Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grazyna---

3 tydzien ciazy...zatrzymac ja?..czuje strach

Polecane posty

Gość ngLka robisz z siebie taką spe
moja sytuacja była taka jak większość dzieci z domów dziecka zostałam zostawiona w szpitalu. matki nigdy nie poznałam. przez caly czas pobytu w domu dziecka slyszalam tylko 'taka ladna a nikt jej nie chce'. i taka prawda, dzieci z domow dziecka malo kto chce. wiec nie zmyslaj i nie tworz teori spiskowych bo z uporzadkowanymi sprawami rodzicielskimi oprocz mnie byla wiekszosc dzieci i tez ich nikt nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego nie zmyślam. Statystyki dostępne są na wyciągnięcie ręki dla każdego, kto interesuje się tematem. no ale wiedzieć - a wiedzieć swoje to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ngLka robisz z siebie taką spe - wierze ci. W ośrodkach adopcyjnych napraszają się az do adopcji bo dzieci jest mnóstwo ale o adopcje mało kto się stara. Ludzie wolą sie wytłumaczyć przepisami i umyć ręce. Dla kogoś bardziej obiektywna opinia jest sąsiadka z naprzeciwka która gdzies słyszała o problemach z adopcją, niż opinia ośrodka adopcyjnego który dwoi się i troi by znaleźć dom choc dla jednego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy statystyki są
wyrocznią? Można je nagiąć jak się tylko chce i rzadko badają całość zjawiska. To też są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
Ja na twoim miejscu bym usunela, najlepiej zanim przekroczysz 6 tydzien. Chcesz sobie jeszcze bardziej zmarnowac zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy słowo pomarańczki na kafe jest bardziej wiarygodne od statystyk? i mona tak sobie tę piłeczkę odbijać w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngLka robisz z siebie taką spe
To moze napiszesz gdzie pracjesz? i gdzie tak male dzieci sa rozchwytywane? z checia pofatyguje sie i poznam te cudowne miejsce i taka 'inteligentna' osobe jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngLka robisz z siebie taką spe
a od kiedy slowa nieznanej osoby ktora chowa sie za jakims nickiem sa wiarygodne? przedtaw sie, napisz swoje imie i nazwisko, adres twojej pracy, skoro jestes taka prawdomowna i wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak napisze Ci :) Aż tak wybujałej fantazji to tu nie mają by szastać nazwiskami i adresami :) Bo jeszcze by faktycznie ktoś to sprawdził a wtedy by nie było miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachodniopomorskie, niech wystarczy.Oczywiście, imię i nazwisko, adres pracy, może jeszcze numer buta, adres zamieszkania i miesięczny budżet całej rodziny?może jednak odwrotnie - przedstaw się kim jesteś a ja sprawdzę, czy twoja sytuacja prana faktycznie jest taka, jak ją tu przedstawiasz, hm? Co? Wygodnie tylko w jedną stronę? Tak.. wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
A teksty o adopcji sa zalosne. Gdyby kobieta chciala nosic 9 miesiecy dziecko w sobie, rozwalic sobie skore na brzuchu, pochwe, to by dziecko zatrzymala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngLka robisz z siebie taką spe
to ty się powołujesz na swoje wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkie doświadczenie zawodowe wiec czemu sie jego wstydzisz? bo moze go nie masz? na pewno go nie masz. ja sie nie chwale swoja praca, a skoro ty tak to napisz gdzie pracujesz i jak sie nazywasz. nie umeisz tego zrobisz? jestes zwykla oszustka ktora przeczyatla kilka artykolow i mysli ze ejst dorosla. wakacje sie zaczely, malolaty sie nudza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro swoje zdanie opierasz na swojej pracy, uważasz, że to tylko ty i wyłącznie ty masz rację i rozmawiasz z lajkami to może udowodnij swoje doświadczenie zawodowe? Ja jestem na finiszu starań o adopcję i tez mam zupełnie inne zdanie i też smiem stwierdzić, że zmyślasz wszystko bo to co opisujesz ( a własciwie nic nie piszesz tylko to że dzieci w domach dziecka nie ma) jest dalekie od prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmvbhvbhejbv
ngLka to kolejna kłamczucha i bajkopisarka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powołuję się na znajomość realiów a nie na wielkie doświadczenie. Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy ochroną prywatności a wstydem, to radzę poważnie przyjrzeć się tym dwóm znaczeniom. nikt nie jest chyba na tyle nienormalny, żeby szastać swoimi danymi osobowymi w internecie.nie interesuje mnie twoje zdanie na temat mojej pracy i doświadczenia, bo jak ju pisałam - te dane są ogólnodostępne. Nawet nie musiałam pisać gdzie pracowałam i tak nie zmieni to konkretnych faktów.Małolaty się nudzą? Słoneczko siedemnastoletnie, pomyśl, to nie boli ;) Chyba się faktycznie nudzisz ;) Ja jestem od ciebie 11 lat starsza, ciężko, bym była małolatą a tym bardziej dla ciebie.proszę, nie osmieszaj się w tym temacie. Oczywistym jest, że ukryłaś swoją sytuację prawną dla naciągania faktów a ja znikam stąd, nie mam ochoty na dyskusję poniżej poziomu z kimś, kto nie pojmuje różnic między wstydem a ochrona prywatności. Zabawnie i nudno się zrobiło.Jak ktoś zainteresowany - odsyłam do statystyk i żegnam, decyzję pozostawiam autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie z chęcią dowiem gdzie na dzieci jest taki popyt :) Żadna praca nie hańbi w końcu a myślę że podanie swojego nazwiska i placówki w której pracuje tylko na plus wyjdzie. Przecież to nie problem skoro to prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggaaaaabrysss ale w czym problem? Żeby cokolwiek udowodnić muszę podawać publicznie dane osobowe? Od kiedy? Zadzwoń do OA i popytaj o statystyki adopcji w ostatnich latach. Złej baletnicy to i rąbek spódnicy.Ty byłabyś taka mądra i podała publicznie imię, nazwisko i adres pracy gdyby ktoś Cię poprosił? Tak? Niezależnie od tego jaki psychopata to przeczyta łącząc np z innymi Twoimi wątkami? Jeśli tak, to gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ucieczka, dzieciaczek się wystraszył i chodu, poszedł się mamusi w majteczki wypłakać, że je wystraszyli źli ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborcja to morderstwo... Mam znajomą, która była w podobnej sytuacji, zdecydowała się na aborcję... Dziś tego bardzo żałuje, jest w depresji... Moim zdaniem najlepsze byłoby rozwiązanie, aby urodzic i oddac do adopcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nie interesują statystyki kiedy to zgłosiłam się do ośrodka adopcyjnego i mi proponowali nawet do adopcjii rodzeństwa bo w Polsce nikt dzieci adoptowac nie chce. Wiesz ja sie nie mam czego wstydzić ani swojej pracy ani swojego nazwiska bo to wszystko istnieje naprawdę. A skoro Ty się boisz bo sobie wymysliłaś? Bo kłamiesz? To świadczy jedynie o Tobie źle, jako niepoczytalnej i niezrównoważonej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggaaaaabrysss jak się nazywasz i gdzie pracujesz? Skoro nie masz się czego wstydzić, to pisz, chętnie dowiem się gdzie pracują takie świetnie obeznane położne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystyki tez mówią, że niemal 100% polskiego społeczeństwa to zagorzali katolicy spędzjaący całe dnie w kościele, uznajacy tylko seks po slubie a jako antykonceopcje stosuja kalendarzyl. Wiec jak sama widziesz statystyki są nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie najgorsza mozliwosc
to urodzic i oddac. Zarowno dla Ciebie jak i dla tego dziecka. Wiec albo szybko zdecyduj sie na drastyczny krok... albo przygotuj sie do wychowania kolejnego potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystyki mogą by w pewien sposób niedokładne, owszem ale zawsze możesz zadzwonić do konkretnej placówki i zapytać o konkrety: ile niemowląt, których rodzice zrzekli się praw rodzicielskich - ie zostało adoptowanych.To już nie ogólne statystyki ale bardzo szczegółowe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabierla Norin i pracuję w Norwegii. A ty jak się nazywasz? Grzeczność wymaga przedstawienia sie :) oczywiście szanse na Twoją kulturę są marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiście szanse na Twoją kulturę są marne..."No fakt, kultura aż bije z twojego powyższego zdania.. tylko trochę słomiana, nie uważasz?Współczuję naiwności z podaniem nazwiska, które zapewne też jest fałszywe ;) Bo jak to sprawdzić? :) podaj jeszcze dokładny adres zamieszkania, żeby można było zweryfikować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz i ty jednak czegoś się boisz, pewnie nieprawdy.Pokazałaś, ze jesteś kłamcą. Ale dziękuję za adres tej instytucji, z chęcią do nich napisze i przytczę ten wątek, niech sprawdzą co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×