Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mojito cocktail

Koniec dobrego! Początek lepszego! DIETA- start!

Polecane posty

Porzuciłam odchudzanie na długi czas, co niestety odbiło się na mojej figurze. Jestem zwolenniczką diety MŻ, ale tym razem postanowiłam przez pierwszy tydzień jeść wg diety kopenhaskiej, żeby skurczyć sobie trochę żołądek, a później zastosować stara dobrą MŻ. Jutro się zważę na czczo zeby podać wiarygodne wskazanie wagi. Ktoś jeszcze ma ochotę powalczyć o smukłą sylwetkę? Zapraszam wszystkich! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie przylaczyc chociaz jestem juz tez na innym topicu Ja rowniez stosuje mz plus duzo cwiczen: chodze na silownie i plywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie wcinam lunch. Całkiem nieźle mi to wyszło. MŻ zacznę jak już mi jajka i befsztyki wyjdą bokiem ;) Na razie spróbuje chociaż ten tydziń pociągnąć na kopenhaskiej. Liczę na opanowanie pierwszego głodu i skurczenie żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaahgchcfc
MZ + jazda na rowerze = skutkuje !!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaaaaaaaaaahgchcfc kiedyś stosowałam MŻ plus rózne sport- rower, basen, aerobik i rzeczywiście miałam fajne efekty. Trzymałam wagę jakiś czas, ale niestety dopadło mnie jojo i trochę się zapuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojito Cocktail--> a ile wazysz i przy jakim wzroscie i ile zamierzasz schudnac? Ja rowniez ci odradzam kopenhadzka bo tylke metabolizm mozesz sobie rozwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dieta na szybkie efekty to bzdura lepiej zmienic podejscie do jedzenia, ilosc i jakosc potraw i tak juz do konca zycia jesc, to samo z cwiczeniami, kilka godzin tygodniowo i bedzie super figura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam ze ja po kopenhaskiej (robilam jakies 6 lat temu) przez 3 lata mialam odruch wymiotny na widok jajek i szpinaku... Na szczescie juz teraz mi to minelo:) Nigdy wiecej tej paskudnej diety!!:P Ale tak czy siak powodzenia zycze w wytrwaniu:)Aczkolwiek samo wytrwanie w diecie nie jest az takie trudno u mnie po 2 dniach juz bylo ok..gorzej to co sie dzieje po skonczeniu diety u mnie byla istna masakra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam już raz kopenhaską kilka lat temu. Wytrzymałam niestety tylko tydzień, gdyż skusiły mnie czerwoniutkie czereśnie za domem ;) Na razie się napaliłam na ten tydzień, więc postaram się już wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośnica89 ważę ok 72 kg, przy wzroście 170. (Tzn tyle ważyłam, kiedy się ostatnio wazyłam :P, jutro to sprawdze z rana) Chciałabym dojść do ok 59 kg, ale zaczynam się czuć dobrze w swoim ciele, od około 66 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyznacz sobie kilka celow bo to daje wieksza motywacje niz tylko jeden(w moim przypadku dziala) i nie zalamuj sie potknieciami bo ja mialam kilka i nie daje za wygrana bo w koncu chce sie dobrze czuc w swoim ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to:) uwierz ze moim utrapienie rowniez sa uda i tylek:/ mam taki odstajacy no i powoli zaczela mi sie robic oponka w dolnej czesci brzucha wiec postanowilam sie wziac na siebie. Dzisiaj rano waga pokazala mi 56kg wiec jeszcze tylko 4 zostaly mi do mojego takie celu, ale zobacze jak wtedy bedzie wygladac moja sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
startowalam z 58/59 po prostu zaczelam jesc mniej, staram sie nie jesc po 19, odstawilam slodycze chcociaz czasami cos zjem, nie jem fast-food-ow, cwiczena silowni, chodze na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem po lunchu - jajecznica z 1 jajka (bez tluszczu) i dwie kromki chleba diet wiec razem niecale 200 wiec od rana juz zjadlam 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka pupeczka
hejo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka pupeczka
ja tez sie odchudzam od wczoraj staram sie wiecej ruszac pic duuzo woody itp choc z tym ruszaniem sie to marnie jest :-( co sądzicie o moim meni: wczoraj: s1. bułeczka pełnoziarnista z 2 plasterkami wedliny s2. mały kefirek o. sałatka z banana, połowy greifruta, połowy pomarancza i połowy jogurtu naturalnego k.sałatka z pozostałych połówek owoców czyli poł grejfruta i pomarancza i poł jogurtu nat. dwie kawki, i dwa litry wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka pupeczka
a dzis: s1. truskawki zmiksowane ze smietana (mniamu) s2. jogurt naturalny z płatkami fitness, pół grejfruta o. dwie małe nuzki kurczka, (ta mniejsza czesc nogi:-P) i surówka z jakis tam warzyw k. banan i pól grejfruta powiedzcie co myslicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka pupeczka
schudne tak?? i jesli ktos sie zna.... to ile to kalorii wychodzi?? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policz sobie kalorie na necie, tylko musisz znac wage tych produktow wg mnie malo jedzenia troche, moze dodaj jajka, ryby, jakies orzechy :) i wiecej zielonych warzywek a ruch - idz pobiegaj na godzinke - jak Ci skoczy endorfina to bedziesz ciagle chciala biegac :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka pupeczka
nie czuje sie głodna bo jedzenie jest sycace zwłaszcza te grejfruty i do obiadu duuuuuzo surówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka pupeczka
Mniej Żryj he he :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się o której powinnam zjeść obiad, skoro lunch zjadłam o 13. W sumie pomału robię się głodna. dupeczka wydaje mi się, że jesz za mało białka. Dodaj jakieś mięcho, serek wiejski, ryby itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×