Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Bobika AŻ 4!:) a ja Ci powiem coś od siebie z ta klasyfikacją, ja miałam najpiękniejszej klasy zarodki, nie wyszło, Nasza kochana Barberka miała ciut gorszej klasy i jest w ciąży, więc to nie jest kompletnie żadną wyrocznią jakie się ma zarodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem już co myśleć, raz się cieszę , że w ogóle ta beta rośnie a raz beczę , że tak słabo i że to może być jakieś zagrożenie , zgłupiałam zupełnie :) bobika jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska , to tak jak u mnie - zarodki pierwsza klasa a tu co ? wielka nie wiadoma nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bbika ja też mam zrobić test po 2 tyg. ale teraz mam zbadać estradiol, progesteron i HCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha76 piszesz, że test robisz dopiero po 2 tygodniach po transferze a teraz robisz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :D moha oby na pewno masz robić hcg bo to jest beta czyli bhcg i nie ma jeszcze tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita ty to masz rzeczywiście przeboje z tymi wynikami, ciekawe czy urośnie dalej bo takie przypadku nie wyszukałam najwyżej beta spadała i było po a tu niespodzianka rośnie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. zaleceń z wypisu mam zrobić tak: w 7 dobie po punkcji czyli 17/04 1/8 amp Ovitrelu a w 11 dniu po punkcji tj 21/04 oznaczyc estradiol, progesteron i HCG oraz za 2 tyg wykonac test i stężenie HCG. A czy wy miałyście inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha zobacz jeszcze raz dobrze bo hcg po ok dwóch tygodniach od transferu każą robić nie szybciej tym bardziej, że nie wiesz jaki będzie twój progesteron i czy nie będziesz musiała dalej brać ovitrelle a to zawyża wynik. Najlepiej zadzwoń do Polmedu bo szkoda kasy i może jakiś błąd się wdarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha ja miałam dokładnie takie same zalecenia jak ty. tylko,że zmieniłam betę na 9 dpt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w 9 dniu po punkcji progesteron i estradiol i nic więcej żadnego hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak podawałam wynik estradiolu i progesteronu to padło pytanie _ " a gdzie wynik bety ? ", tak że na pomyłkę to nie wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita to pierwsze słyszę bo do tej pory kazali robić dopiero od 10-14 po transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dr E dawała mi wypis to powiedziała, że teraz jest troche inaczej ale ja nie mialam pojęcia co inaczej więc to pewnnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś zmienili bo np. w Gdańsku każą robić bete w 3, 6, 9 dpt bo niby badają w którym dniu zagnieżdża się zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moha76 po zastrzyku z Ovitrelle betę HCG będziesz miała dodatnią. A zastrzyk jest zależny od wyników estradiolu i progesterony czy robisz go tak czy inaczej? Wiem , że od stycznia trochę się pozmieniały procedury po transferze i dlatego tak dopytuję. W programie in vitro do skutku rzeczywiście robi się weryfikację bety już drugiego dnia ale jak doczytacie to każdy wynik robi się u nich w klinice i osobno za każdy się płaci.Istnieją więc wątpliwości że czy są medycznie czy finansowa wskazane. Ale taki zapis jest w umowie jaką zawierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja zastrzyk robiłam w niedziele a E i P mam zrobic w czwartek czyli juz po zastrzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po wyniku progesteronu jak będzie za niski będziesz musiała znowu robić zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak już zrobisz bete to test możesz sobie już darować :)) No chyba że na pamiątkę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm niezła dyskusja, a ja mam wrażenie, że w klinice starają się zbadać jaki wpływ ma ovitrelle na poziom HCG i dlatego dziewczynom, ktore go przyjmują każą sprawdzić tez poziom hcg. Widzicie ja nie dostałam żadnego zastrzyku mimo, że miałam niski poziom progesteronu, bety też nikt mi wcześniej nie kazał robić. A i tak jeżeli miałabym dostać ovitrelle to dopiero 7 dni po transferze. bo wtedy miałam się zjawić z proges. i estr., a teraz widzę, że każda dostaje ovitrelle bez względu na progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jutro. Zaczynam się stresować, zastanawiać czy wszystkie się rozmrożą... Nie biorę żadnych leków bo cykl naturalny to naturalny i sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jaka jestem szczęśliwa-moja dzisiejsza betka to 1663 !!! No i zaczęły się nudności... ale co tam silna jestem :-) i w ciąży przecież jestem, co mi tam... Wg kalkulatora jest "normal" czyli jestem spokojna do czwartkowej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy zastanawiałyście się dlaczego podczas transferu Dr. nie ma obrazu usg? naczytałam się o moich betach i wygląda to na ciąże pozamaciczną :( czy może u WAS było usg podczas transferu a tylko ja go nie miałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×