Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ijak sie widzi

kupiliśmy garnitur.Jak wam sie podoba?FOTO

Polecane posty

Gość CORCIA
suknia piekna ale ten garnitur porazka jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arramandda
mi się nie podoba... ale niektórzy faceci w tym kolorze potrafią być stylowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CORCIA
w ciazy jestes ze wybralas taka suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do takiej pięknej sukni Twój facet ma wystąpić w takim odpuście? Nie wiem czy to nawet kolorystycznie będzie grało (jak masz suknię w takim kolorze jak na fotografii)... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijak sie widzi
to pwenie jak wam powiem, że robimy sesje z kałasznikowem i cygarem w zębach na starym motorze to stwierdzicie, że lepiej nad jeziorkiem lub na mostku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
mi sie bardzo podoba:) gustowny:) jestem za:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
Suknia jest ok ... ale garnitur masakra ... :O I w ogóle źle leży ... widać, że pracuje na nim ... pręży itd. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfghghfg
garnitur bardzo mi się podoba :) tylko ten krawat :| mam nadzieję, że do ślubu pójdzie w innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijak sie widzi
suknia w kolorze ivory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijak sie widzi
krawat bedzie gładki brąz..ten jest jakis znaleziony w szafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfghghfg
ładnie dobierzcie odcień krawatu a wszystko będzie pięknie :):) chociaż suknia nie w moim stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
aaa, to ty sie pytałas wtedy i te buty, te kapcie :D no to bedziecie razem wygladac :classic_cool: kojarzy ktos te baleriny?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
ijak sie widzi - nie kałasznikow jest na miejscu ... sama bym go użyła, jakby mój tak się ubrał .... :P A dlaczego Wasze stroje mówią, że jesteście oboje z innych bajek? Ty grasz królewnę, a on chłopa z mazur? :O z mafii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jesteście dziwni, dlaczego każdy ma nosić do ślubu taki sam czarny garnitur. Ja bym mojego faceta ubrała w strój jak z kapeli Panic at the disco i nikt by nic do tego nie miał. Ps. Autorko, niepotrzebnie dawałaś tu zdjęcie twojego mężczyzny, a raczej jego ładnego garnituru, bo... sama widzisz, tu nic się nikomu nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpie jasnych garniturów, źle mi sie kojarzą, wieć nie pwoiem nic dobrego oprócz tego, ze ładnie lezy an Twoim przyszłym mężu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijak sie widzi
oczywiście-bede miała srebrne balerinki na nogach....wybaczcie "szpice"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wyjatkowe uroczystosci
a taka jest wslub - wklada sie zawsze ciemne garnitury - grafit, czarny ( nie czekolada!). Bialy garnitur ( ale wtedyraczej lniany czy plocienny nadaje sie na luzniejszy slub w plenerze) i wymaga odpowiedniego, bardziej swobodnego, stroju panny mlodej - w stylu letnia sukienka, bukiet kwaitów polnych itd. Do sukni typu " ze slubnego salonu" bedzie wygladał kiczowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ivory chyba najlepiej pasowałby czarny albo ciemnoczekoladowy garnitur, a tak to... no cóż... pomieszanie z poplątaniem. On swoje, Ty swoje... przynajmniej pod względem stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
I nie dopowiedziałaś gdzie on niby w tym kapeluszu zamierza być ... Faceci przy damach raczej ściągali kapelusze ... Twój zamierza udawać, że Cię nie zna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfghghfg
sialalallala ja kojarze te baleriny :D ale chyba na szczęście to jednak nie ta osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CORCIA
pytalam czy jestes w ciazy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijak sie widzi
kapelusz- do sesji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, to ty od tatuaży i balerinek... W takim razie garniak jest w waszym stylu... :O Szczęścia na nowej drodze życia... No to be dziecie pasowac do siebie nie ma co :D Pzrez lata goście weselni bedą opowiadac o Was anegdoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
jak to nie, przyznała się :classic_cool: :D w takim razie wszystko bedzie pasowac, dajcie dziewczynie spokój :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijak sie widzi
okok..wy swoich odstawcie w czarny gajer rodem z balu maturalnego..przepraszam przecież one są takie eleganckie...i wasz wacio bedzie wyglądał jak każdy goś z waszego wesela- różnić go tylko bedzie kwiatek przy butonierce i kamizela i musznik z obicia sofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgha
Gdybyście widzieli jej butyu do ślubu i opowieści o jej tatuażach an dekolcie nie pisalibyscie, zę bedzie wygladac jak ksieżniczka :D :D :D Nie rozumeiem dlaczego ZNÓW pyta sie o zdanie, jak bedzie sie madrzyc, ze i tak go nie potzrebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
autorko, swoją drogą to ciekawe, ze po ostatnich przezyciach nadal pragniesz porad na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
na wyjatkowe uroczystosci - właśnie ... ciemne (czekolada, to raczej mało zobowiązujący) jest oznaką powagi sytuacji .... A taki mafiozo ... to jak jeleń na rykowisku ... owszem, on też wielu się podoba ... (choć nie krytykom sztuki :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×