Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sharaet

Mineta, jak zrobic dobrze waszej pani.

Polecane posty

Jestem wlasnie w sesji, a wiadomo, kiedy trzeba sie uczyc, to przychodza do glowy najrozniejsze mysli. Ja postanowilam w ramach moich kosmatych mysli przyczynic sie do poprawienia sytuacji polskiej cipki. I tak, zanim dojde do sedna, zadam pytanie, ktore nurtuje mnie od dluzszego czasu: czy istnieje bardziej sympatyczne okreslenie na cipke? Wracajac do sedna, to moja pierwsza wskazowka dla Panow: 1. w czasie, kiedy zabieracie sie do niej, nie myslcie o wskazowkach z poranikow, nie myslcie o technice, tylko sprobujcie ja wyczuc 2. zaangazujcie w te robotke cala strefe wokol pani cipki, w szczegolnosci wewnetrzna czesc ud (caly czas nie myslac o instrukcji oblsugi) 3. chodzi o to, zeby wprowadzic ja w wibracje, a waszym zadaniem jest pobudzic taka fale, dlatego wazne jest zaangazowanie calej strefy od pupy, po uda i wzgorek lonowy (!) 4. nie skupiajcie sie na mechanicznym doprowadzeniu do orgazmu. to jest mozliwe, ale kobiecie to nie sprawi wiekszej przyjemnosci, a moze sprawic tez bol i ja rozdraznic. nie draznijcie wiec smoka. 6. sprobujcie wytworzyc taka aure, sama sugestia wystarczy, reszta odbywa sie w glowie kobiety. dotykajcie ja wiec bardzo delikatnie po udach i pupie, i dotykajcie ja ustami i jezykiem tak, jakbyscie byli woda, to znaczy dosc zdecydowanie, ale jednoczesnie bardzo bardzo delikatnie, calujcie wokol warg i po wewnetrznej stronie ud, niech ta strefa bedzie caloscia. nie ograniczajcie sie do lechtaczki. wrecz przeciwnie, obchodzcie sie z nia bardzo ostroznie. lizcie ja w takim rytmie jakbyscie w nia wchodzili. Niech to bedzie w rytmie, ale nie monotonne. Cala powierzchnia jezyka. Tak jakbyscie spijali z niej miod. 5. jesli uda wam sie wprawic ja w dragnie, pobudzic taka fale, to ona ja zacznie powoli ogarniac, i wtedy wystarczyloby smyranie piorkiem, zeby doprowadzic ja do pelnej rozkoszy. Piorko zastapic nalezy jezykiem i ustami, albo mila niespodzianka moze byc delikatne smyranie gotowym do boju penisem. A jesli to bedzie minetka od tylu, to bedzie to juz superniespodzianka. A co dalej, uhhh. Ja odlatuje! Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×