Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Więc takie miałam wyniki estradiolu: 206-798-1321 i zrobiłam dziś ostatni zastrzyk i nie wiem ile po nim urośnie, jutro już pregnyl i koniec stymulacji i nie kazali mi juz robic badanie estradiolu....Nie wiem jaka tu jest średnia, bo już mam stresa :-(Chyba dziś nie usne z nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ile dni masz te wyniki ? jaka jest różnica w dniach?? Co dwa dni co trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie co 2 dni było, jak miałam 1500 to dr.S powiedział, że nie sądzi, żeby mi do 3000 wzrosło (ale wzrosło) - jak to coś pomoże, dobowo to by tak pi razy oko z 40 procent wychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ma jedno pytanie do was dziewczyny, bo z tego szoku na wizycie nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam panią doktor. Zastrzyk pregnyl wiadomo trzeba zrobic w jakims szpitalu i ja mam miec podane 2 ampułki naraz tego pregnylu wy tez tak miałyście? bo juz nie wiem sama.... dostałam tez ovitrelle tak na wszelki wypadek jakby nikt nie chciał zrobic mi zastrzyku, wy tez dostaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz tak samo jak ja. Pokazałam papierek pielęgniarce na nocnym dyżurze (prywatna przychodnia całodobowa),ona wzięła zmieszała zawartość obu opakowań w jednej strzykawie, zapuściła w mój tyłek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc wychodzi na to zrozpaczona, że miałam ok 40% dziennego przyrostu, więc masz jeszcze wieczorem wziąć dziś zastrzyk czyli od wyniku z rana minie z 12h, czyli do pregnylu masz jakieś 36 h od ostatniego badania więc przyrostu powinno być ok 60-70%, więc ok 2000:) Wszystko się kochana zgadza!:) JA wzięłam dwie ampułki naraz!:) Pielęgniarka albo p. dr będzie wiedziała jak podać, wszystko masz na skierowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana takie problem to nie problem:) Pożegnam się na dziś:) Buziaki wszystkim staraczkom i główki do góry wszystko będzie GIT MALINA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobika testujemy prawie w tym samym czasie:))) Mnie tez to czekania doprowadzało do szału za pierwszym razem i teraz jeszcze bardziej. Dziś mam 2dpt za 10 dni sprawdzam bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki!:-) Co tam u Was? ja dziś to już wogóle nie czuje jajników,nie wiem co jest grane...Mam nadzieje, że ci lekarze wiedzą co robią :-) U nas problemem jest czynnik męski, dlatego zależało mi na wyprodukowaniu dużej ilość dojrzałych komórek,ahhh zobaczymy jak to będzie :-) Dziś o 23.00 jedziemy na zastrzyk... Barbera o której masz wizyte, daj znać jak najszybciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, zrozpaczona widzę, że zaczyna się panika :D u mnie to dopiero było bo jak byłam na przed ostaniej wizycie u dr S a była to sobota to powiedział, że punkcja będzie w prawdopodobnie w piątek a pojechałam w poniedziałek do dr E i się okazało, że wszystko dojrzałe po 22 mm i punkcja w środę :D więc się nie przejmuj wszystko będzie dobrze :D a ja mam wizytę dopiero wieczorem a teraz się wzięłam za listę zakupów i zawalona jestem przepisami aż mi się nie dobrze robi :D ciekawe jak ja to zniosę ;D a myślałam , że mdłości mi trochę minęły ale jak pomyślę o tych mięchach to wszystko mam w gardle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka ja wiem czy to panika, po prostu się martwie czy dobrze, że tak szybko ta punkcja... A ty jaki miałas estradiol w poniedziałek na wizycie? Pęcherzyki są duze, po jest klilka powyżej 20mmm, kilka 19mm. A jesli chodzi o święta to ja wczoraj zrobiłam liste zakupów, dziś mój M jest za zakupach, ma też zadanie specjalne: zakup koszuli dla mnie :-) Jutro szykowanie, a w sobote nie wiem czy po tej punkcji będe wstanie coś robić, wiec jutro musze zrobić jak najwięcej, ale będe miała pomoc kuchenną mojego M...:-)zawsze to we dwójkę bedzie szybciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nie wiem jaki miałam estradiol ten ostatni, ale dwa dni wcześniej czyli w sobotę miałam coś ponad 600, więc jeszcze mniej od ciebie więc spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona zaufaj lekarzom!!! NIe zwracaj uwagi na inne dziewczyny, każdy ma inny organizm, inny wiek, inna historię a to wszystko się przyczynia do prowadzonej formy leczenia! Ja miałam niski estradiol bo 1800 a Tobie z moich wyliczeń wychodzi ponad 2000, ale on też nie jest wyznacznikiem dojrzałości komórek! Możesz mieć przy niskim wszystkie dojrzałe! i to nie jest tak, że tylko komórki powyżej 20mm muszą być dojrzałe, czasami nawet ten pęcherzyk 16mm ma w sobie dojrzałą komórkę. Ja jestem w pełni zadowolona ze swojej hodowli. Miałam 6 pięknych zarodków, uważam, że to nie jest ani dużo, ani mało, tak optymalnie. Mam 4 mrozaki, mam nadzieję, że ktoryś ze mną zostanie, a jak nie to już nie mam stracha przed kolejną stymulacją i jak będzie trzeba to dam radę:) Pamiętaj też, że nie ilość się liczy a ich jakość, nie ma znaczenia, że problemem jest czynnik męski, u mnie tez tak było, a to jednak mój organizm odrzucił zarodki. Na prawdę nie ma na to reguły kochana, daj szansę lekarzom się wykazać:) Oni na pewno chcą dla nas jak najlepiej:) uff ale się rozpisałam:) A ja na święta nic nie robię, jadę do rodziców, luby zostaje ze swoją rodzinką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera a może zrobimy sobie wypożyczalnię z Twojej koszuli, każda będzie od Ciebie wypożyczać szczęśliwą koszulę na punkcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zastanawialiśmy się z doktorkiem przed transferem dlaczego tak mało się rozwinęło tych zarodków bo na prawdę dużo ładnych było i plemniczki typy A się znalazły no i napomknął, że za szybko moje jajeczka na koniec rosły do wyniku estradiolu i chyba przez to . A ty zrozpaczona masz bardzo ładny wynik więc szykuj koszule, skarpety i na samolot :D i odlot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie nie ma problemu tylko, że ja najchętniej bym ją w ramkę oprawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! mój wynik wczorajszy bety - 122.26 :(, podałam do Polmedu i miałam czekać, ale wieczorem zadzwonili i we wtorek koniecznie na wizytę z kolejną, beznadziejną betą .Boję się bo Dr. poinformował mnie o możliwym krwawieniu i natychmiastowej wizycie w szpitalu. Wygląda na to , że to ciąża pozamaciczna :( tak że ja mama święta i majówkę spierdzieloną ale Wam kochane życzę WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO !!!! Z OKAZJI ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita, będę trzymać baaardzo mocno kciuki, żeby się wszystko ułożyło susanka - ja całymi dniami nie mogę się skoncentrować, tylko łażą mi po głowie myśli. A że byłam przestymulowana, to szukam objawów przestymulowania od ciąży i zdaje się że nabąblował mi się brzuch trochę względem wczorajszego dnia, ale może to tylko autosugestia.... jeszcze 10 dni..a ty 12... jakie to wszystko okrutne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygatonna
arita, to nie musi być ciąża pozamaciczna! Owszem, to całkiem prawdopodobne, ale może być też tak, że ciąża jest w macicy, ale po prostu źle się rozwija i stąd kiepski przyrost HCG. Ja będąc w ciąży pozamacicznej miałam przyrost HCG aż do 7 tys., a jedynym objawem, że jest coś nie tak były skoki: z 2 tys. do 4, potem spadek do 3,6 tys., potem wzrost i tak przez jakiś czas. Innym razem miałam podobnie słaby przyrost HCG jak Ty - od 15 w 12 dpt do 149 w 23 dpt, ciąża obumarła, ale na szczęście nie była pozamaciczna, a tego bałam się jak diabli mając już przykre doświadczenie w tym względzie. Nie pozostaje Ci nic innego, jak monitorować HCG, a w razie bólu brzucha lub kłucia w boku jedź szybko do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zrobiłam badanie krwi, estradiol 624. progesteron 20.75 i HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zrobiłam badanie krwi, estradiol 624. progesteron 20.75 i HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×