami :) Ja sobie zaraz walnę stopkę :) o kolezance , ktorej maja wyjsc oczy hahah Ja mam 23 lata mam synka 4 miesiecznego ale kg ciazowe nie sa problemem juz dawno ich nie ma przybylo ich 10 a nie ma juz 16 liczac od dnia porodu :) moim problemem sa przedciazowe KG Jaka diete preferujecie ja sie motam miedzy South beach a 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belrisa
A I CEL TO 65 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaanna
ja mam dietę przez dietetyczkę indywidualnie przygotowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belriska a jaki cel nie martw się dasz rade :* dziewuszki nawet jak sie zlamiemy walczymy dalej i nie zalamujemy rak kazdemu moze zdarzyc sie gorszy dzien :) a nawet kilka , wesele czy urodziny u cioci GO GO GO damy rade!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belrisa
CEL 65 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja............170..................70........... .......55 liliowa_lili..............165..................70....... ............62 samantha..............158.................62............ ........50 hannaanna.............165.................85............ ........75 belrisa..................168.................95....................65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belrisko moze daj sobie mniejszy próg bedzie Ci latwiej dojsc a potem sobie wyznaczysz nowy cel :) nie martw sie ja znajac siebie po wrzesniu tez sie bede borykac :) z waga wiec tu zostane :) ale daj Ci Boze zeby CI sie do tego wrzesnia udalo :) jak masz takie samozaparcie :) hanuś dziel sie swoja dieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×