Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrzciny

jak podpisac pamiatke z chrztu ??

Polecane posty

Gość chrzciny

jak podpisac na pamiatkowej karce z chrztu?? narzeczony jest chrzestnym (za miesiac bedziemy malzenstwem) ?? 1. ojciec chrzestny xxx(imie) i ciocia (?) xxx imie 2. wujek xxx i ciocia xxxx 3. wujek xxx i xxx a moze jeszcze jakos inaczej ?? pomozcie... dostanie tez srebrna lyzeczke i na lyzeczce jest grawer od chrzestnego... w tym samym czasie jest tez slub rodzicow dziecka (ojciec dziecka jest bratem narzeczonego) i tez nie wiem jak dla Mlodych kartke podpisac... ?? 1. xxxx i xxxx 2. brat (?) xxx i xxx HELP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej musi być adnotacja, że to od ojca chrzestnego, bo wujków to maleństwo pewnie ma sporo. Podpisz: ojciec chrzestny Łukasz i Ewelina... (bądź ciocia Ewelina) Kartkę na ślub....... Brat Łukasz z żoną Eweliną! Chyba, że nie jesteś żoną to Brat Łukasz z Eweliną. (imiona przykładowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, teraz doczytałam, że narzeczony więc na kartce ślubnej z Eweliną, a dla dziecka obojętnie czy Ewelina czy ciocia Ewelina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzciny
tylko czy na kartce slubnej wypada napisac brat ?? przeciez dla panny mlodej to bedzie szwagier a kartka jest dla nich obojga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie po co \"brat\" same imiona wystarcza, to jakbys pisala \"kuzynka ze strony taty pani mlodej Ewelina\" :D:D:D jaks ie podpiszecie imionami to chyba jedyna taka para bedziecie a jak nie to dodajcie nazwisko i juz :D a dziecku to bym wpisala od ojca chrzestnego i wasze imiona :D a poza tym to ty nie ciocia tylko wujenka :D ostatnio sasiad mi robil wywod nad tym kto jest ciocia a kto wujenka i wyszlo na to ze nie ma polskiego odpowiednika meza cioci bo musialby byc ciot :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie nie bawila w tego ojca chrzestnego bo dziecko i tak bedzie wiedzialo ze to jego chrzestny.ale jak chcesz to w sumie nie przeszkadza napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam podobny problem nie mam pojęcia jak podpisać kartkę chrztu dla mojej siostry , ponieważ jestem jej siostrą i jednocześnie jej chrzestną . pomóżcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×