Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ijak sie widzi

kupiliśmy garnitur.Jak wam sie podoba?FOTO

Polecane posty

Gość njuigfisg
pytam jeszcze raz: Po jakiego huja pytasz sie o zdanie, jak masz je w dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i wasz wacio bedzie wyglądał jak każdy goś z waszego wesela" Idąc tym tokiem rozumowania najlepiej ubierzmy go na czerwono w białe kropki. Na pewno będzie się wyróżniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
jelen na rykowisku bedzie sie uganial za sarenką w ciapach :classic_cool: albo...jaki kraj, taki mafiozo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
ijak sie widzi - masz rację ,... będzie się różnić od gości .... będzie wyglądał jak kucharz ... :classic_cool:. Może zamiast kapelusza cząpę kucharską? Garnitur i tak wygląda, jakby był strojem roboczym ... Dobry garnitur tak nie wygląda ... :O Układa się dobrze, nic się nie pręży ... i jest z dobrego materiału ... nic tylko ... a wiocha śpiewa i tańczy ... Kałasznikow bardzo pasuje ... każdy by go użył z rozpaczy ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijak sie widzi
ale kretyńskie forum. Wybaczcie chciałam tylko poznać waszą opinie, po jakiego grzyba filozofujecie??? Macie swoje wesela? swoich przyszłych panów młodych?? więc ubierzecie ich i siebie jak tylko bedziecie chcieli. w but na szpilce( bo przecież balerinki nie wypada założyć), czarny gajer( bo jasny jest kiczowaty), oczywiście sukienka biała, beza (bo jak inny krój to pewnie panna młóoda w ciąży) no i oczywiście kazdy z waszych mężów będzie piękny jak model z wybiegów. Na waszych weselach każdy gość będzie wspominał"jakie to było piękne wesele, jak oni cudnie wyglądali....a i tak schleją się i jedyne co bedą pamiętać, to to że wujek Kazik rzygał w łazience. Po co są te fora?? po to by szydzić z kogoś kto pyta o porade??? Zapewne ( wnioskuje po wypowiedziach) macie niewiele ponad 20 lat tak więc chyba jedtem już za stara, nie znam sie i nie mam gustu więc dziękuje wszystkich za NORMALNE komentarze. i życze udanego wesela w waszych wymarzonych strojach- wszystkich szytych zapewne u Armaniego- bo przecież trza miec klase co nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wyjatkowe uroczystosci
twoja sukienka jest bardzo ładna, ale do tego garnituru po prostu nie pasuje - inny styl. To takiej sukni - powiedzmy smoking, albo b. ciemny garnitur, ten jest zupelnie z innej bajki. Państwo mlodzi powinni do siebie pasowac. Mozesz to uratowac bardzo swobodnym, kolorowym bukietem, bez zadnych tiulow i ozdóbek, ale jesli dasz np kalię - bedzie obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
sialalallala - owszem taki mafiozo ... :D Skojarzył mi się z tym z filmu w różowym sweterku z gruszką na brzuchu ... Ten sam styl ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
dziewczyno, proponuję zrezygnowac z tego forum, a najlepiej w ogole z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
jeszcze ktos zatrzymał zdjęcie....nie ma to jak kafeteria :classic_cool: tu się nic nie ukryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałaś o opinię i je dostałaś. Nie rozumiem co Cię tak oburzyło. Zresztą, kilku osobom (w tym mnie) Twoja sukienka się spodobała. Ale wybacz, nikt na siłę nie będzie się silił na komplementy jak nie ma ku temu żadnych podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
O matko!!! Proszę powiedz, że to żart i to nie są te buty? ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy macie najebane
wszystkie jesteście kupą bezguscia....każda do jednego wora. Dzięki ci Panie, że mam dready, kolczyki tatuaże i słucham ego czego nikt nie słucha..z takim społeczeństwem tylko do czasów gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
Tenisówek nie było? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga autorko... Byc moze i to forum jest kretyńskie, ale czytałam Twój topik o butach i choc inne kobiety normalnie wyrażały swoje zdanie o balerinach do slubu to też ci nei pasowało, wiec kto sie zachowuje śmiesznie? Pytałas o zdanie ( nawiazuje do poprzedniego topiku), wiele osób ci osdpowiedzialo, jednika widać, ze zanim dałas zdjecie juz byłas zdecydowana na te buty. Wiec po co sie pytać co o tym sądzimy???? Każdy ma swój sty. JAk dla mnie mozesz iśc w bikini. chciałaś naszego zdnaia, wiec masz, i co co te złosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
więc jak widzicie wszystko do siebie idealnie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszystkie jesteście kupą bezguscia...." Rozumiem, że wszystkie... poza autorką tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy macie najebane
autorka- daj na luz to banda blond solar z tipsami, zapewne chodzących w białych kozakach i jarających się blek aj pis( czy jak go zwał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wyjatkowe uroczystosci
panstwo mlodzi moga miec cokolwiek- stroje spadochroniarzy czy pletwonurkow , wazne, zeby calosc byla utrzymana w jednym stylu. Bialy garnitur ma byc z założenia letni i bardziej luzacki, nie pasuja do niego te skorzane , dretwe ,gładkie białe buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
wszystkie jesteście kupą bezguscia....każda do jednego wora. Dzięki ci Panie, że mam dready, kolczyki tatuaże i słucham ego czego nikt nie słucha..z takim społeczeństwem tylko do czasów gierka mamy buntownika na kafe...witam tylko czemu siedzisz na forum dla społeczenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
Dredy, kolczyki to jest zupełnie co innego ... to jest jakieś ... A kicz to kicz ... :O Jak możesz nie widzieć różnicy? Wybacz ale nigdy nie będę stawiać sztuki wysokiej na równi z odpustem ... bo tego nie da się zestawić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy macie najebane- nie jestem blondynką, nie mam tipsów, nie chodze do solarium i nie posiadam białych kozaczków :P i nie słucham tej kapeli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy macie najebane - Rada na przyszłość. Zanim coś powiesz/napiszesz, pomyśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
ps. jak mozna słuchac czegos, czego nikt nie słucha? masz jakis dodatkowy zmysł? :O bo z twojej wypowiedzi wynika, ze jestes jedyną osobą na planecie, ktora słyszala daną muzykę :) ps2.:P słucham rocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wyjatkowe uroczystosci
a twoje buty do tej sukienki moga byc, facetowi absolutnie zmien na bardziej luzackie. Pytasz, to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy macie najebane
mój mąż miał taki garnitur i wyglądał super....prosze oto nasze zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy macie najebane
cos z nami nie tak?? nie widze tu kiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×