Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bardziejtransparentna

lubicie chleb ze smalcem ?

Polecane posty

Gość ja lubie nawed bardzo
zwlaszcza takim domowym smalczykiem ze skwareczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie ale nie za duzo
bo mnie na rzyganie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży miałam na niego permanentną ochotę :P a teraz, od 4 lat jakoś nie jadłam :D może czas spróbować... z kiszonym ogórkiem i na świeżym chlebku :P gówniarzeria nie potrafiąca napisać poprawnie słowa "ohyda" , niech się nie wypowiada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez czasem nachodzi ochota na takie jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwiebiam
taki domowy mmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny prosiaczek czy tej wielkości sie zabija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda świnka kiedyś taka była a Wy je zżeracie!!! WSTYD I HAŃBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noszę skórzanych rzeczy, butów tymbardziej nie noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 19 laatttt
uwielbiam chleb ze smalcem, taki ze skwarkami mniam ;) zjadłoby się teraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patty diphusa pilnuj swojej ortografii. Czy to jest temat "nie robimy błędów ortograficznych" do cholery? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem za żadnym, co taka świanta biegająca po łące zrobiła, że mamy ją zabijać bo chce nam się jeść? Możemy zjeść równie dobrze ziemniaki! Ciekawe co by ludzie powiedzieli jakby w lodówce w sklepie znalazłaby się obok odrąbanych świńskich nóg noga jakiegoś czlowieka? Pewnie byli by zaszokowani i mówiliby "to okrpne poćwiatować czyjeć cialo i wsadzić je do lodówki, o la Boga! Tymczasem kupują trupy codziennie i nie robi to na nich żadnego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeee
ochyda, bleeeee, tylko stare tłuste pryki i wieśniaki jedzą chleb ze smalcem, bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:55 [zgłoś do usunięcia] Dude (kisielrlz@o2.pl) Każda świnka kiedyś taka była a Wy je zżeracie!!! WSTYD I HAŃBA! tych zwierząt nie zabija się wyłącznie dla ich tłuszczu, a ja gdybym mogła, być może zrezygnowałabym z jedzenia mięsa. Niestety wegetarianizm nie jest zdrowy dla wszystkich a tak naprawdę tylko weganie nie przyczyniają się do zabijania zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eytjeyj
-> Dude co taka świanta biegająca po łące zrobiła, że mamy ją zabijać bo chce nam się jeść? Skąd się biorą tacy debile jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijajmy i jedzmy zwierzęta
wegetarianizm to debilizm a ludzi uprawiający tą dewiację to kompletni debile myślący że zbawią świat jak nie bedą jeść mięsa, skąd się biorą tacy kretyni to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:03 [zgłoś do usunięcia] Dude (kisielrlz@o2.pl) Ja nie jestem za żadnym, co taka świanta biegająca po łące zrobiła, że mamy ją zabijać bo chce nam się jeść? Możemy zjeść równie dobrze ziemniaki! Ciekawe co by ludzie powiedzieli jakby w lodówce w sklepie znalazłaby się obok odrąbanych świńskich nóg noga jakiegoś czlowieka? Pewnie byli by zaszokowani i mówiliby "to okrpne poćwiatować czyjeć cialo i wsadzić je do lodówki, o la Boga! Tymczasem kupują trupy codziennie i nie robi to na nich żadnego wrażenia. Do widzenia, co miałaś do przekazania, przekazałaś. W prosty sposób pojmujesz świat i proste jest twoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślą, że zbawią świat poprostu nie chcą zjadać czyichś zwłok. Jeśli nazywasz wegetarian debilami musisz być prawdziwym idiotą, czego tak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lubicie flaki wołowe ? Gdy byłam dzieckiem ta zupa była moją ulubioną. Trochę specyficzny miałam gust jeśli chodzi o kuchnię... Potrawy, które u większości moich rówieśników budziły obrzydzenie, mnie bardzo odpowiadały a dodatkowo nadużywałam bardzo ostrych przypraw co też nie jest chyba typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×