Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lamia 2

Kule do prania czy inne orzechy piorące

Polecane posty

Hej, uzywacie może kul do prania? Ja zamierzam kupić, ale dyskusje w necie na temat licznych podróbek mnie zniecheciły. Macie moze z tym jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam używałam i przestałam
dziadostwo, na początku wydawało mi się, że to działa, ale plamy zostawały na tkaninach a z czasem bilizna robiła sie zszarzała no i zapach niemiły pozostawał :P wróciłam do proszku i lenora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziekuje za opinie. A czy kupowalas oryginalne, bo tak pisza w necie, ze te nieoryginalne, to zle, a tamte to podobno dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam używałam i przestałam
oryginalne, takie jak na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona Anglia */*
ja wlasnie wypralam brudne dzinsy i dopralo, a w zestawie mam sztyft na plamy wiec wyprobuje przy nastepnym praniu moje pranie nie smierdzialo, tylko stukay mi w pralce, trzeba w jakis worek wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona Anglia */*
moje sa z ecoshopu , niby do 250 pran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Nie wiem jak działają kule, ale orzechy do kolorów są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-salem.pl
Może warto przejść ze standardowego prania w proszkach i zamienić je na kule piorące. Wkłady wystarczają na 200 prań! Dzięki unikalnym właściwościom fizykochemicznym, nie wymagają użycia żadnej chemii. Są antyalergiczne, nie zawierają szkodliwych substancji, sztucznych barwników ani mydła. Dopieraja tak samo jak proszki. Zapraszam, wszystkiego warto spróbować: http://e-salem.pl/k104,dom-do-prania-kule-piorace.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam kuli piorącej. Powiem szczerze - plamy ładnie schodziły, był tylko jeden minus. Pranie nie pachniało :(. Jednak proszek ma składniki zapachowe i lubie jak pranie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×