Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ijak sie widzi

kupiliśmy garnitur.Jak wam sie podoba?FOTO

Polecane posty

Jeszcze trochę i wejdzie to w kanon przyśpiewek weselnych. Już wybijam rytm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
podszywacz wstrętny - ten konkretny tenisówek z kokardą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
To może niech dopasuje, te tenisówki do sukni ... Proponuje przyczepić taką samą złotawą wielką kokardę na dupsku ... :classic_cool: oraz we włosy .... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
Tak już dawno nikt nie miał ... Będziesz się autorko wyróżniać ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
to dopiero bedzie orginalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
Pewnie ... i tak sobie będziesz błyskać w tym słońcu ... a to zębem, a to kokardą na dupsku, a to ze złotej grzywy błyśnie ... Zazdroszczę :classic_cool: Ja sem tak nie błyskała ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
bo trzeba wiedzieć, ze orginalnie nie zawsze znaczy dobrze...jak to w kabarecie ani mru mru...Tofik też jest orginalny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
Przebranie za mopsa ... także ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
Podsumowując: co mówią mi, zapodane zdjęcia ... Z 100% pewnością mogę stwierdzić, że osoby na tych zdjęciach nie mają nawet wykształcenia wyższego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wyjatkowe uroczystosci
no nie przeginajcie ze zlosliwos ciami, kupili garnitur, to trzeba jakos poradzic, zeby razem zagralo. Sukienka jest bardzo ladna i do empire akurat plaski obcas jest w stylu. Wejdz autorko w stroje z epoki i podstylizuj jakos ten garnitur ( np daj kolorowa kamizelke i wiazany fular zamiast krawata), albo tez podrób tę suknie na styl "wieczór na wsi " u Czechowa. Najwazniejsza jest jednosc stylowa. Pawdopodobnie bedziesz musiala zlamac to kolorami, bo biele pewnie sa w róznych odcieniach ( wtedy obok siebie wygladaja brudno i nieporzadnie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
na wyjatkowe uroczystosci - uważam, że wymagasz za wiele od autorki ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wyjatkowe uroczystosci
nie wymagam, po prostu staram sie poradzic , bo akurat jestem projektantem. Chciała jak najlepiej a została zdołowana, to przykre - i tego nikomu nie zyczę, a zwłaszcza pannie młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallala
tak, ale była niemiła w poprzednim topiku na temat butów...niestety, za zachowanie się płaci...po jej poprzednich nieprzyjemnych odpowiedziach nie będę teraz jej wychwalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina ...
Pan młody może także założyć siatkowy podkoszulek ... i chodaki (aczkolwiek te co ma, też są git :classic_cool: i normalnie mamy T.Love z "Chłopaki nie płaczą" ... Albo ...scenariusz do Kazika .. "na głowie krasny ma wianek, w ręku zielony badylek ... przy niej bieży baranek (biały on), a nad nią lata motylek (lub mucha) "P Typowe Dziady ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie i na pewno będzie się wyróżniał :) jak na Pana Młodego zresztą przystało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy ludzie jestescie chorzy, nie macie za grosz kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajagababa
Tak, dziewczyny - nie macie za grosz kultury! Zwłaszcza ta wzmianka o wykształceniu była nie na miejscu... Nie widziałyście jakie laski studiują na mojej uczelni chyba roftl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty we włosach potargał wia
bardzo ładny, całe szczęście że nie ma tej kamizelki i musznika srebrnego we wzorki...głądki krawat i będziecie jak gwiazdy filmowe. Jest lato, trzeba to podkreślać. w zime może iść na czarno. Dla mnie ciemne garniaki troche nie bardzo...ładny pan i łądny gark!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×