Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna i obca na tym świecie

Powrót mojej pierwszej miłości / Pytanie do żon !!!

Polecane posty

Gość odgrzewanekotlety
a może dążyły do ślubu i czuły się lepsze ?, bo wygrały bitwę , a po latach przegrały wojnę.... Te trzy powroty ludzi z mojego otoczenia , to były miłości z czasów szkoły średniej , nie wiem czy ma to jakieś znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
Nie każdy przypadek jest taki sam, dlatego nie można generalizować. Uważam, że to pospolite chamstwo oszukiwać nowego partnera, gdy stara miłość nie wygasła lub rozbijać rodzinę w imię starej miłości. Ale życie sobie a nasze ględzenie tutaj-sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikmazonę
a ja myślę ,że coś w tym jest. Mam wspaniałą żonę , jesteśmy małżenstwem od 2 lat.Mam32 lata.Ale nie ma dnia abym nie myślał o niej , co robi i gdzie teraz jest.Nie widziałem jej 7 lat , w zeszlym roku zobaczyłem ją z daleka przez kilka sekund.Wiem ,że ona też myśli o mnie.To jest taki mój mały sekret , o którym nikt się nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odgrzewanekotlety
chamstwo nie chamstwo , a może działanie podświadomości,opatrzności?sama teraz zaczęłam się zastanawiać i nie wiem. dla mnie to porypana sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
Facet, teraz my juz znamy Twój sekret :) I skąd wiesz, że tamta też o Tobie myśli? A co na to wszystko mówi żona????? Fakt, porypane to jakieś takie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikmazonę
no tak znacie... wiem ,że o mnie myśli , bo wydzwaniała do mnie swego czasu... żona nie wie , ze ja myślę o "niej" , nic nawet się nie domyśla....Bo kiedyś nagadałem na " nią" i moja żona jest pewna ,że nawet jej nie lubię....ironia losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
Jak widać oszustwo nie popłaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odezwalam sie do mojego bylego po 30 latach,wiecie co telefonicznie wyznajemy sobie milosc,ktora w Nas nadal istnieje,iskierka rozpalila sie,,,,,,S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i kogo to stara durna suko obchodzi ? Chcesz sie tym pochwalic , czy pozalic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoloti
No jasne, że się chce pochwalić!!! A ty co tak jadem bluzgasz od samego rana? :-D okres masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co bluzgac,ale wyciagac temat sprzed lat-tez po co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoloti
Bo aktualnie nikt o tym nie pisze. To się wstukuje w szukaj i masz! Można sobie popisać, kto ci zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komus sie na starosc w glowce przewraca , chyba ma za duzo czasu , no i dlatego wyszperala swojego bylego , no i ten temat z przed lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoloti
A tak dla jaj zaraz sobie wyszperam najstarszy topik na kafe :-) chyba mi się nudzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wyszukuj , ciekawsze to niz chwalenie sie na Kafeterii , ze odnalazlo sie starego dziadka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoloti
No widzisz, się mi wyszukal temat :-D stary ale jary :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoloti
Eeeee, to wcale nie musi być stary dziadek, a jak się zakochali w przedszkolu? No to gość może mieć z 35 tylko. Chyba nie mieszkasz na jakiejś wsi, gdzie dziadki mają tyle :-D takiego 35 latka to sama bym chętnie przytulila :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoloti
O, nie wskoczył mi link. Aaaaaa, tam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje oko to raczej facet bedzie ok. piecdziesiatki lub nawet starszy , no bo oni wyznaja sobie milosc i iskierki zaiskrzyly :) ..... :) takich wlasnie slow uzywaja ludzie wiekowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoloti
Taki dziadek może by miał dobre cukierki... Albo przynajmniej karnelka aaaaach, pomarzyć można, nie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoloti
Teraz to tylko pytanie: r***asz się? i romans aż miło :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jak napisze , ze nigdy wczesniej nie przezyla takiego orgazmu jak po 30 latach z bylym partnerem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że jak klamka zapadła to już trzeba zrobić wszystko, co można by zapomnieć. Pokochać te wspomnienia z pierwszą miłością i zaakceptować fakt, że już się nie powtórzą. Pewnie będąc ze swoją 1 miłością w tej właśnie chwili, myślelibyśmy o kimś zupełnie innym. Trzeba unikać takich sytuacji, najmniejszego kontaktu, byleby tylko nie pojawiły się motyle. Związki i małżeństwo buduje się latami i nie warto ich tracić dla chwili uniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannnny
Łatwo się mówi, trudniej zrealizować. Pokochać wspomnienia... Zawsze je kochałam.... Ale on fascynuje mnie sobą teraz, to ktoś inny, niż lata temu. To mnie przeraża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
ja swoja szkolną i największą miłość odnalazłam na ezeo, zmienił się nie do poznania, czuje ze zakochuje się w nim od samego początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×